0 oy
139 göst.
Diğer kategorisinde (598 puan) tarafından
Kızlar bu ay ehliyete yazıldım iş sağlığı ve güvenliği uzmanlığı için kursa yazıldım açık öğretimden ikinci üniversite için kayıt yaptım aynı zamanda zaten çalışıyorum hem ofis hem şantiye sürekli koşturmaca içindeyim bir de lazer epilasyona yazıldım hangi birine yetişeceğim bilmiyorum. Hadi lazer iş çıkışı 15 günde ayda bir 20 dakika olacak bugün ilk defa gideceğim. Ehliyet de eğitimi vs 1 Ay sürecek isg kursu iki ay sürecek hepsi aynı zamanlara denk geldi hepsine nasıl yetişeceğim bilmiyorum dua edin de hepsinden geçeyim. Akşam eve gidince oğlumu özlüyorum o yüzden ders falan çalışmıyorum onunla vakit geçiriyorum bilmiyorum naısl yapıcam 

4 Cevaplar

0 oy
(3,669 puan) tarafından
Seni biraz zorlayabilir ama üstesinden geleceğini düşünüyorum dualarımız seninle
(598 puan) tarafından
İnşallah ya
-Reklam-
0 oy
(13,971 puan) tarafından
Ehliyete sadece direksiyon derslerine gidersin. Açik öğretim için şimdilik bişey yapmana gerek yok sonra sinav zamani çalişirsin. Lazer sürekli gidilecek değil. Isg kursu bitene kadar dişini sık. Yaparsin hepsini merak etme. 
(598 puan) tarafından
İnşallah ya darlandım şimdiden iş yerinde yapılacak iş de çok
0 oy
(5,411 puan) tarafından
Bir sürü şey yazmışsın ne diyeceğimi bilemedim :D inşallah basarirsın cnm
(598 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
tarafından
Hepsini ust uste denk getirmenin mantigi ne canim bari birisini bir kac ay sonraya erteleseydin canina yazik
(598 puan) tarafından
Öyle olmuyo malesef isg kursu ve sınavı yılda iki kez oluyo sadece o yüzden mecburum yoksa nisana kalacak. Açık öğretim kayıtları da yılda bi kez oluyo yoksa seneye kalacak. Epilasyon indirimden yararlandı ehliyet de şubattan beri alacağım ama nasip olmadı artık son noktada aldım
tarafından
Anladm canim Allah yardimcin olsun

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 223 göst.
19 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,080 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 480 göst.
4 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Şahsına münhasır☸️ (728 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 224 göst.
9 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 573 göst.
20 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Mavilimm (236 puan) tarafından soruldu

382,592 soru

11,454,200 cevap

35,031 kullanıcı

...