0 oy
172 göst.
Aile kategorisinde (63 puan) tarafından
Evlenip 3 saatlik mesafe de başka sehirin ilçesine gelin geldim 10 gün annemlerdeydim geleli 3 gün oluyo ama annem bacağını agritti cok agriyo ayaga kalkamıyo dr gittik iğne vurdu ama topalliyo bastona basiyo o halini gördükçe cok üzüldüm cok ağladım kendimi bildim bileli annem hep ağrıları oldu yanındayken hep masaj yaparım gelirken cok ikilemde kaldım annemi öyle bırakmaya icim gitmiyo burda eşim var buraya gelince annem hep aklımda her gün konuşuyoruz ama dayanamıyorum ağlıyorum hamilelikte vermiş olduğu şeyle her gün ağlıyorum anneme bakacak kimse de yok diğer kardeşlerim de gurbette nasil yapcam bilmiyom onun orda tek kalmasına gönlüm el vermiyor:(

2 Cevaplar

0 oy
(146 puan) tarafından
Esin ses etmezse al gel yanina
(63 puan) tarafından
Doğum Aralık gibi olacak yanima gelecekte kendisine de dedim Ekim de gel yanıma diye gelse eşim kac gün durdurur bilmiyom da
-Reklam-
0 oy
(12,700 puan) tarafından
İmkanın varsa iyileşene kadar en azından yanınıza alsaydınız
(63 puan) tarafından
Yanima getirttirim dimi gelse iste ne kadar kalabilirkii
(12,700 puan) tarafından
Valla bilemedim o da onun merhameti ben eşimin ailesini dört ay misafir ettim ki 1+1 evde 5 kişi kaldık üstelik o pandemi de kapanma vardı hiçte ses etmedim sürekli beraber yasayamazsınız ki bu aile hayatınıza da zarar verir ama özel durumlarda gelip kalabilmeli bence

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 301 göst.
29 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Eymen6 (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 227 göst.
14 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 928 göst.
3 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde hfzfyzbl (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 210 göst.
8 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eeebbrrrruuuuuu (674 puan) tarafından soruldu

377,991 soru

11,313,991 cevap

34,753 kullanıcı

...