0 oy
130 göst.
Aile kategorisinde (493 puan) tarafından
Kızlar 3 yaşında bir bebem Allah bağışlasın kurban olayım ona ama inanın bazen sanrım kalmıyor asla hersye inat parka gidiyoruz kuduruyor ben sürekli içim kalkıyor peşinden ayrılamıyorum bakıyorum başka kadınlar oturuyor ben kaydırağın tepesinde nerde yapılamayacak şey var yapıyor ayakkabılarını çıkarıp ters çıkıyor büyükler ne yaparsa aynısından gidiyor başka çocuğun elinde oyuncak alıyor eve gelirken elini tutturmuyor ve kızınca gülüyor resmen benimle dalga geçiyor gülüyor koşuyor peşinden koştukça kahkaha atıyor ne edeyim deli kadin gibiyim sokaklarda

6 Cevaplar

0 oy
(14,235 puan) tarafından
Al benden de o kadar. Çildirmama ramak kaldı. Gerçektenn yoruluyorum artik. 
(493 puan) tarafından
Bazen ben gidiyorum diyorum onu bile takmıyor yine peşinden koşan ben oluyorum mesela başka yere gitcez tutturuyor burdan gidelim diye ya ordan gidemeyizki tamam sen git ben gelmiyorum diyorum artık yinede beni takmıyor gidiyor peşinden koşuyorum bu seferde gülüyor nasıl sözümü dinlettircem ben
-Reklam-
0 oy
(2,221 puan) tarafından
Bu benim 15 aylık kızımın aynisi gel sarılalım.  Yaaa nerde yapilmayacak akla gelmicek şey varsa onu.yapiyo yanında 2 dakika ayrilamiyorum çünkü hep biberine zarar veriyo bu inadı ve yaramazligi yüzünden.  Ben de hep Kaydiragin tepesibdeyim alllaaaaaahh diye bağırasım var :D
0 oy
(5,378 puan) tarafından
Benimkide üçe girecek ekimde artık beynim uyuşuyor  Herseye inat hadi uyucaz yataga dedim gitmiş pikesini çöpe atmış Allahım bana geliyolar iki dk sallayınca da küt uyuyo o kdar yorgun ama uykuyu reddediyor. Çizgifilm aç diyo açıyorum değiştir beğenmedim diyo bide wc ye alistiriyorum bu ara iyice bitigim  Canı sagolsun ama tek çocukda pes ettim ben çok cocuklulara helal olsun
(4,700 puan) tarafından
Ahaha battaniyeyi çöpe atmak nedir ya kökten çözüm bulmuş çocuk :)
(5,378 puan) tarafından
Ya öyle bi cadı işte konuşulanları bile dinliyor ablamla robot süpürgeyle ilgili konuştum onlar gittikten sonra diyo ki robot süpürge mi alcaz biz diyo yanında da bişey konuşulmaz artık :) :)
(4,700 puan) tarafından
O hepsinde var ya :) benim oğlumda 3 yaşında asla söylenileni unutmuyor asla
(5,378 puan) tarafından
Dedikodu yapsak yandık oynuyo sanıyoruz kaydediyormus konusulani:)
0 oy
(10,531 puan) tarafından

Benimki 2 yasinda senin dediklerini yapiyor ve ben oturan anneyim :D

0 oy
(7,350 puan) tarafından
Kiz senin beben öyle benim bebem öyle de o parktaki oturanlarin bebesi ne yiyip iciyo bizde mi terslik var anlamadim bende kaydirak tepelerindeyim canim :))
0 oy
(1,643 puan) tarafından
Tam beni anlatmışsın bizimki 2yasinda

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 162 göst.
25 Şubat 2024 Aile kategorisinde Gull23 (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 482 göst.
7 Aralık 2022 Aile kategorisinde Asena.ekinci (1,015 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 446 göst.