0 oy
154 göst.
Diğer kategorisinde (309 puan) tarafından
Kızımı ayağımda saklayarak uyutuyorum on beş aylık ne denediysem bırakmadı .hadi razıyım on beş dk filan sallamaya en az bir saat sallıyorum hem kendine hem bana zarar bugün abartısız toplam beş saat salladim onu iki defa gün için de uyuyor birde şimdi gece uykusu iki saattir uğraşıyorum uyuyor bazen.yerine koyunca uyanıyor çıldıracam artık çok daraldim bu durumdan ne yapsam düzeltebilirim 

7 Cevaplar

0 oy
(12,861 puan) tarafından
Uyku eğitimi ver bı hafta zorlanırsın maksimum sonrası çok rahat 
(309 puan) tarafından
Ya denedim ama iki günde hem kendi hem ben mahvolduk çok zor bir çocuk hiç birşey yaptıramiyorim malesef
(12,861 puan) tarafından
Oğlumu 25 ay salladım ayağımda seni çok iyi anlıyorum baktık böyle olmayacak eşim uyku eğitimi verdi bı hafta zorladı bizi sonra rahat ettik yeniden dene canım
-Reklam-
0 oy
(364 puan) tarafından
Benim oğlum da 15 aylık bende yarım saat 45 dkka sallıyorum ama pis pis sesiyle uyutuyorum ayağımda hafif sallıyorum 10 gün kadar önce memeyi bıraktı bu düzene birwz alışsın ayağımda sallamayı birakcam zaten hafif sallıyorum kolay alışacak gibi sende sallama hızını düşür ben herseyin kadameli yavaş yavaş bıraktırilmasi taraftarıyim bebekler herseye alışıyor 
(309 puan) tarafından
Ya zaten aşırı yavaş sallıyorum müzikle uyuyor ama saatler sürüyor malesef
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Sallamayarak düzeltirsin canım varsın ağlasın uyumasın elbet uyucak 
(309 puan) tarafından
Allah seni inandiesin uyumuyor çok tuhaf bir çocuk hiç bişey ise yaramıyor
(25,224 puan) tarafından
Uyumasın günlerce bekleyecek hali yokki elbet uyucak emin ol:)
0 oy
(710 puan) tarafından
Benim kız 16 aylık çok zor uyurdu kollarım kopardı benim de ayakta yatmazdi ellimozle çarşafa koyar sallardik yada salimcak da yatardı artık emeklerihi icon salincagi boslatmam lazım deyip 3 gün uyku eğitimi verdim kendim üç gün çok ağladı ama.simdi uykusu geldi mi uyur 9 aylıkken odasını ayrirdim sallamayi da bıraktım çok şükür 
(309 puan) tarafından
Ben bir iki gün denedim ama çocuk iyice kendinj aştı ise yaramadı pek
0 oy
(10,080 puan) tarafından
Uyku saatleri nasil canim fazla gelip uyumak istemiyor olabilir o yuzden ugrasiyor plabilirsin. Benimki 15 aylikken gunduz tek uykuya gecmisti
0 oy
(6,436 puan) tarafından
Uyku eğitimi ver sana da yazık tabi.
0 oy
(954 puan) tarafından
Ayına göre gündüz uykusunu teke iniyor uykusu yoksa zorlama bebek o kadar uzun süre sallanması da iyi değil hem sağlıklı değil , zaten yorulunca hemen uyur dayanamaz

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 183 göst.
25 Kasım 2022 Aile kategorisinde Daross (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 93 göst.
5 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 236 göst.
21 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu

381,192 soru

11,411,825 cevap

34,954 kullanıcı

...