0 oy
320 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

Kizlar selam trend yoldan valiz içi duzenleyici hurç aldık eşimle ama görseldeki ürün yerine başka desenli bir ürün geldi ben bunu begenmiştim geri iade etmek istemedim ama annemde begenmedi çizgilisi daha güzelmiş dedi kizim olucak doguma giderken onun eşyalarini koyucaktım sizce degistiriyimmi çizgilimi yıldızlımı daha güzel sizce? Resimleri yorum yapanların resminden ss aldım kızlar çizgili yerine yildizli geldi bizede  

image

image

15 Cevaplar

0 oy
(6,360 puan) tarafından
Çizgili olan evet daha hos ama diğeri de kötü değil valiz içi düzenleyici yani çok da göz önünde olan bisey değil ben olsam iadeyle ugrasmazdm
tarafından
Ben de yildizliyi çok begenmiştim aslinda bebegimin nevresim setide yildizli :))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yalı kumaş olarak aynı ise ikiside güzel bişey olmaz kaç gün iadeyle ugrasican kalite güzelse yollama
tarafından
Dimi cnm dogru diyorsun ama aynimi bilmiyorum kaliteli ama
0 oy
tarafından
Yıldızlı daha güzel bence çizgili pijma gibi 
tarafından
Kiz bebde oyle dusundum aslinda hem bebegimin nevresim setindede yildiz var bezini falan koyar tasirim yanimda evdede guzel durar dimi :))
tarafından
Aynen canım çok güzel değiştirme
tarafından
Ayy sagol tatlıskom
0 oy
(13,806 puan) tarafından
Kalite farki yoksa deseni sorun etmezdim ben şahsen. Renkler bile ayni sonuçta. 
tarafından
Evet cnm kalitsei aynidir ama bilmiyorum cizgiliyi hiç canli gormedim. D
(13,806 puan) tarafından
Boşver bence. Ben hiç uğraşmayi sevmem alip kullanirim.
tarafından
Cnm sende hamileydin dimi kaç haftalik oldunuzz
(13,806 puan) tarafından
Evet canim. Bugün tam 30 haftalik oldum. Seninki kaç haftalik oldu. Ben daha başlamadim valiz hazirlamaya.
tarafından
Ayy kiz biz daha 28+4 uzzz ;(( bende 31-32 de basliycam insallah cnmm
0 oy
(3,609 puan) tarafından
Ikisi de güzel bence değişmekle uğraşmaz kullanırdım ben 
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Aaa bizde aldık bunlardan 3tane bugün geldi açmadım bakayım bi nasıl desenler gelmiş
tarafından
Ay bak kiz sendemi dogum yapicann
(5,220 puan) tarafından
Yok len bende kızçemin dolabını biraz toparlamak içşn aldım :D
tarafından
Hahsha pardon cnm bizilme deyilsen
0 oy
tarafından
Kaça aldınız geçen vivensede 39 liraydı kargosu bedavaydı 
tarafından
28+4 um daha cnm hiç alisverise cikamadik biz ya :( esimde pek bisi almiycaz zaten acele etme diyo ilk cocugumun kiyafetleri duruyor o yuzden
tarafından
Bu devirde zaten almak çok zor bende aşırı bişey alamadım ilk çocuğum olmasına rağmen yeni doğumda idare edebilecek kadar aldım sonrası Allah kerim parça parça tamamlıcam :) cinsiyeti ne benim kız
tarafından
Ayy benimde kiz cnmmmmmm
tarafından
:)) Alşah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin bir avazda♥️
tarafından
Ayy insallah birtanem kan sulandirici ilac kullaniyormusun cnm
0 oy
tarafından
Bence sadece desen değil model olarakta farklı. Seninkiler küçük küçük. Fotodakiler daha büyük. O cizgililerden bendede var. Bile gelmişti almıştım halada kullanıyorum gayet kaliteli. Senin yıldızlar kalitesiz duruyor.

Sırf deseni içinde hurç degistirilmez
tarafından
Ayy oylemi cnm *-* dahami kucuk bana ayni gibi geldide
tarafından
Yok seninkiler baya küçük duruyor canım. Gerçi açıklamasında birebir ebatları yazar.
0 oy
tarafından
Farklı firmalar olduğu için olabilir belki.cizgilinolan esti satıcısı,sizin aldığınız hare Türkiye satıcısı 
0 oy
tarafından
Yıldızlı daha basit duruyor , çizgili daha güzel ve kaliteli kenarlarına bak onun kumaşı daha sert kalıp gibi durmus seninki öyle değil. 
0 oy
(7,623 puan) tarafından
Yıldızlı daha iyi
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Yıldızlı da güzel bence değişmeye uğraşma 
0 oy
(6,721 puan) tarafından
Normalde çizgili şeyleri pek sevmem ama nedense cizgili daha güzel geldi bana :)
0 oy
(3,724 puan) tarafından
Yıldızlı daha güzel canım çizgiliden herkes de görüyorum yıldızlı ilk defa gördüm farklı duruyor bence 
tarafından
Ayy sagol cnmm bende begendm aslindaaa
(3,724 puan) tarafından
Valla önemli olan sensin o zaman canım başkalarını boşver
0 oy
(3,462 puan) tarafından
Bende çizgili olandan aldim hastane için  o kadar küçükler ki aldığıma pişman oldum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 127 göst.
29 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde kbrazhra (1,465 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 161 göst.
0 oy
10 cevap 550 göst.
0 oy
2 cevap 150 göst.
20 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu

378,434 soru

11,327,647 cevap

34,781 kullanıcı

...