0 oy
488 göst.
Aile kategorisinde (23 puan) tarafından
Eşimle aramda 11yas var ve 11senedir evliyiz 10yasinda bir kızım 1yasinda bir oğlumuz var.esimle öyle yabanciyiz ki sohbet yok muhabbet yok gezme yok paylastigimiz hic birşey yok hep böyleydi aslında bebek var diye yatakdada yatmıyor horluyor kendisi bebekde cit sesine uyanıyor sabahta ise gidecek diye.oyle çok istiyorum ki dışarda gördüğüm çiftler gibi olmayı çok birşey istemiyorum aslında biraz anlaşılmayı biraz ilgi görmeyi  günlük rutin işten gelir yemek yer TV açar TV telefonda sonra gider yatar akşam konuştuğumuz 5.6kelimeyi geçmez 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım insan evlendim gerçekten kendinden fazla büyük birisiyle evlenmiyecek ya yaşıtı ya 1yas olacak ondan benim esimde6yas büyük oda dediğin gibi kreter kendi yaalari normal amA biz genciz biz herşey istiyoruz ozeniyiriz bizlerle evleuseler biraDa ayak sağlamaları gerek bencede ya biz böyle gelmişiz böyle gideriz ruhsuz kalkpsuz adamlarla evliyiz o yüzden ben cocuklarla gezerim oda gündüz gezerim ya oda ayda yılda bi kere
(23 puan) tarafından
Bizde öyle simdiye kadar bizle biryerle gelmez çok nadir çok birşey istemiyorum aslında bı parka gitmek yada bir sohbet etmek  Galiba doğru ruhu çekilmiş gibi benim eşimde
tarafından
Kaderimiz bu canım ama çocuklara dua etsinler koz gibi gider gelir insan biraz romantik. Olur bnmkiside evde yemek bile yemez ailesinde yer hep zamanını anasıyla bacisiyla gezer
-Reklam-
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Aynı biz aynı evde yabancı o ayrı yatar ben ayrı ne ben ana sevgiyle bakyorum ne o bana hiç sevmyirz birbirimizi ama katlanyoruz
(23 puan) tarafından
Herşey güzel olur inşallah canım
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Hanginizz daha buyuk
(3,669 puan) tarafından
Benimkidnle öyle ama arada iyi oluyor düzelmiyor da kendi haline bıraktım sen isteklerini eşine anlat belki seni mutlu etmek için yapar
(23 puan) tarafından
Kıpır kıpırlikta degil aslinda çok şey istemiyorum çocukları alıp akşamları parka gitmek yada sohbet etmek çok dedim bana verdiği cevap yaz gelsin gideriz şimdi havalar soğuk yaz geliyor yine yok döngü böyle gidiyor
(3,669 puan) tarafından
Sende çocukları al git belki katılır sana
(23 puan) tarafından
Hiç umrumda bile olmuyor maalesef ona dokunmadım için mutlu bile oluyor
(3,669 puan) tarafından
Anladım gerçekten çok zor Allah yardımcın olsun
0 oy
tarafından
Severek mi evlendiniz
tarafından
Öyle düşünüsen cok tabi ama biri 31 biri 40 dersen az bakk yas degilde ruh başka bence ruhh
tarafından
Öyle 9 yaş oluyor canım :)
tarafından
Yaaa ne fark eder canim anlattığım omu benim 11 yas cok degilki yas alinca insana yaşım 40 50 yasinda bi esim olabilir onu diyorum valla 30 yaşında biriylede yaparim yani yas degil ruh onemlii
tarafından
Kız nasıl önemli değil. Öyle biriyle evlenmeden bilmeden o şekilde söylüyorsun.  Tabiki herkes aynı değil aynı kafada değil ama bariz belli olan şeylerde vardır. Ben 30 yaşındayım ama asla 41 yaşında biriyle evlenmek istemezdim.
tarafından
40 yaşındayım esim 47 benim sıkıntı o degilki kafa yapisi canim tabiki yaş insana olgunluk katar ama bi insan ya enerjiktir yaa degildir ya konuşkandir yaa degildir cok nadir deyişir zamanla insan
0 oy
(467 puan) tarafından

