0 oy
422 göst.
Aile kategorisinde (220 puan) tarafından
Eşim oğlumu alıp pazara gidecek sandım küsüm sormadım neyse instagramda dolaşırken ilçemizde deve guresı festıvalı gıbı bısey varmış esımın arkadaşının esı paylaşmış kızdan gordum ne güzel aılecek gıtmısler dedım esıme dıycektım bızde gıdelım diye ama küsüm diye demedim kendi kaynımla gitmiş üstüne foto paylaşmış whatsapta bana oğlumu bırakıp gitti pazar bile yapmamıştı bende kızdım yap diye pazar yapıp getırdı gitt yine beısey demedı güya foto cekmeyı gezmeyı sevmez ama gidip paylaşım yapıyor geçende khvedeyıdı foto at dedim atmadı ben kılıbık değilim sana foto atıp durayım diye neyse bende paylaşımı gordum delırdım mesaj attım ssler attım millet karısıyla gıdıyor diye utan dedim bende gıdelım dıcektım sen oğlumu alıp gıtmıssın banane milletten dedi bende sana kan kusturcam beni unut yazıp engelledım haksız mıyım gezmeyı sevmıyor diye benıde çıkarmıyor kırk yılda yemeğe çıkarır o maşallah kendi olunca nasıl gitti bıktım artık 

7 Cevaplar

+2 oy
(1,540 puan) tarafından
Sen sen ol milletle eşini kıyaslama sende kibirlilik edip susana kadar en başta gidelim deseydin sende o millet gibi deve izlerdin evde belgesel izle bari
(220 puan) tarafından
Ya gıdelım desem bile eşim götürmez ne işim var der ama kendi olunca uçmuş
(800 puan) tarafından
Ne biliyorsun kardeşim zanda bulunuyorsun
Bu adamın epitim seviyesi ne
(1,540 puan) tarafından
Sevgi ☺️☺️ bazen götürmiceni bilsen bile teklif etmek en iyisi bakasın oda teklif etsem de gelmez demiştir ☺️☺️ üzülme böyle şeylere
Aslısümeyra kardeş yorumu sana yaptım zaman bekleyim cevao yazmanı
-Reklam-
0 oy
(1,574 puan) tarafından
Bu kadar şeyde unut beni demek engellemek bana doğru gelmiyor ben engellersem eşim bilirki evin kilidi falan değişmiş boşanma çelebi ne zaman gelecek diye bekler ilişkilerde bazı şeyleri yapmak söylemek bu kadar basit olmamalı 
(220 puan) tarafından
Zaten o mesajdan sonra eve geldi hemen kıyametı kopardım sesını çıkarmadı kovdum hatta su an sınrlıyım bılıyor annesınde alt katta
(1,574 puan) tarafından
Bak kıyameti koparmak demek bana göre sadece tartışmaktır engellemek demek senin sesini mesajını duymak istemiyorum benim için bittin demek eee evdeysen yada gelebiliyorsa zaten bitmişlik bir durum yok ki sadece sinirli bir kadın var eee geçer bir  kaç gün yada  haftaya der erkekler yaptığının bedelini ödemiş sayar kendini vicdani rahatlar sen söylendikce kırıldım incindim üzüldüm senden beklemiyordum beklemezdim suçlu aramadan kavga etmeden erkekteki etkili kelimeler uzun vadede en etkili yöntem bazı şeyler kolay olmamalı denirken yapılırken ki basitleşirse dikkate almaz sonra
0 oy
(1,839 puan) tarafından
Ay bu erkek milleti ayni benim herif kendi dünyanı gezer karı kısmı dizinin kırır evde oturur der uğraşamam karı cocukla der
0 oy
(17,651 puan) tarafından
Bos yere huzursuzluk cikarmaya gerek varmi baskalari gidebilir o an kardesi demistir onla gitmistir dur esimi aliyim diyemez ama oğlunu götürebilrdi
0 oy
(288 puan) tarafından
valla bacım evden kovmak kılıbık demen engel atman çok abartılı böyle devam ederse evlilikte kalmaz araya soguklukta girer RABB'İM başka dert vermsn
0 oy
(5,368 puan) tarafından
Şu evlilikleri neden başkaları ile kıyaslanıyo ki anlamış değilim ve inat uğruna küs olacağına deseydin belki gidersiniz bende bir kere tatil için dedim eşime sonra çok pişman oldum banane milletten dedim 
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Evet haksizsin başkasının yaptığını söylersen hiç hzuur bulamazsın ya eşin de dönüp sana onun karısı böyle iyi şöyle iyi dese napardin tabiki kıyameti koparırdin hatta ve hatta kötü şeyler düşünürdn evliliği bu kadar hafife almayin lutfen ve ergence tavır sergilemek yerine daha olgunca davranin zira eşinizi o şekilde yola getirebilirsiniz 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 522 göst.
6 Ocak 2024 Aile kategorisinde Sevgi344 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 262 göst.
5 Ekim 2022 Aile kategorisinde Busra2101 (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 230 göst.
8 Eylül 2022 Aile kategorisinde tazeAnneee (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 317 göst.