+1 oy
1,354 göst.
Aile kategorisinde (634 puan) tarafından
Kizlar linclemeyin lütfen oğlumda konuşma geriliği var üç yaşına basacak hala duzenli cümle kuramıyor devlet hastanesi doktoru özel eğitim önerdi fakat ben kabul etmedim siciline yansir diye bende oğluma araştırarak bir çocuk kliniğinden özel bir çocuk piskolok çocuk gelişim uzmanı birini tuttum seansı 350 TL den ödevler görevler verdi oğluma zeka geliştirici aktiviteler falan eve gelip bir saat terapi yaptı oğlum babasıyla olan kavgalardan çok etkilenmisti böyle bir desteğe ihtiyacı vardı neyse adam garip bir adam kıvırcık saçlı falan oğlumun ödevlerini attım watsaptan yaptığı aktiviteleri kontrol ediyordu adam bana ne dese beğenirsiniz ben iki gündür yerdemiyim göktemi bilmiyorum sizden çok hosladim duygusal anlamda hislerim var yazmış şok oldum hiç beklemezdim böyle birşey cvp vermedim dün yazdı bunu bugün sabahta msj attım ben resmi olarak hala evliyim terapiye gittiğiniz çocukların annesine aşık olmanız yanlış bir durum böyle bir durumda terapiyi bitirmek zorundayız kusura bakmayın iyi günler yazıp engelledim ben eşimle bosanma aşamasındayım şuan birde arıyor beni watsaptan arayınca engellemek zorunda kaldım 

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sendekide iyi cesaret ama doktor bile olsa bir adamı evine almak heleki ortalık bu kadar kanı bozuk kaynıyorken
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yaptığı hiç doğru değil O zaman engelleyeceksiniz bir daha da gitmeyeceksiniz bu kadar basit gerekirse numaranızı değiştireceksiniz
0 oy
tarafından

Soyledikleriniz doğruysa kendisi gerçek PDR veya psikoloji mezunu değildir, 50-60 saatlik sertifika alanlardan biri olabilir. 

PDR bölümünün etik anlayışı gayet katı ve hassas çünkü. 
Size gelirsek mustehak diyeceğim; neden rapor alıp özel eğitime göndermediniz? Gizlilik esastır ve rapor ileride kaldırılabilir, kimlerden akıl alıyorsunuz anlamıyorum ki. 
Rapor cikartirsaniz daha uygun maliyetli olacak ayrıca, çocuğu da harcıyorsunuz 
0 oy
tarafından
Kız 2 günde nasıl aşık olmuş 
(1,271 puan) tarafından
Bu bir hayal ürünüdür

Canim naptın cinsiyet bellimi watsaptan yazacaktım müsait değilsin dir diye yazmadım
tarafından
Hayal ürününe bayıldım hahahahaha
Evet prensesim oluyor post açmıştım denk gelmemiş demek ki ❤
(1,271 puan) tarafından
Valla çok sevindim canım Rabbim gönlüne göre nasıp etmiş sağlıcakla al kucağına inşallah
(1,271 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
tarafından
Aminnn Aminn inşallah ❤❤

İlgili sorular

+1 oy
60 cevap 3,845 göst.
13 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 186 göst.
27 Ekim 2023 Aile kategorisinde Isra (66 puan) tarafından soruldu
0 oy