0 oy
350 göst.
Diğer kategorisinde (296 puan) tarafından
İçimde öyle bir kasvet varki devamlı bu çocuk nasıl büyüyecek acaba doyuyor mu acaba uyandırsam emzirsem mi ağlıyor geceleri çığlık çığlığa kafamdan herşey siliniyor sadece gidip uyuyup rahatlamak istiyorum  savaşmak değilde ağlıyınca ağlıyorum bazende hissizim bu mu lohusalık

Allahım affetsin elindekinin kıymeti çok büyük ama bu kafamdaki sesler bana ait değil :(

9 Cevaplar

0 oy
(3,532 puan) tarafından
Gececk  bebegin büyüyecek.... zamn su gbi akiyo 
-Reklam-
0 oy
tarafından
adapte olmak zor canim sadece onun yüzünü izle o zaman bile geciyor hepsi 
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Geçıcek büyüycek dünyaya gelen öyle böyle büyüyo merak etme annesiii 

Hepimiz gectik saniriim bu lohusalik şeysinden ama merak etme az bi zmaan sonra bunlari bu zamanlari düşününce kendine gulersin :)
0 oy
(2,630 puan) tarafından
Evet su an yazsam çok uzun olur 4 ay neler cektim canim cikti vevegim 3 gunluktu sezeryen oldum ben annem yanimdaydi sagolsun tuvalete gidiyodum nefes alirken bile dikislerim agriyodu bi an tuvaletin onunde yapamiycam dedim her sey gozumden dustu yok bakamiycam buyutemiycem bu cocugu dedim etrafimdaki insanlar cok canimi yakiyodu Allah belalarini versun bu arada psikolojimi heoten bozdular ama zaman gecti ben yapamiycam dememle kaldim su an oglum 9 aylik kimselere vermiyorum kiskancliktan patliyolar ve her hareketi insani qururlandiriyo sanki dunyada bi tek ben cocuk dogurmusum gibi qarip bi his simdi sana soluyorum hepsi geccek sen anlamiycaksun bile hatta annelik seni daha becerikli yapcak ve eski gunleri hatirlayip kesje ole digilse bole yapsaydim falan diyceksin emin ol cnm sana yuzde yuz qaranti veriyorum her anne bu 2 3 aylik donemden geciyo 
0 oy
(1,390 puan) tarafından

25 gün oldu doğum yapalı. Al benden de o kadar... Kıymet bilmem gerek diyorum eksiğini göstermeisn Rabbim diyorum ama çok zorlanıyorum. Yavaş yavaş alışıyorum ama bazen eski hayatımı özlüyorum.. Mesela duştan çıkınca rahat rahat uzanmayı, geceleri deliksiz uyumayı fln özlüyorum.. Bugünlerde geçecek inanıyorum bebeğim kolik bir bebek bir de yarabbim sabır diyorum sürekli.. :'(

(296 puan) tarafından
Benim de 8 günlük bebeğim aynı şeyleri düşünüyorum eşim kendi Kabuğuna çekildi gibi sanki :(
0 oy
tarafından
Sürekli sure oku canım içinden 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Biraz sabır yani çocuk büyütmek kolay degil ama inan bu rutine alışıyorsun canım.
0 oy
(34 puan) tarafından
15 gün oldu doğum yapalı bnde cok mutsuzum. Eski hayatımı özlüyorum. Eşimi özlüyorum. Basbasa olmayı uyumayı fılm izlemeyi her şeyi. Bu bebek buyuöeyeck gbı. Hep boyle yasıycaz gibi. Ama gececek inanıyorum bu gunlerde bitecektir. Sabretmeye calısıyorum mumkun oldgun a hava almaya calısıyrum 
0 oy
(806 puan) tarafından
Bende aynı şeyleri yaşadım çok zor. Merak etme geçiyor canım sen hiç canını sıkma

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 505 göst.
18 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Mesel (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 558 göst.
24 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Asmnnn (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 670 göst.
23 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 504 göst.