0 oy
207 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (609 puan) tarafından

image

Sütüm hem artsın hemde zayıflamak istıyorum eşime İnat çünkü gecende bnm yanımda işe gittiği yerdeki kız hakkında kendi kendine konuşurken tabi cok güzel kızsın sürekli resim paylaşırsan nazar değer dedi sonradan sordum böyle dedin farkındamısın diye bna farkındayım nolmus ki güzel kız dedi bende tamam dedim odadan çıktım yatak odasına gidiyordum sessizce hakkımda 

Kızarsa kızsın banane güzel kız napim dedi 

O kadar cok zoruma gitti ki ben onun istediği gşbi giyiniyorum o ise farklı kızlara güzel diyor o yüzden 

6 Cevaplar

0 oy
(1,437 puan) tarafından
Sende hoc ses çıkarmadin yani öyle deyince 
(609 puan) tarafından
Geceydi sabah bişey olmamış gibi davranıyordu tavır koyunca ben asırı kıskanç abartıyor oldum kız kardeşi gibiymiş tartıştım cocugum var daha kırkı çıkmadı o beni engelledi gitmemi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Terbiyesiz güzelse bunu niye ağzıyla söylüyorki. İlla herşeyi dile dökmek mi lazım 
(609 puan) tarafından
Zaten bi konuşma yapıcam güzel dediği kızla evlensin boşanmıyor da
0 oy
tarafından
Karaktersiz erkek modeli işte birde bunu karısının yüzüne söylüyor utanmadan 
(609 puan) tarafından
Hepsinin köküne kibrit suyu şey peşindeler
0 oy
tarafından
Kilo için hak etme afedersin esin hay.vanlik etmiş.  Aferin ona radarlar açık maasallah 
(609 puan) tarafından
Evet açıklığının cezasını ağır ödeyecek
0 oy
(114 puan) tarafından
Hadsiz ağzının ortasina yapıştırsaydin bitane.ben senin yerinde olsam onun istediği gibi giyinmem gayet şık giyinirim kendime bakarım zayıflarım üstüne ben onu beğenmem 
(609 puan) tarafından
Aynen öyle yapıcam zaten bana kaç gündür seni sevlyırm oğlum ve sen hersyeşmsin bilmem *** herseyinizim dedim
Resim hiç paylaştırmıyordu simdi boy boy kendi fotoğraflarımı atıyorum memlekete gitmişti oradan kuduruyor atma niye atıyorsun diye merak etme çalıştığın yerdeki kızları silicem onlar görmez utanmazsın dedim kalp atıyor bana
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Ben senin yerinde olsam varya terlikle ağzını kirardim. Güzelse sanami güzel sanane sen evindeki helalinle ilgilen başkasınin namusuna dil uzatacagina derdim.

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 302 göst.
26 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 466 göst.
24 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 410 göst.
18 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde 1 prenses annesi (274 puan) tarafından soruldu

380,533 soru

11,393,527 cevap

34,904 kullanıcı

...