0 oy
469 göst.
Diğer kategorisinde (25,223 puan) tarafından

image

Bıktınız mama sorunumdan biliyorum :) ama böyle bişey buldum sizce denesem mi evet kücük daha ama bi şekilde içirmem lazım dün ilaçtan sonra 2 saat zor beklettim ve emzirmek zorunda kaldım. Bi yardım edin 4 bucuk aylık (142 günlük) 

8 Cevaplar

0 oy
(3,939 puan) tarafından
bence cok erken canim ya bebebiskuvisi icin 
(25,223 puan) tarafından
Cnm evde kendim de yaparım denemelik bir tane koysam şimdilik dedim erken ama nasıl içicek bu mamayı ben anlamadım gitti
(3,939 puan) tarafından
sutunu sagip biberondan icirdin mi hic , iciyor mu ? belki biberonu sevmemistir . bizim kiz chicco disinda biberon almadi :(
(25,223 puan) tarafından
Evt sütümü de içmiyo biberonla kaşıkla veriyorum içmiyo illa emicek. Zaten sürekli sütümü sağıp veremem ki nerden baksan 10 saat onu mamanın idare etmesi lazım
-Reklam-
0 oy
(580 puan) tarafından
mamayi degistr
(25,223 puan) tarafından
2 mama aldım daha değiştirmeye inan param kalmadı çok pahalı mamalar
(580 puan) tarafından
aynen mama pahalli allah yardimcinuz olur
(25,223 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(854 puan) tarafından
Sma yı seviyo genelde bebekler. Pirinç unu için de bisküvi için de çok erken. Bebe bisküvisini kendin yapsan da erken daha muhallebi kıvamını bile yutmakta zorlanır. Hem yazık günah midesine sindiremez. Biberondan içmek istemiyorsa medikal satan yerlerde ufak serum hortumlarından alıp bi ucuna şırınga takıp bi ucunu göğsünün tam üstüne bantlayabilirsin. Veya parmağına bantlayabilirsin. Youtube a finger feeding yaz orada görürsün nasıl olduğunu. 
0 oy
tarafından
4 buçuk 5 aylıkken ben tam böyle deilde pirinç ünlü tarif denedim ama kabız yaptı 
(25,223 puan) tarafından
Pirinç unu koymadan mamaya bir parça bisküvi koysam nasıl olur minicik hemen sevdirmek için mamayı zeytin çekirdeği kadar
0 oy
tarafından
Bi dene canim eğer severse kendin yaparsın bebe biskuvisini benim kızım aptamil içiyor genelde aptamili bebekler seviyor 
(25,223 puan) tarafından
Bende aptamil bebelac aldım malesef içmiyo bir parça katayım bşy olmaz dimi tadını sevsin diye
tarafından
Az bisey kat canim tatlandir umarım içer istersen  bi parça pekmezde katabilirsin  sağlık ocaginfaki ebe öyle demişti bana
(25,223 puan) tarafından
Tm cnm denicem
0 oy
tarafından
Canım migroslarda fln vanilya şurubu var mamaya katılıyor tadı güzel olsun bebek içsin diye benim kızımın alerjisi var diye raporlu mama kullanıyoruz tadı kötüydü doktor vanilya aroması şurubu fln bulabilirsen ondan kat demişti bebek bakımında da bi kaç bayan söylemişti kullandığını bi araştır istersen. 
(25,223 puan) tarafından
Tm bi araştırayım cnm sağolasın
tarafından
Sende sağol canım ☺️
0 oy
(17 puan) tarafından
Küçücük bebeğe ver bağırsakları tikansin
(25,223 puan) tarafından
Ay sen ye de seninkiler tıkansın Bi gidemedin şurdan ha bire geri geliyon milletle kafa buluyon git kazıklandıgın halınla ilgilen üstünde otur çay falan iç hadi
(17 puan) tarafından
Sebin gibi UCUZ ALMAM ben rahat ol
(17 puan) tarafından
Kıskanma nazar etme seninde olur
(25,223 puan) tarafından
Ay sen hayata gelmiş gereksiz bir insansın :D
0 oy
(17 puan) tarafından
Herr konuda bilmişlik yapıyorsun ya hani bunda da göster kendini 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 97 göst.
24 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nnnnnn (226 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 561 göst.
7 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 62 göst.
23 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sekerparemm (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 309 göst.
3 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,223 puan) tarafından soruldu

386,100 soru

11,543,343 cevap

35,219 kullanıcı

...