0 oy
269 göst.
Diğer kategorisinde (457 puan) tarafından
tarafından kapalı
17 aylık kızım var iki haftDır ara ara parmak ucu basması var göz teması iyi ismiyle seslenddiginde ara  üc defa seslendigimde bakiyor bazen hemren bakiyor iki gündürdd el çirpiyor kendi kendjne saga sola sallaniyor randevu aldım ama çok mutsuzum
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

6 Cevaplar

+1 oy
(15,681 puan) tarafından

Yapmayın Allah aşkına burda okuya okuya psikolojik olarak tüm annelerin cokuntusu var 17aylik daha vira bismillah yaşına girmemiş ne bekliyorsunuz acaba tabiki el çırparak sevinecek sağa sola hareket edecek. İsmini henüz bilmiyo veya algılama olmuyor olabilir. Yapmayın hem kendinizi hem bebeğinizi yıpratır siniz. 

Benim 3.5 yaşında anlatsam neler derler ben bile şükür diyorum  evham yapmıyorum 
(457 puan) tarafından
Suan agliyarak yaziyorum o kadar pskolojim bozulduki gercketen her hareketini takip eder oldum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Normaldir canim mesala benim oğlum her dediğim şeyi getirir yapar oynar bir buçuk yaşında yiyenim var oda oğlumla yaşıt ne anne diyir ne bişey dediğinde yapıyor bitek ismini biliyor yine sizinki seviniyor el çarpıyor ucineze öyle derdi korkuyu dusurmuyeyin her çocuğun gelişiminde de farklıdır iciniz olalı rahat olur diyorsanız götürün doktora cnm
0 oy
tarafından
Normal bütün bunlar 
(457 puan) tarafından
İnsallah normaldir ya gercekten icimdede bir sıkıntı var
0 oy
(788 puan) tarafından
Canım benim insanların psikoloji si bozuldu gayet normal hareket Ler yani çocuk bu  hergun yeni yeni şeyler öğreniyorlar 
0 oy
(954 puan) tarafından
Benim de kızım oğlum var gayet normal şeyler bunlar, siz ters gelen şey ne anlamadım 
(457 puan) tarafından
Yani normal yürüyen cocuk ara ara parmak ucuna basiyor saga sola sallaniyor bunlar hepsi otizim belirtisi yaziyor
(954 puan) tarafından
Oğlum da öyleydi bir ara şuan 3 yaşında nerdeyse gelişimi ileride cümle kuruyor çok güzel konuşur kendi yemeğini yer her kes maşallah çok akıllı der yani
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Her çocuk parmak ucu yürür etmeyin ya
(457 puan) tarafından
Hiç tehliklerin farkinda degil
(3,259 puan) tarafından
Kim değil. Benim iki çocuğum var birinin gelişimi biraz geri öteki de aksine oldukça ileri ikisi de zaman zaman parmak ucu yürürler

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 647 göst.
0 oy
4 cevap 107 göst.
4 Mart 2023 Diğer kategorisinde Esmeee (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 212 göst.
0 oy
10 cevap 319 göst.
19 Mart 2020 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,298 puan) tarafından soruldu

379,604 soru