0 oy
230 göst.
Aile kategorisinde (774 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Dün bi post paylaştım eşimin iş yeri tatile götürecek vs diye bugün geldi tatili iptal ettirdim adımızı sildirdim dedi gelde kızma off aylardır ne güzel ilk defa bi tatile gidicez diye seviniyodum iple çekiyodum hevesimi kursağımda bıraktı tamm o da haklı kendince ama biraz abarttı ya bi daha iş yeri şuraya buraya götürüyo diye yanıma gelme dedim üff vallahi moralim sıfır sıfır sıfır 

3 Cevaplar

0 oy
(7,025 puan) tarafından
Neden iptal ettirmiş ki?
(774 puan) tarafından
İş yeri adeletli davranmıyo adam seçiyolar falan diye canım iki grup vardı bi kısmı didime bi kısmı bodruma gidecekmiş bunlarada ilk didim demişler sonra kendi adamlarını (yalakalarını ) didime göndermeye kalkmışlar bodrumdaki yerde otel falan değilmiş pansiyonmuş wc ler falan leş gibi ne işimiz var adaletli davransınlar diye kendince iş yerine rest çekmeye çalılıyo işte
(7,025 puan) tarafından
O da haklı ama ben de olsam gitmezdim.
(774 puan) tarafından
Ama ben de haklıyım ya tüm gün evdeyim hiçbiyere gitmiyorum kötü bile olsa gitmek istiyodum hiç değilse bi hava almış olvaktık
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cnm benim babamda daha yeni bu yuzden işi birakti patronu elemanlarini ayiriyormuş babamdan sonra işe başlayan bir adama daha çok gizliden para veriyormuş adamda babama arkadaş olunca anlatmış babamda çılgına döndü ben 4 senedir calisiyorum burada bu haksizlik diyip isi birakti simdide iş bulamiyor aylak aylak geziyor esimde baba biran once iş bul bulamazsin daha ileride dedi babamda bana siz bakarsiniz evladimsiniz diyor bizimde durumumuz belli 2. Ye hamileyim daha ilk cocugum bebek besikte uyuyor sinir ya 
(774 puan) tarafından
Eli ayağı tutuyosa çalışsın canım. Niye öyle yapıyo tamam babadır da yani herkesin kurulu düzeni var tamm Allah korusun ani bir durum olur başımız gözümüz üstünde yeri var yani ama onun durumuda çok farklıymış Allah yardımcınız olsun
tarafından
Evet birtanem öyle esimin ailesinden birisi yapsa kavga ederdik ama babamda olsa bakmasına müsade etmem çalışabilicekken gezip tozuyor 20 lik delikanlılar gibi arabasina işik yaptiriyor bilmem ne keyfiyen sürekli kaza yapiyor gidip oraya buraya çarpıyor hatta gecen gün içki içip annemi dövmüş annem hala yaninda duruyor size yuk olurum gelmem diyor getirmek istedigimdede
(774 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun canım Rabbim babana da hidayet eylesin ne diyeyim
tarafından
Allah razi olsun cnm
(774 puan) tarafından
Amin cümlemizden inşallah
0 oy
tarafından
Eşinin resti tavşan daga küsmüş dağın haberi olmamış misali olmuş,yersiz bir çıkış bence 
(774 puan) tarafından
Aynenn canım geldiğinden beri bende öyle şeyler söylüyorum da banane ben haksızlığa gelemiyorum diyo neyse gitmicez artık napalım
tarafından
Senin gitmek istediğini bilmiyor muydu,kendisi götürsün o zaman seni
(774 puan) tarafından
Bilmez mi biliyo tabki

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 263 göst.
5 Ekim 2022 Aile kategorisinde Busra2101 (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 321 göst.
5 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
0 oy