0 oy
206 göst.
Diğer kategorisinde (194 puan) tarafından
Artık çıldıricam.Hic bişey yemiyo.Yutma yok zaten.Doktor tavsiyesi ile daha once içtiği mamayı fortiniye çevirdiler.Onla toparlanmışti.Artik onu bile icmiyo kusuyo.Corbs verirdim en azından onu da icmiyo ve küsmek için zorluyor kendini.Doktora götürdük değerleri iyi dendi .Sizin çocuklarınizds kullanıp mnun kaldığıniz iştah şurubu var mi.Benim daha önce kullandığım şu en en son kullandığım ile birlikte.Supravit,polivit,zinco,vitagil, üzüm çekirdeği ekstresi,sidefer kan ilacı, mollers balık yağı.:(((,

Lütfen bilen biri yardım etsin.Soyle bizimki de böyleydi şunu verdim yada şunu yaptım desin.Sabahtan beri kafamın sağ tarafı uyuşuk o kadar üzülüyorum ki anlatamam:(((

5 Cevaplar

0 oy
(194 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bu arada 2 yaşını 2 aydır geciyo.Hala yemek yemez kahvaltı etmez , yoğurdu bile su ile veriyorum
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bnde actim post bunla ilgili pek bisi gelmedi bnde bekleyim surda
(194 puan) tarafından
Bekle canim senin kaç aylık.Benim bu arada 26 aylık
(22,070 puan) tarafından
24 aylik canim icirdigim çorbayı bile yemez oldu ztn kahvalti etme özelliği hic yok sdce kraker yiyo
(194 puan) tarafından
Aynısı benimde.Bu da en azından çorba içerdi o da yok.İnan market ürünü de yesin istiyorum yeter ki yesin onları dahi yemiyo
0 oy
(851 puan) tarafından
Polivit bize iyi geldi
(851 puan) tarafından
Zincoyu denediniz mi
(194 puan) tarafından
Evet canım onu yazmayi unutmuşum.Nerdeyse tüm çinko içeren ilaçların verdim.Sonuc bu:(
(851 puan) tarafından
Zmanla yer kuzum o zman
(22,070 puan) tarafından
Polivit şurup gibimi canim bnde alayim ya
(194 puan) tarafından
İnşallah ama ümidim yok
0 oy
(245 puan) tarafından
Benim oğlumda hiç yemezdi zorla et ürünleri yerdi o da biraz büyük parça olsa kusardi çok uğraştım yedirmek için en fazla tadımlık alırdı o da keyfinin yerinde olduğunda. Baktım olmuyor neden yemesi gerektiğini her seferinde onun anlicagi şekilde anlattım bı de her sabah aç karnına pekmez verdim istahi az da olsa açılmıştı hiç vitamin kullanmamıştım kucukken şimdi 5 yaşında yine yemek seciyo ama yemesi gerektiği için yiyor. Belki size de fikir olur diye söyledim. Bı de bu tarz vitaminler kışın verirlirmis direncini yükseltmek için doktorumuz demisti
(194 puan) tarafından
İnan bak onalrin unutmusum.Kecibboynuzu özü ve üzüm pekmezi de verdim Bu bı kaç aydır ara verdim.Bobreklerine zarar vermesin diye bu kadar şey.Ama bak şimdi yine aynı hatta daha beter
0 oy
tarafından
Şiddetle tavsiye ediyorum burda soranlarada hep dedim vitabiol
tarafından
Vitamin şurubu ucuz zaten eczaneden alırsanız yaşına uygun olarak ölçeğinı söyler size
(194 puan) tarafından
Anladım canım. Peki nasıl veriyosun günün hangi saatinde ve kaç günde etki etti .Kusura bakma çok sordum ama o kadar çaresiz hissettiriyo ki bu durum.Meger ne zormuş iştahsız bebek bakmak
tarafından
Inanırmısın bize hemen fayda ediyor görümceme tavsiye ettim onunkide 2 gün sonra faydasını gördü sabah aç karna aksam ac karna veriyordum
(194 puan) tarafından
Bebeğiniz kaç aylık canim.Miktari sabah ve akşam veriyosun
tarafından
19 aylıkken verdim cnm şuan 21 aylık olmak üzere

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 59 göst.
30 Eylül 2021 Diğer kategorisinde engineer mom (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 336 göst.
6 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Ekennnnn (2,562 puan) tarafından soruldu
0 oy