0 oy
127 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
İlk kızımda 6 aylıkken olmuştum bunda hiç birşey yok karnim ağrıyor kaç aydır olacak gibi ama yol olamıyorum 3 ay önce falan leke gelmişti bir iki gün daha hiç birşey yok hastaneye falan da gitmedim hiç alttan bakar korkusuyla :) ne zamana kadar normal kızlar birln var mı 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Düzensizlik olur kuzum benim arkadaşım doğum yaptığından beri oluyordu geçen 2 ay boyunca olmadı dedi acaba gebemiyim diye de değildi normalmiş bende yeni 3 aydır oluyorum bazen erken bazen geç oluyorum 
tarafından
İnsanı rahatsız ediyor ya karnım sis oluyor sinir yapıyor aynı menepoza girmiş gibi bir anda ateş basıyor bir olaydım ya
tarafından
Hiç sorma canım ya stresi daha kötü adet olmadığın zaman ben çok sinirli olmuştum adet olmadığım aylarda
-Reklam-
0 oy
(189 puan) tarafından
Çok normal bir yıl sonra devam ederse o zaman bi doktora görünürsünüz. Ben de hep düzensiz olurdum 3 ay olmadığımı bilirim hep ilaçla doğal yollarla kendim uğraşmam gerekirdi. Doğumdan sonra şuan günü gününe her ay oluyorum. 2. Ayda başladı oğlum 11 aylık
tarafından
Anladım bekliyim de işte insanı rahatsız ediyor ya sanki menepoza gitmişiz gibi sinir ateş basması falan olsam da geçse şunlar ua
(189 puan) tarafından
Ah bilmez miyim? Benim kaç yılım öyle geçti. Durduğum yerde ağlardım duvarlar üstüme gelirdi. Aylarca olmazdım. Ama şuan normal bi süreç müdahale olmaz. Umarım en kısa zamanda olursunuz
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Bnde 1 kere oldum o da 3 gün sürdü, 9 aylık bebeğim hala düzen yok :/
0 oy
(1,793 puan) tarafından
1 yıla kadar normal deniliyor ben de bebeğim 10.bucuk aylıkken olmuştum :)
0 oy
(873 puan) tarafından
Benım 5 ay oldu. Gecen ay ve bu ay oldum
0 oy
(7,434 puan) tarafından
8 aylık bebegım ılk 4 ay adet aldum sonra olmadım hamile olduğumu öğrendim daha doktora gitmedım
0 oy
tarafından
Bir test alıp yapsana  :)
0 oy
(2,474 puan) tarafından
1 sene olmayan var endişe etme olursun benim kizim da 8 aylık olacak bir huy değiştirdi  bizimki ağlamaları çoğaldı bensiz hic durmuyo ve sürekli miz miz bu günlerde gecede uykuları bozuldu cok fazla ağlayarak uyanıyo atak dönemimi acaba sizde durumlar nasıl canim 
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Ilk oglumda 6 aylikken oldum cnm 2nci kizimda 11 aylikkene oldum normal cnm her cocugun ki bir deilki 
0 oy
(3,246 puan) tarafından
Hormonlarına baktırsna, ilacla hormonların normale getirilse olursun.

Emziriyormusun hâla?
tarafından
Evet emziriyorum canım
(3,246 puan) tarafından
Emziriyorsan süt hormonun- prolaktinin yüksek ki, süt salgılıyorsun. Prolaktin yüksekliği yumurtlamanın önüne geçiyor.
Doğal olarak emzirmeyi bıraktıkdan sonra zamanla hormonun azalır, ve yumurtlaman normale döner.
Ve ya ilaclarla prolaktinini düşürürsün, sütün kesilir, ve adet olursun.
0 oy
(171 puan) tarafından
Ben lohusalık tan sonra hemen oldum 
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Bende sekiz ay olmadıydım emziriyorsun diye olmuyor galiba.

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 164 göst.
7 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seyhan (2,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 78 göst.
23 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Expertmom (499 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
16 Eylül 2022 Diğer kategorisinde nur.99 (203 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 107 göst.
16 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Piskopos-_civciv-_ (5,880 puan) tarafından soruldu

380,445 soru

11,390,687 cevap

34,899 kullanıcı

...