0 oy
1,390 göst.
Aile kategorisinde (1,161 puan) tarafından
bir  cok insan bu yontemi kullaniyor. bazilari sipral takdiramiyir. vucudu kabul etmiyor.   cogu insan hamile   kalmiyot  ama bazilari hamile kaliyor. .  merak etdim siz  ne dusunuyosunuz. hamile  kaldinizmi hic duydunuzmu

53 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Valla geri çekilme güvenilir bir korunma yöntemi değil güvenmeyin. İlişki esnasında kayganlığı arttıran zevk suyunda da sperm var, boşalmasına gerek yok ki. Ben de öyle hamile kaldım :)
(1,161 puan) tarafından
bende  aradirdim bunu canim.  ama  cokda  kalan olmugor.
(9,626 puan) tarafından
Bende o şekilde hamile kaldım :D
-Reklam-
+2 oy
(119,287 puan) tarafından
Condom ve geri cekilme magdiru olarak soyluyorum: demekki bazi erkeklerin sprem kalitesi tavan yapiyo kii vurdugu gol oluyo buda saglikli beslenmeyle alakali
(262 puan) tarafından
100 olmuş sen niye gitmedin hâlâ ksksk
tarafından
Gidemez,gitmek istese bile biz ikna eder göndermeyiz,sevdos olmadan burası da olmazzz❤❤❤❤❤
+1 oy
tarafından
Geri çekilme diye bir yöntem yok Allah'a emanet olursa olur olmazsa nasip değilmiş 
0 oy
tarafından
Biz boyle yapiyorduk birde cerezette kullaniyordum hapim bitmisti almaya gidicem derken hamile kaldim yaninda bir seyle daha desteklemek gerek bence igne hap gibi 
(1,161 puan) tarafından
bende   hep oyle  korundum kizimdan sora  ama  hic kalmadim mesela.  bu ay    o kadar kalan okudumki ben bile  bazen korkuyorum
tarafından
Herkes en guvenlisi sprey falan diyor dogru ama kadinin vucuduna zarar veriyor bence annem adet olunca lohusa kanamasi geciriyor resmen birde iki buklum kaliyor agrisi cok fazla oluyor bende cikarttir artik şunu dedim sinir oldum çok aci cekiyor
(770 puan) tarafından
Sprey ne dicektm spiral galiba
tarafından
Evet kiz spiral işte .d
0 oy
(202 puan) tarafından
Şahsen biz öyle korunuyoruz. Eşim sağolsun :) 
(2,387 puan) tarafından
Aa yazık günah
(1,235 puan) tarafından
Evet hep üzülüyor ama nasip kısmet, yani biz kadınların falan hele bide tam güvenli dkkat etmiyorsak mutlaka gebelik testi yapmamız lazım böyle durumlarda ilaç kullanmadan falan yada
(2,387 puan) tarafından
Tabi ya işte olacağı varmış onunda
(4,156 puan) tarafından
8 yıldır korunuyoruz oyle planlı oldu 2 cocugumda sımdılık sorun yok :)
(202 puan) tarafından
Valla canım 2.ci çocuğu düşünmüyorum ama olursa ki yapacak bişey yok :) Rabbim nasıl hayırlı görürse.. En doğal korunma şekli bu malesef ilaç falan da içmek istemiyorum, prezervatif zaten istemiyorum en doğalından ne olursa artık
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Ah ahh 4 aylık oldu bile... 
(1,161 puan) tarafından
can kiyamam ben olsun sukur
0 oy
(15 puan) tarafından
Demmekki doğru düzgün çekemiyor hemen yoksa kalmayan cok
(1,161 puan) tarafından
evet  ya..   cok haklisin bence
0 oy
(1,583 puan) tarafından
Evliliğimizin ilk yılı çocuk yapmadık.geri çekilmeyle korunduk çocuk istedik bıraktıktan üç ay sonrası hamile kaldım dogumdan sonra 10 yıl geri çekilmeyle korunduk gene ikinci çocuğu istedikten iki ay sonrada hemile.kaldim şimdi iki yıldır tekrar geri çekilmeyle korunuyoruz eşim ben istediğim zaman hamile kalırsın diyor hep 
(484 puan) tarafından
Buyuk başarı valla tebrikler :Ddd rabbim isterse olur yanlız o kısmı atlamasin da :Ddd
0 oy
(2,281 puan) tarafından
13 aydır bizde öyle korunuyoruz şükür sıkıntı olmaz insallah:))
(1,161 puan) tarafından
olmaz  canim ya. erkekden aslidir bence
0 oy
tarafından
2 arkadaşımın çocuğu geri cekilmeyi bir korunma yöntemi sandıkları için oldu.
(1,161 puan) tarafından
ylk ya  canim bence erkekden aslidir
0 oy
tarafından
3 yılık evliym 2 yıl kondom bile kulanmdik eşim dikkat etti sadece 2 yıl sonra istedik bebek 2 ayda hamile kaldim suan sadexe kondomla korkunyorz sansa birakmdik bidaha olur diye 
(1,161 puan) tarafından
analisdi canim.  rabbim ne  zaman istersez  o zaman nasip etsin
0 oy
(448 puan) tarafından
Zevk suyu ilede sperm geliyor  o yüzden  doktoru dinlemistim .. sadece boşalma anında  degil zevk suyu ilede sperm ler gelir ve bosalma aninda hepsj refleks olarak dışa  atilir diyordu 
(1,161 puan) tarafından
onu bende   arasidrdim canim ama tum zev sularinda canli sperm bulunmuyor. bunun dogrulugu tam belli deyil
(7,945 puan) tarafından
Yani erkekler boşalmadan öncede zevk suları mi geliyormus bir yasima daha girdim sandım sadece boşalınca zevk suyu gelir ben 8 yıldır geri çekilme ile korunuyorum maşallah birşey olmadı
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Geri çekilme korumaz çünkü tatlım. Sperm siz geri çekilmeden önce de çıkıyo 
0 oy
(1,995 puan) tarafından
geri çekilmeyle korunuyoruz bugun 4 cu gün adet olmadım hayırlısı bakalım ./
(2,165 puan) tarafından
Kız test yapsana merak ettim ;)
(1,995 puan) tarafından
2 gün daha bekliyeyim bakaım offff
0 oy
tarafından
Benim eşim hemen çekiyor nerdeyse 1 yıldır öyle suanlik istemiyoruz bakalım 
0 oy
(1,578 puan) tarafından
Kalmadım 4 sene oldu ve kalanları hiç anlamiyorm
(262 puan) tarafından
Canım sadece geri çekilme mı yoksa prezervatifte var mı
(1,578 puan) tarafından
Sadce geri cekilme
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Bizde 3 senedir bu şekilde korunuyoruz ama ben eşimin oyununa geldim çok istiyordu şimdi iyi ki olmuş diyorum 
0 oy
(1,643 puan) tarafından
Geri çekilmeye nasıl guvenenler var bende ona şaşırıyorum 5sene prezervatif le korundum 
0 oy
tarafından
5 buçuk sene korundum geri çekilme yöntemiyle ama sonra ufacık bı kaçamakta zank diye hamile kaldım şimdi spiral+prezervatif kullanıyoruz 
0 oy
(770 puan) tarafından
Biz çocuktan önce yapıyorduk ama millet korunarak bile hamile kalıyor ben riske atamam ikinci çocuğu düşünmüyorum en azından smdilik

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 891 göst.
20 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 633 göst.
21 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Syma (656 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 704 göst.
9 Aralık 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 2,637 göst.