+1 oy
507 göst.
Aile kategorisinde (597 puan) tarafından

Iki clcuk icin bebek arabamizida aldik ❤

Hem tek cocuklu yani alisveris sepetli kullanilio hemde ikinci cocuklada

Rabbim saglikla kullanmayi nasib etsin

image

image

image

image

image

11 Cevaplar

0 oy
(453 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Ayy güzel günlerde kullan 

Bide nerden aldin benim ikizlerim var esim ikiz araba alalım dio ben tek tek alalım diorum nasil kullanicam ikizi die nasil kullanislimi daha kullanmadin sanırım ama :))
(597 puan) tarafından
Bir kere ciktim aoisveris sepeti ve normal spor oturm kismi ile. Vallahi kullanisli rahat ama tek basina araba suren  biriysen bagaja koyma derdi var. Bizim bagaja oluyor ama biraz agir kaldirmasi. Yoksa cok rahat. Ben ozellikle uzun ikili bebek arabasi istemedim. Hani su arkali onlu oturulan. Onlaro kullanmasi zor diye diydum cogu anneden. Arabayi sag surerken sola kayyormus ve tam tersi vs
-Reklam-
+1 oy
(13,824 puan) tarafından

Güzel fikir:Dsaglikla kullanin:)

(597 puan) tarafından
Sahol cnm amin insaAllah
+1 oy
(1,039 puan) tarafından
Güzel günlerde keyifle kullanın
(597 puan) tarafından
InsaAllah cmm
0 oy
(830 puan) tarafından
Güle güle kullan cnm ne kadara aldın 
(597 puan) tarafından
Vallaha cnm ebayden ikinci el aldim 200€ ve cook daha parcalarida var reamini yuklemedigim. Orginal fiyati herseyiyle 1500€ civari. Ben 200 kosa kosa kacirmadan gideyim alayim dedim.  Cunki tek cocukluda kullanilmasi cidden iyi yani benim buyuk oglan soz dinleyip akilli yururse tekrardan bunu napcam derdi yok. Takarim sepeti alisveros icin kullanirim
0 oy
(3,622 puan) tarafından
Çok kullanisliyms güle güle kullanın:)
(597 puan) tarafından
Evt kullanisli tabi tek zorlugu yalniz arabayla bir yere gitmek ostersem bagaja koymak ickn biraz agir
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Sağlıkla gelsin inşallah bizde aynı yoldayız şu anda da araba hangi marka model :)
(597 puan) tarafından
Cnm tfk twinner duo deluxe olmasi gerek
0 oy
(1,160 puan) tarafından

Süper, büyüğü oglansa eğer kolunu atıp tam kardeşe vurmalik pozisyon:D

(597 puan) tarafından
Hic gulesim yokdu vallahi :D

Buyugude insaAllah kucugude oglan ya artok birbirlerine girisirler
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Bana da lazm vallahi cok iyi
(597 puan) tarafından
Vallaha cnm kesinlikle 2cocuklu ve tek cocuklu kullanilsin istedim. Ilerde yine degismek zorunda kalmiyayim diye ama cidden asiri pahali diye ikinci el aldim ve hatta onlar bile normalde cok pahali ama sagolsun turus satan (almanyada yasiyoruz) indirim yapti
(5,272 puan) tarafından
Canm bnde ikiz arabasi bakiyorum bi kizim var birde hamileyim cok kullanisli gercekten ikinci el bakiyorim onlar bile cok pahali
(597 puan) tarafından
Aynen oyle inanki 200€kosarak gidip aldim cünki daha uygunu yok
0 oy
tarafından
Kullanılmış sanırım ama iyi bulmuşsun bu tarz. 
(597 puan) tarafından
Vallaha cnm ebayden ikinci el aldim 200€ ve cook daha parcalarida var reamini yuklemedigim. Orginal fiyati herseyiyle 1500€ civari. Ben 200 kosa kosa kacirmadan gideyim alayim dedim.  Cunki tek cocukluda kullanilmasi cidden iyi yani benim buyuk oglan soz dinleyip akilli yururse tekrardan bunu napcam derdi yok. Takarim sepeti alisveros icin kullanirim
tarafından
İyi yapmışsın canım. Bende öyle almıştım. Araba güzelmiş Türkiye'de görmedim bu tarz araba. Güle güle kullanin
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Ne güzel arabaymış tam benlik 
(597 puan) tarafından
Vallaha cnm bende cok aradim
0 oy
(2,834 puan) tarafından
Bana da bundan lazım olacak galiba çok korkuyorum hiç hazır değilim ikinciye ama tamda emin değilim içimdeki hisse hamileyim diyor 
(597 puan) tarafından
Cnm risli olan geliyor :) ben kendimi full hazir hiss ediodum ve auan 31+0im tedirginligim basladi...  Oglum 22aylik felan olacak kardesi dogudugunda... Tuvalet egitimi, gece uyku duzeni hic biri hal olmadan kardesi oluyor...
(2,834 puan) tarafından
Benim sağlık problemlerim olduğu için kendimi hazır hissetmiyorum 9 ay önce açık kalp ameliyatı oldum hamilelik şüphelerim var Allah'ım inşaallah yaniliyorumdur yoksa ne gelirse Allah'tan başım gözüm üstüne 1 yasinda kızım var
(597 puan) tarafından
Gecmis olsun cnm. Bu amaliyat doguma engel olurmuki? Bende bagirsagimdan amaliyat oldum 10sonra hamile kaldim. Ama tabi kalb baska

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 319 göst.
13 Şubat 2024 Aile kategorisinde Isimyok (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 46 göst.
1 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifylmz0660 (1,192 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 841 göst.
14 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 268 göst.
8 Şubat 2022 Aile kategorisinde Kayrmm (683 puan) tarafından soruldu

379,154 soru

11,349,614 cevap

34,814 kullanıcı

...