0 oy
531 göst.
Aile kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kızlar eşim bu geldiğinde çok değişmiş oturuyoruz ne sohbet ne muhabbet var sağolsun işime gücüme yardım ediyor daha ne istiyon Allah'tan belanimi istiyon demeyin ben böyle iki yabancı gibi olmayı kaldıramıyorum bana gelince hasta hep telefonu eline aliyo tiktokta geziyo boyuna ya bırak telefonu az sohbet edelim diyorum bu sefer uyku moduna geçiyor iş cinsel munasebete geldimi anca o zaman yüzüme bakılıyor eşim böyle değildi neden böyle değişti anlamıyorum..

7 Cevaplar

0 oy
(2,354 puan) tarafından
Yani canım işle güçle olmuyor evlilik. Tabiki dediğin şeylere hepimizin ihtiyacı var. Bazen benimki de öyle yapıyor yorgundur diyip üstüne varmiyorum ama abartiyorsa konuş güzel dille 
(3,099 puan) tarafından
Söylüyorum canım ama umursamaz davraniyor
(2,354 puan) tarafından
O zaman sen de onun gibi yap canım. Hani bı tek o işte yaklasiyormus ya sen de o işe bile yanaşma. Onun yaptığı gibi kendi kafanca takıl bakalım ne olacak
(3,099 puan) tarafından
Bide öyle yapicam canım inşallah duzelir
(2,354 puan) tarafından
İnşallah canım Rabbim yuvalarimiza mutluluk,huzur, sağlık versin inşallah cümlemizin
(3,099 puan) tarafından
İnşallah canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Belki kafası doludur canım. Nelerden hoşlanır telefonda birşeyler göster. Öyle gir muhabbete 
(3,099 puan) tarafından
Yok canım çok denedim bı video göstermeye calisiyorum kafasını bile çevirip bakmiyo
tarafından
Bırak biraz kendi haline.bunalmisyir birşeyden bizlerde de aynı dönemler oluyor
(3,099 puan) tarafından
Öyle yapıyım canım
0 oy
(1,757 puan) tarafından

İnsan eşine hayat arkadaşına nasıl böyle davranırda günahına girer üzer kırar haksız yere kalp kırar üzer ya ALLAH YARDIMCIN OLSUN CANIM İNŞALLAH DÜZELİR

image

(3,099 puan) tarafından
Amin canım inşallah düzelir dünden beri kafama sürekli bunu taktigimdan her iş gördüğümde bı yerimi yaraliyorum
(1,757 puan) tarafından
Dikkat et canım senden değerli kimse yok unutma duygularını askını fazla belli etme gtü kalkmasın
(3,099 puan) tarafından
Bundan sonra öyle yapicam canım
0 oy
tarafından
Benim esim 1 aydır neredeyse o modda her gün dedim ne oldu niye konuşmuyorsun, Neden böylesin falan baktım ben sordukça bu daha bir yapıyor gururu mu oksaniyir ne artık sormadım erkeklerin hepsi böyle sende sorma bak bakalım ne olacak ben öyle yaptım bu defa kendisi konuşmaya çalışıyor, o kadar sinir oldum ki yemin ettim kendi kendime dedim onu 1 kelimeme muhtaç edecem öyle de yaptım ağzımi dahi açmadım evde öyle öyle kendisi konuşmaya çalıştı, ayni senin eşin gibi bir tek cinsellik olunca ilgilenirdi..
(3,099 puan) tarafından
Elimi yaktım sabah bulaşığı yıkadı o yüzden kaç defa gel otur sohbet edelim dedim bulaşığı bitirdi çekildi öbür odaya amacı ne bilmiyorum
0 oy
tarafından
Cinselliğe gelince yüzüne bskıyosa tuhaflık var canım 
(3,099 puan) tarafından
Banada öyle geliyor canım
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Kendimi gördüm sende sanki ben yazmışım gibi aynı herşeyimiz 
(3,099 puan) tarafından
Amaçları ne acaba
(2,244 puan) tarafından
Bana ilgi göster diyorum seni çok seviyorum diyo bu ilgi mi diyorum daha ne söyleyim diyo hödük
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Nerdeydiki geldi

(3,099 puan) tarafından
Uzakta çalışıyordu canım o İstanbul'da ben nigdedeydim

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 510 göst.
30 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 496 göst.
30 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu