+1 oy
325 göst.
Aile kategorisinde (2,291 puan) tarafından
Böyle garip şeyler işte....

11 Cevaplar

+1 oy
(1,018 puan) tarafından
Can bildiğim kuzenimle aylardır görüşmüyoruz..okdar haksızlığa rağmen hala o sohbetleri özlemek...
(2,291 puan) tarafından
İçinde sevgin var demek ki hala
(1,198 puan) tarafından
Aynı durumdayız.
(2,291 puan) tarafından
Ben sevmiyorum canım
(1,198 puan) tarafından
Bende kızgınlık yok kirginlik var. Keşke yakıp yıkmak yerine gelseydi yüzüme hesap sorsaydi kavga etseydik diyorum bazen.
-Reklam-
0 oy
(214 puan) tarafından
Malesef insan insandan Her an bıkabiliyor 
(2,291 puan) tarafından
En zoru da bıktığın insanla karşılaşmak.
Suratına bakmak istemediğin insanın yakınlarında olması ayrı dert
0 oy
(119,287 puan) tarafından
aynen oyle       
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Benimde eskiden can ciğer olup şimdi allahim selamını vermediğim insanlar var herşey insanlar için zaten o yüzden şaşırmamak lazim
(2,291 puan) tarafından
Benimde öyle ve ayni apartmanda olmak cok kötü
0 oy
(227 puan) tarafından
Bu konuda ustume tanımam ayni yatakta uyuyup uyandığım insanlar verdigim selami almıyor bende artık hiç birini tanımıyorum. Öz dayımı kuzenlerimi yolda gorsem selam vermem çünkü bazıları o kadar k.ahpe. herkese ederi kadar fazlasına gerek yok
(2,291 puan) tarafından
Akraba daha zor canım allah yardim etsin
(227 puan) tarafından
Oyle malesef
0 oy
(10,877 puan) tarafından
Ben bunu hep derim yeni çiftlere.birbirinizi bu kadar seviyorsunuz ama birbirinize saygı duyun bu sevgi hep böyle gitmez zalimce davranırsanız bu gün al canım senin olsun diyen hapsurunca ***** der diye.mesela benim eski eşim benden baya büyüktü.yenicevlendik 1 haftalık filan evliyiz .otururken bana ben senden çok önce öleceğim demişti.ben ona 1 ay aralıksız her gün ağladım.her gece duamda nolur benden önce alma diye dua ediyordum.en son bosanirken Allah'ım ahımı al inşallah tırın altında kalsın diye dua ettim.
(2,291 puan) tarafından
Ah canım saygı kelimesi çok kalmadı artık nerde keske oyle olsa
0 oy
tarafından
Birde görmek istemediğin birinin ölüm haberini almak var o daha beter bugün öyle bir haber aldım hala şoktayım 
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Heee kaynanam i :D
(2,291 puan) tarafından
:)))))
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Çok oldu çok sevdiğim değer verdiğim kişileri bir hatada sildigim konuşmadığım hayatımdan çıkardığım oldu iyiki de yaptım hiç pişman değilim 
0 oy
(3,662 puan) tarafından
Bir zamanlar hiç sevmediğiniz birini de gün gelir görmeden edemezsiniz :) kocam yazdan yaza gördüğüm çocukluk arkadaşım. Çok döverdi beni. Çubukla da dövmüştü. Annemler taziyeye gidince biz çocukları bahçede birbirimize emanet edip gitmişti, döndüklerinde şimdi kocam olacak adam yumruğu vurup dişimi kırmıştı. Nefret ederdim, büyüdük, aşık olduk, ben o çocuktum deyince şoka girdim. Ben de evlenerek intikam aldım, bana tahammül etmek kolay mesele değil :) 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 519 göst.
10 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Esila han (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 447 göst.
26 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Sevgi guzel (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 1,056 göst.
13 Kasım 2020 Aile kategorisinde tugba56 (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 132 göst.
25 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Hayat devam ediyor (829 puan) tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,695 cevap

34,840 kullanıcı

...