Biz çok iyiydik ama fransaya gitti ona karşı Bi tuhaf oldum artık sürekli kavga ediyoruz para kazanmak için gitti ama ben pek paraya önem vermem bilmiyorum bizde yabancı olduk artık ya. Sürekli eski fotoğraflara bakıp ağlıyorum canım çok yanıyor giidp gelme de olmayacağı için baya zorlanıyorum 3 ay oldu ama bana geçmiyor şuan bunu yazarken bile ağlıyorum eski günlerimize ağlıyorum bence bizde artık birer yabancı olduk :'(

(597 puan) tarafından
Seninkisi özlem bir yerde olduğunuz zaman her şey eskisinden güzel olucaktır
(23 puan) tarafından
İnşallah biran önce esine kavuşur eski günlerine geri dönersin canim
(2,688 puan) tarafından
Mesafeler endişeler buna sebeb oluyordur yüz yüze gelince öyle olmaz belki canim. Ayrı durmak araya soğukluk veriyor biraz bence.
(153 puan) tarafından
Keşke sende eşinle birlikte gitseydin.
0 oy
tarafından
Karakter meselesi bence 
0 oy
(1,229 puan) tarafından
Allah yuvanıza huzur versin kuzum benim bol bol dua et kalpler Allah'ın elinde o isterse her şey olur
(23 puan) tarafından
Amin canım amin inşallah herkesin yuvası huzurlu olsun
0 oy
(4,957 puan) tarafından
Biz esimle ayni yastayiz. Onun yasla alakasi yok bence yasam sartlari cok zor . Esimin beli bükülüyor sabahtan aksama ekmek parasi kazanicam diye. Benimde evde 3.5 ve 1.5 yasinda cocuklarim var resmen enerjim bitiyor aksama pili bitmis oluyorum . Esim uyuya kalir yorgunluktan bende cocuklarla idare ediyorum. Dışarı çıkınca uyumluyuz ama hersey disaridaki gibi degil 
(23 puan) tarafından
Allah mutluluğunuzu bozmasin canım
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Yaş değil aslında bende eşimle aynı yastayım ama gel gör ki yuvamizda huzur yok sadakat saygı sevgi kalmamış daha 5 yıllık evliyiz kimbilir ilerde nasıl oluruz şimdiden boyleysek
(23 puan) tarafından
Allah herkese huzur versin canim
(1,278 puan) tarafından
Amin canım birbirimize dua edelim Allah büyük
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Benım de esımle 10yas var 3 yıllık ewlıyız aynı anlattığın gibi saka kaldırmaz komiklik bilmez ot gelmis beraber saman gidiyoruz walla bende cok sıkıldım ben 29 esım 39 olgun degıl de ıcı gecmıs karekter ınana hediyesi tatlı sozu yok gel yatak arkadası sonra yemek falan o kadar 
(23 puan) tarafından
Aynı beni anlattın valla bacım şanki
0 oy
tarafından
Benimde aramda 15 yaş var çok düşüncelidir beni çok düşünür çocuk ruhludur şakacidir. Şimdi Bilgisayar başında yoğun işleri var tmm anlıyorum ama yemek yerken felan artk sürekli YouTube haberleri izliyor dinliyor sohbetimiz kalmadi. Sohbet yok ama ben yemek yaparken bulaşık yıkarken yada salça yoğurt yaparken felan çok şakalasir. Anlamadm bende noldu 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 531 göst.
14 Ağustos 2021 Aile kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 187 göst.
9 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Ebruulina (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 509 göst.
30 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 495 göst.
30 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,454 soru

11,359,272 cevap

34,836 kullanıcı