0 oy
751 göst.
Diğer kategorisinde (353 puan) tarafından
Kızlar şimdi en başından anlatıyorum biz her ayın 10 unda kira veriyoruz neyse Haziran 16 da kira vermisiz tummuz 10 da vermemiz gereken kirayı vermedik dedim Ağustos ayında iki kira bir veririz neyse temmuzun 29 unda eşime 2 maaş yattı öyle olunca bizde temmuzun 29 da hem temmuz ayının hemde Ağustos ayında vermmemiz gerek kirayı bir verdik Eylül de bir daha kira veririz diye düşündük dün ev sahibim aradı kızım kirayı verebilir misinz benim hiç param kalmadı vs dedi daha ayın 9 ydu bende çok ihtiyacı varki günü gelmeden istiyor dedim maaş yatmamisti kredi kartından çekip verdik akşam da ev sahibinin oğlu geldi diyor ki sizin verdiğiniz iki kira Haziran ve temmuz ayının kirası sizin içerde.bir ay borcunuz var diyoruz verdik abi Haziran da hala yok diyor dedim bir dakika internet bankacılığını açtım dedim bak ATM den şu kadar para çekmişim sonrasında elektrik su yatirmisim ben verdim Haziran 16 da diyorum baktım karısı diyor e tamam ordan çektin de bize verdiğin ne malum ya elinde tuttyysan bize verdiğinin belgesi mi var dedi dedim aşk olsun 5 sene olacak biz burda oturuyoruz hangi gün gördün duydun böyle bişey yaptığımızı dedim bekle dedim ben size verdiysem sen öyle diyosun ya ya seni yada kaynanani arayıp kapıyı açar mısınız kirayı getiriyorum diye aramisimdir arama kaydını çıkartacam dedim ATM den 18.07 de para çekmişim kaynanasını da 18.17 de aramisim hemen gösterdim bak dedim kaynanani aramisim getirip vermişim hala diyor ki yok biz almadık yok biz etmedik eşimde sinirlendi en sonunda dedi yollayın ibaninizi atalım size kapatalım gitsin dedim canım odemisiz neden bir daha veriyoruz isaret ederek yapcak bişey yok dedi çok moralim bozuldu bri de dünya laf duyduk yanii belki parayı çektin vermedin nerden bilelim dedim neden 5 yıldır dekont mu tutuyoruz biz aşk olsn ayıp valla dedim

24 Cevaplar

0 oy
(7,793 puan) tarafından
İbana yollasanız en baştan böyle sorun olmazdı bundan snra ibandan gönderin her ay ve ödenen ayı yazın açıklama kısmına
(353 puan) tarafından
Öyle yapicaz zaten canım söyledik bunu da zaten ev sahibine
(7,793 puan) tarafından
Haram zıkkım olsun deseydiniz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cnm odemeyi hep bankadan EFT veya havale şeklinde yapın. Hangi atın kirasissa açıklamaya yazın. En güzeli bu
(353 puan) tarafından
Bundan sonra öyle yapicaz canım herseyiyle ispatliyoruz ama illa vermediniz diyorlar helal etmiyorum ama gerçekten
0 oy
(2,377 puan) tarafından
Yani bunu elden veriyorsanız apartman kamerasından kontrol edin. Bizim hem binanin girişinde hemde içinde kamera var. Ordan bir deneyin bakın isterseniz.
(353 puan) tarafından
3 katlı ev canım yabancı olarka bir tek ben varım burda kamera yok zaten ama aklıma geldi bakkalın kamerası var belki bina girisini çekmiştir ben yarın bakkala bir sorayım
0 oy
(13,316 puan) tarafından
Eşim kanıt olsun diye bankadan havale yapıp dekonta açıklama yazıyor şu ayın kirasıdır diye keşke öyle yapsanız adam nereden bilecek çektiğin parayı kullandığını 
(353 puan) tarafından
Biz zaten sürekli dedik canım iban verin bankadan yollayalım diye ama yok ibanimiz yok elden verin bilmem de dediler ama bundan sonra asla elden vermeyecem

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 156 göst.
9 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Nalankt (1,332 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 140 göst.
5 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Hlyaa_96 (569 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 235 göst.
11 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,914 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 643 göst.