0 oy
180 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar bıktım y yyyy

Kaynanam sürekli diğer gelini övüyor gerçekten artık çok sıkıldım bi an önce ayrılıp kendi evimde kalmak istiyorum biz altlı üstlü oturuyoruz da bi zaman sonra artık yemeğimi içmemi kendi evimde yapıcam inşallah benim kaynanamın 9 gelini var maşallah ben 8. Gelinleriyim ve diğer gelinlerin hepsi akraba sadece ben yabancıyım ve 16 yaşında evlendim 4 senelik evliyim çok misafiri olan bir aile ve ben hep misafire güler yüzle hizmet ediyorum o zamanlar bana melek gibi oluyor kaynanam bi dediğini iki etmiyorum gerçekten ama şöyle iki dk oturayım suratına bakmaya korkarım inanın

İnşallah Kendi evime ayrıldığımız zaman eşimle mutlu olacağız ve huzurluu 

Buna içten inanıyorum bide 2 yaşında oğlum var HADİ SİZDE İÇİMİ RAHATLATIN BİRAZ

1 cevap

0 oy
tarafından
Senin içine akar su olurum ben kalbi bal lokum 
tarafından
Sende kaynanla beraber yaşadın mı cnm
tarafından
Ya gerçekten çok zor eşim içinde birikim yapamıyoruz 3 bin ailesine veriyor bize ne kalıyor ki ahh ahh ben ayrılınca 3. Katta kalıcam oda en alt katta kira vermiyecem yani
tarafından
Yok askom 1 ay eltide 1 ay diğer eltide kaldım ama memlekete gidince 3 ay kalıyorum yanında 1 hafta hasret gideriyor sonra veryansınರ⁠_⁠ರ sonra evime geliyorum duvarları yalıyorum
tarafından
Demi insan evinde istediği yemeği yapıyor çocuğuna rahat bakar istediğin zaman uyu istediğin zaman işini yap
tarafından
Aynen balim ama ben kaynanyi seviyorum iş yapmayı falan köyü sevdiğim için sorun olmuyor bide benim sınırlarım vardır o yüzden yok şöyle oldu böyle oldu falan olmaz aramızda
-Reklam-

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 483 göst.
3 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 556 göst.
28 Mart 2021 Aile kategorisinde Yonca23 (440 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 256 göst.
28 Aralık 2023 Aile kategorisinde Aysenur5561 (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 196 göst.
30 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Cikolata canavari (743 puan) tarafından soruldu

377,176 soru

11,287,739 cevap

34,693 kullanıcı

...