0 oy
185 göst.
Aile kategorisinde (66 puan) tarafından
Geçen açmıştım  eşimi çok kıskanıyorum  diye bu benim sonum oluvak diye  aranız da olan bana yardım etsin 

4 Cevaplar

0 oy
(15,798 puan) tarafından
Burdan değil gerçek bir psikologa gidin daha sağlıklı olur senin icijn
(66 puan) tarafından
Evden çıkamıyorum  kızım küçük kimseye de bırakamam çok huysuz da
(3,040 puan) tarafından
Internetten online danışmanlık alabilirsiniz
-Reklam-
0 oy
(624 puan) tarafından
Bizim gelinde aşırı kıskanç. Markette kasiyer kadın olur olay çıkarır. Yolda yürür olay çıkarır kardeşim şimdilik sabır çekiyor ama oda dayanamıyor artık. Böyle yaşanmaz diyo
(624 puan) tarafından
İçinden mı geliyor yaşanmışlıklar mi tetiklyo merak ediyorum
(66 puan) tarafından
İlk evlenigimiz  de iki kişiyle konuştuğunu  gördüm  çok samimiy bir şekilde o günden. Eri güvenemiyorum  kac gündür konuşmuyoruz yarın lazere  gidecekmiş kendini yazdırmış delirdim bende
(3,471 puan) tarafından
E bu kıskançlık değil ki. Sadakatsiz olduğunu kim görse güvenemez. Her adımında acaba mı diye düşünür.
1- siz değil sadakat sözü verip sözünü tutamayan eşiniz gitsin.
2- siz ne yapsanız içinde olan adam kadın fark etmez evde otururken de yapar yapacağını. Siz çok değerlisiniz. Bırakın giden gitsin. Sizden vazgeçmeyi göze alıyorsa isteyen istediğini yapsın. Sadece kendinizi önemserseniz eşinizin daha hızlı dikkatini çekersiniz:)
(66 puan) tarafından
4 yıldır evliyiz  ilk defa yapmıştı pişman oldu bir daha görmedim yaptığıni  ondan  sonra kıskançlığım çok arttı 1 haftadır tartışıp duruyoz annesi aşağı da işten gelir gelmez onun yanına gidiyor uyumaya çıkıyor sadece eve kendimi zor tutuyorum  kıskançlığım tavan  yapıyor bazen lazer gidecekmiş hiç bir kadının ona dokunmasın istemiyorum  sonra dur diyom kendime konuşmuycalsin o gelsin konuşsun diyorum
(3,471 puan) tarafından
Duygularınız çok normal. Aynı davranışı kadın yapsa neler denirdi, affedilir miydi?
Annesinin yanına gitmesi eve çıkmaması başlı başına başka bi sorun ama üstüne gittikçe tersini yapabilir. Duygu sömürüsü işe yarıyorsa öyle deneyin. Sorumluluk vermek, görmezden gelmek vs hangisi işe yarıyorsa onu yapın.
0 oy
(6,485 puan) tarafından
Lazere gitmesine neden delirdin ki 
(66 puan) tarafından
Hiç bir kadının ona dokunmasını  istemiyorum bakmasın dokunmasını istiyorum
(6,485 puan) tarafından
Canım bi fanus al içine koy yatak  odanda başucunda kalsın. Ya da salonda fiskos masası olarak kullan eşini istersen :)
 Dokunmasın anlarımda hiçbir kadın bakmasın nasıl olacak görünmez değil sonuçta asjasjasj
(66 puan) tarafından
Bilmiyorum  ya çok kıskanç birsey olmuşum  napicam Bilmiyorum kafayı yiyecem en sonun da adama da yediricem
(6,485 puan) tarafından
Eşin güvenini zedelemiş ona güvenmiyorsun ve çok haklısın canım ama madem artık bir yanlışını görmüyorsun kendini dizginlemen lazım çünkü sen böyle yaptıkça aslında onu diğer kadınlara itmiş oluyorsun. Erkekler ilgi alakayı sever. Kavga trip olaylarını sevmez huzur arar. Ya bunu evde arar ya da dışarıda. Bir psikoloğa git kaynanan yakınsa bebeğini ona bırak
(66 puan) tarafından
Kendim halletcem  galiba aslında dediğin  gibi her kıskandığım da yine kavga edip onu başkasına iterim  kendi elimle diye düşünürsem dururum
0 oy
tarafından
Her kiskanclikta eşini kendi elinle ihanete ittiğini sürekli hatırlat kendine 
(66 puan) tarafından
Evet o da iyi birsey azlin da haklısın
tarafından
Yeni okudum böyle düşünmen hissetmen çok normal ama sana zarar. Bir kere soru işareti takılınca kafana yıllarda geçse bir yanin hep acaba der.
Ne yaparsan yap bak birşeylere engel olamazsın yapmak isteyen kişi yan koltukta otururken bile yapar yapacağını kontrol altında tutmaya çalışma yipranirsin sadece. Birini sürekli kontrol etmen mumkun değil. Onunla uğraşmayı ve kavga etmeyi bırakmalisin. Hayatı kendin için yasamalisin. Kendine bakım yap sürekli alışverişlere çık düşünme bile o seni merak etsin o seni kıskansın onun huzuru bozulsun.

İlgili sorular

+1 oy
24 cevap 1,353 göst.
9 Eylül 2022 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 48 göst.
0 oy
3 cevap 113 göst.
17 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,634 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 309 göst.
24 Nisan 2022 Diğer kategorisinde sessiz.kelebek (29 puan) tarafından soruldu

382,082 soru

11,439,139 cevap

35,007 kullanıcı

...