0 oy
571 göst.
Diğer kategorisinde (236 puan) tarafından
Kızlar öncelik le şu birinin WhatsApp ini kontrol etme ile ilgili bir program varmış ya burda duymuş tum ama hani bildirim gitmeden onun ismini istiyorum kafama takıntı olan şeyler var ve bu dusunce beni yıpratıyor? O kadar cok konusmaya ihtiyacım var ki ......

8 Cevaplar

0 oy
(2,479 puan) tarafından
Kafana takılan nedir?
(236 puan) tarafından
Canım esimle ilgili yani icimde kocaman bir suphe var sanki birileriyle gorusir gibi
-Reklam-
0 oy
(73 puan) tarafından
Eşindrnmi Şüpheleniyorsun canım
(236 puan) tarafından
Evet canım ve şu programı ogrenmek istiyorum
(73 puan) tarafından
allah yardımcın olsun canım ya üzüldüm
(236 puan) tarafından
Saol canım bende cok üzgünüm
(73 puan) tarafından
şüpheye iyrn şey nedir yani nasıl anladın özel değilse
(236 puan) tarafından
Canım telefonundan anladım yazışmalar ben yazmadım dedi inan kalbim hic ikna olmadı
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Neden bu şekilde düşünüyorsun canım?
(236 puan) tarafından
Canım telefonundan bazi yazışmalar gordim iş telefonu ben yazmadım fakan dedi ama inanmadim hem dun gece telefonu kapaliydi uyudu actim şifre yoktu Instagram kullanımı yorum dedi ama ordan bir kızın ekran resmini almış
(1,250 puan) tarafından
Allah Allah.. Ne oluyor bu insanlara anlamıyorum ya bu erkekler kendilerini dört dörtlük falan mi sanıyorlar acaba söylemiyoruz diye.. Halbuki düşününce onların yaptığını ilk bizim yapmamız gerekir karakter meselesi işte. Yinede tam emin olmadan hareket etme canm yavrunuz var mi
(236 puan) tarafından
Evet canım 10 aylık bir bebegim var cok üzülüyorum
0 oy
(2,418 puan) tarafından
canım bence direk söyle bakabilirmiyim diye baktırırsa ne ala yok eger baktırmazsa ozamanda nedenini sorarsın bişey mi saklıyorsun diye illaki belli eder
(2,418 puan) tarafından
canım ne diyeyim bilemedim inşallah düzelir aranız
(236 puan) tarafından
İnşallah canım
tarafından
Geçmişini merak ediyorsan Google grome değil diğer google altta son yazıyor ya oraya gir, ordan sağa sağa ilerlet etkinliğim kısmını bul onu aktifleştir. Orayı herkes bilmiyor aktifleştirirsen gromeda ki aramalardan tut mesajlara watsapı kaçkere kullanmış neredeyken kullanmış vs hep çıkıyor saatli olarak onu netten bak ben anlatamamış olabilirim. O şekilde her dakikasında ne yapmış onun telefonundan bakabilirsin.
(236 puan) tarafından
Onun telden oyke mi hmm bu gece bakcam inşallah saol canım
tarafından
Evet ondan etkileştireceksin googledan anlamalı bi durum değil fark etmez onu muhtemelen grome u kullanıyordur orayı siler ama diğer taraftan bilmiyorsa silmez sen görürsün google etkinliğim diye araştır. İnşaallah boş çıkar inşaallah Rabbim hepimizin yuvasına huzur versinnn
0 oy
(2,749 puan) tarafından
Ben kullanydm cnm o uygulamayi whatsaap web die uygulama
(236 puan) tarafından
Canım bir kere indirdim onun haberi yokken ama onun tekijin üstünde bildirim dyruyir seninki de olemiydi
(2,749 puan) tarafından
Onu vhatsaap ayarindan kapattim canm
(236 puan) tarafından
Nasil yaptın canım ?
0 oy
(215 puan) tarafından
Google playden WhatsApp Web yaz indir kodu eşinin telefonundan okut

Ben kullanıyorum

İnşallah korktuğun gibi değildir
(236 puan) tarafından
Cabim bikete denedim ama onun telden usten bildirim goruyor senjnki goruyormu
(126 puan) tarafından
Onun tlfonunami indirmem lazm uygulamayi nasil okutuluyo
0 oy
tarafından
Seni bunu düşünmeye iten nedir canım aciklarsan belki biraz rahatlatabiliriz seni 
(236 puan) tarafından
Canim yazışmalar gordum inceden ben sorunca silmis hani yok fakan dedi sonra da ben deil baskasi yazdi diyor
tarafından
Rabbim hidayet versin su erkekleri ıslah etsin ne diyim artik sasirdik kaldik yaa
(236 puan) tarafından
Amin canım amin
0 oy
tarafından
WHATSAPP WEB VAR ONU İNFİRMEN LAXIM 
(236 puan) tarafından
Canim profilini nasıl
tarafından
Valla anlamadım desem :)))
(236 puan) tarafından
Yani play storeden indirirken hangi resimden bileyum :)
tarafından
İlk çıkan canım
(236 puan) tarafından
Tamam canım bi bakayım

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 540 göst.
4 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Merveadiyaman (162 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 589 göst.
10 Haziran 2020 Aile kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 89 göst.
2 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Abcdefkjlmn (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 635 göst.
8 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...