0 oy
559 göst.
Diğer kategorisinde (575 puan) tarafından
Kızlar 2.5 yaşında bir oğlum var ilk başlarda hemen düşünüyordum aralarında 2 yaş olsun birlikte büyüsün ler diyordum birde hazır fiziğim bozulmuş Ken aradan çıkarayım ikinciyi diyordum :). Tabi Allahın dediği istediği olur nasip olursa öncelikle herşeyin hayırlısını diliyorum..

Şimdi zayıfladım çok fazla eskisinden daha iyi oldum yi bir kiloya ulaştım yurt dışında yaşıyoruz ama geçici buradaki iş bitmek üzere. Şimdi 2. Yi yapayım diyorum dün oğluma sordum nasıl tepki verecek diye kardeşin olsun mu dedim hemen olsun dedi istiyorum dedi zaten çok sosyal bir çocuk.. Sizce biraz daha bekleyeyim mi yoksa 2.yi yapayım mi önerileriniz tavsiyeleriniz neler annelerim? :) 

32 Cevaplar

0 oy
(953 puan) tarafından
Cnm vllh bnm oğlum da şuan 2 yaşında Allah'ın izniyle eylülü bitirmeden 2. Doğuruyom 
-Reklam-
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Kız bende kilo vermeye başladım daha fazla verirsem kalmam üzülürüm diye hemen yaptım 2.çoçuğu seninkiyle aynı yaşta kızım var karnımdaki de 8 haftalık birlikte büyür giderler düşünüyorsan yap fazla yaş olmasıda iyi değil bence oğlunda istiyor hazır
0 oy
(4,939 puan) tarafından
Kardeş candır tabikide yap eviniz daha çok senlenir
0 oy
(364 puan) tarafından
Benim kızımda 28 aylık bende çok istiyorum ikinciyi ama eşimi ikna edemiyorum 
0 oy
(2,605 puan) tarafından
Canim hakkında hayırlı olanı Rabbim nasio etsin bende 2. Çocuku bazen düşünüyorum gereci bize erken kızım 16 ay daha ben de doğumdan snra hemoroid oldu kabızlıkta var dgumda da kabızlık olacak nasıl olur ne yaparım diye düşünüyorum. Kayınvalidem giden gelen biri değil bana kaynatasi var annem aynı sehirdeyiz ama evlerimiz uzak kim bakar diye düşünüyorum 
0 oy
tarafından
ailende huzur varsa esin yardimciysa yap yoksa birinci cocuk cok etkileniyor suan ilki 3 yasinda ikinci yeni oldu oyle zor gunler geciriyorum.ki eşinden yana destek yok sadece ilk cocugum icin uzuluyorum acaba buyusemiydi dye.okula baslasaymis daha iyi.olurmuş gibi geliyor
0 oy
(315 puan) tarafından
Oğlum 4aylik olacak 1 yaşında ölür olmaz bende 2.düşünüyorjm o yüzden bence sizin aralik baya olmuş
0 oy
tarafından
Bende ilk bir tane var yeter diyordum da haksızlık ettiğimi düşündüm kızıma neden sırdaşı, dostu, kardeşi olmasın ki dedim ve yaptım şuan kızım 3 yaşına girecek ve ben bu ayın sonunda 2 kızımı doğuracağım kısmet olursa 
0 oy
(997 puan) tarafından
Benm 3. Geliyor Ma bnce yapma 2. Ci evet bı sekilde büyüyor ama çok zor 3. Bize suprz oldu korunurken oldu 
0 oy
(2,441 puan) tarafından

Bizimki de 2yi geçti. Biz de bakalım sene başından itibaren deniycez:D Yap valla kardeş iyidir. Ustalık eseriniz olur belki. Çocuk yetiştirme bilgilerin tazeyken. Yapılan yanlışlar daha az olur bu sefer böyle yapmıycamlar böyle yapıcamlar falan. Ben öyle bakıyorum da olaya:D Tabi her çocuk farklıdır. Olduğu kadar.

0 oy
(1,299 puan) tarafından
Kızım 2.5 yaşında. Maddi imkanım var şükür. Ama bende sabır Yok şu an da. Ama yaşımda geçiyor. Bu aşamada yaşınız ve sabrın var mı bu da çok önemli etken
0 oy
(1,629 puan) tarafından

9aylık oglum 4 aylık hamileyim :Pwazgec

İlgili sorular

+1 oy
26 cevap 646 göst.
11 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 578 göst.
30 Ekim 2019 Diğer kategorisinde Zeynooooo (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 243 göst.