0 oy
160 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,298 puan) tarafından
Ürünü gönderirken adrsime istedim .ürün kargada kalmış. Beni de kimse aramadı gelin urunuzuzu alın die. Uzun süre gelmeyince kargo takibe baktım. Geri gönderdik yazıyor. İade işlemi başlattım. Satıcı sahibi kargonun durumunu Trendyol takip ettikten sonra para iadesi yapar dedi. 1 hafta oldu hatta 2 hafta oldu dönüş yok parada yok. Ne yapmam lazım. Ama ürün teslim edildi yazıyor. Kime teslim edildi yazmıyor yada ben göremedim. Bana mesajda gelmedi.

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Telefonunu verdin mi adres vss doğrumu şimdi başkası aldıysa iade olmaz parada sana gelmez 
(1,298 puan) tarafından
Verdim canım tel adres. Fatura da da yazıyor.
-Reklam-
0 oy
(15,860 puan) tarafından
Kargo takip detayında eğer birine teslim edildi ise teslim alanın adi soyadi yazar. 
0 oy
tarafından
Müşteri hizmetleri ile görüş. 
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Bende de aynisi oldu müşteri hizmetlerini ara geri iade ediyorlar ama uzun suruo
(1,298 puan) tarafından
Canlı destek olarak mı görüştünüz
(1,037 puan) tarafından
Canlı destekle görüştüm onlar yardımcı olmadı sobra aradım nette numarası var müşteri temsilcisi geri döndü hemen para iadesi oldu bu aralar çok oluomus
0 oy
(336 puan) tarafından
Satıcıya teslim edilmiştir ama para niye yatmadım diye de müşteri hizmetleri görüş

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 550 göst.
0 oy
2 cevap 127 göst.
29 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde kbrazhra (1,465 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 320 göst.
8 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 829 göst.
5 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,415 soru

11,326,719 cevap

34,780 kullanıcı

...