0 oy
538 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Evde hiç bişey kalmadı makarna bile yok kaç haftadır kalvaltılık alınmıyor bugün gidecektik sözde işten çıktı gelirim aksama dogru dedi tamam dedim telefonu da açmıyor kendisi iş yerinde yiyip içiyor tabi biz ne yersek yiyelim 7 aylık hamileyim ya o kadar zoruma gidiyor ki 

9 Cevaplar

0 oy
(3,680 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım ya 
tarafından
Sağol canım
-Reklam-
0 oy
(49 puan) tarafından
Nasil vicdanı el veriyor anlamıyorum. Gebesin el üstünde tutması lazım her dediğini almak zorunda sen nelere katlaniyorsun ne deyim ya böyle insanlari Allah ıslah etsin 
tarafından
Bende bilmiyorum nasıl vicdanı var bişey de istemiyorum ya inan kaç gündür ne yiyecegimi şaşırdım evde amin kuzum
(49 puan) tarafından
Ailene soyle canım olmaz böyle en azından onlar yanında olsunlar
tarafından
Dün oradaydım dedim ama onların da umrunda değil
0 oy
tarafından
Madem para yok diyip duruyor ne diye evlenmiş Allah vicdan merhamet versin inşallah üstelik hamilesin 
tarafından
Kuzum gitti bahçe aldı halt yiyecekmis gibi sorsan herkes ne güzel evi var bahçe aldı der ama gel bana sor herkes keyif yapıyor ben kahrını çekiyorum
tarafından
Allah onu vicdan merhamet versin inşallah canim seninde yar ve yardımcın olsun Rabbım
tarafından
Amin kuzum Allah razı olsun
0 oy
(812 puan) tarafından
Kusura bakma canım ama kocanın ağzının üstüne ağır bir çantayla vurasım geldi 
tarafından
Benimde öldüresim geliyor çekip gidemiyorum da 2 yaşında bir çocuğum daha var
(812 puan) tarafından
Benim postlarimda bakara suresi mucizesi var onu bir dene canım bide sürekli dua okuyup suyuna üfleyip içir eşine Rabb'im yardımcın olsun canım ❤️
tarafından
Teşekkür ederim canım  Allah razı olsun bende çoğu zaman aciyordum bu aralar açamıyorum
0 oy
(7,637 puan) tarafından
Böylelerinden daha erkek olduğuma yemin edebilirim yazıklar olsun hamile karısını aç bırakıyor Rabbim böylelerinin eline düşürmesin kimsenin evladını.
tarafından
Amin kuzum
0 oy
(134 puan) tarafından
Aklın varsa boşan çocuk oldumu napacan emzireceksin nasıl süt gelecek venim pislik kocada öyle kendi işte yiyo sen ne yersen yee aç oturdum halada emziriyorum bi öğün anca yiyorum çocuk tabi doymuyo 
tarafından
Bide 2 yaşında kızım var canım cocuklar az büyüyünce ye kadar sabredecegim başka çarem yok Allah yardımcımız olsun
0 oy
(5,912 puan) tarafından
Bacım ozaman kredi kartının tüm bilgilerini al getir yemek sepeti kaydet oralardan iste o yokken madem vermiyor sen hallet böyle iş mi olur aç bırakmak insanlığa sığmaz.. Yada ek kart çıkar kendine.. 
tarafından
Vardı kuzum kapattırmış internet alisverisine kartını
(5,912 puan) tarafından
Valla Allah sabır versin sana bacım
0 oy
(122 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım 
tarafından
Sağol canım
0 oy
(187 puan) tarafından
Böyle postları okudukça o kadar üzülüyorum ki rabim ıslah etsin ne kadar da düşüncesiz bı insan ah kuzum benim var böyle pislikler ne yazıki
tarafından
Maalesef kuzum akşam da geldi yattı yorgunum diye amin

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 213 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Aysenur5561 (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 207 göst.
10 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 842 göst.
0 oy