0 oy
2,637 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hic linclemeye calismayin burda sorulurmu diye sadece kadinlarin oldugu yerde sormuycazda nerde sorcaz. Soruma geliyim 6 aylik kizim var 7 olcak 10 gun sonra gecen ay regl olmustum ilk defa hu ayda korunmasiz geri cekilme yontemiyle oldu yumurtlama gununde gebelik sansi yuksekken  dogumdan sonra ilk regl olmada hemen duzene giriyormu eger giriyorsa dogurgan donemde beraber olduk ve ben cok korkuyorum yarin regl olmam lazim gunu gunune olurdum normalde ilk bebegmdede oyle anlamistim ilk gun olmayinca hemen test almistim neyse ay bisi soyleyin ://///

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
Korkutmak istemem ama bu bir korunma yonyemi degildir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Doğumdan sonra hemen adet düzene girmez adet günün en 10 gün sonra falan yap 
0 oy
(44,696 puan) tarafından

Korunmadan pek sayilmiyo kendisi:D

0 oy
tarafından
Zaten çoğu ikinci çocuk o yüzden oldu :))) hayırlısı olsun inşaallah canım
0 oy
tarafından
Canım benimki de sekizinci ayına giricek bizde geri çekilmeyle korunuyoruz ama bende hap kullanmaktan korkuyorum napicami bilmiyorum
(13,202 puan) tarafından
Hap kullanmanın neyinden korkuyorsunuz merak ettim. Yutmak içinse bir kadar hap. Ciddi  ciddi merak ettim. İlaç korkunuz mu var acaba?
tarafından
Evet damar tıkanıklığı kilo falan yapar diye duydum ondan
(13,202 puan) tarafından
Yok canım yaa binde bir ihtimaller onlar ona bakarsan tansiyon hastasıyım o da olmaz yazıyor kimse içemezsin yasak demiyor öneriyorlar hatta. Bakamayacağın evlat olacaksa tedbirini al daha iyi. Ziyan zebil olmasın dimi.
tarafından
Doğru soyluyosun
0 oy
(3 puan) tarafından

Ben de korkutmak istemem ama bu yöntemle bugün hamile kaldığımı öğrendim:D üzülmeyin hayırlısı olacağı varsa oluyor canınızı sıkmayın

tarafından
Yaaaaaaaaaa olamazzzzzzz :D
0 oy
(119,346 puan) tarafından
O yontem korumuyo bacim bura geri cekilmeyle hamile kalan hatun dolur
0 oy
(7,412 puan) tarafından

olabilir canim diger yöntemlerin de garantisi yok sonucta. kim ne derse desin takma.16 aydir geri cekilmeyle korunuyoruz. 

sevgili editorum durunun kralicesi cansum selamlarimi yolluyorum sana opuldun bidenem☺☺☺❤❤❤:angel:

(48,695 puan) tarafından
haha nerde o yok ne zamandır usandi artık yazmiyo☺️☺️☺️
(391 puan) tarafından
Birkaç korunma yöntemi bir arada kullanırsanız garantisi var 7 yıl korundum bıraktığım ay hamile kaldım
(7,412 puan) tarafından
kiz napsın yazik dilinde tuy bitti emekliye ayrildi:D artik uyarmıyor:))))
0 oy
tarafından
Düzene girmez adet ilk sene düzensizlik olabilir. Geri çekilmeyle 10 aydır korunuyorum bişey olmadı ama olmaz diye de bişey yok 
0 oy
(2,634 puan) tarafından
Ben geri cekilmeyle hamile kaldım 
(2,634 puan) tarafından
Oğlum 4 buçuk aylıkken hemde
0 oy
(3,446 puan) tarafından

Hamile kalmadım yani şu an hamile değilim

Ama iki kızım var sağolsun o yöntem sayesinde :D

(48,695 puan) tarafından
hala israrla ayni yönteme devammi diyosun ☺️
(3,446 puan) tarafından
Aslaaaâaaa millet bebeğine bakmaya gidiyor kontrole her ay ben artık spiralime baktırmaya, durumu nedir diye :dsjsjaja
0 oy
(1,707 puan) tarafından
Eşinin iradesine bağlı is
0 oy
tarafından
Bisey olmaz canim olursa da nasiptir. Yani prezervatif kullandipta hamile kalmak gibi düşün. Delik çıkabiliyor. Yada sprial gibi yerinden kayabiliyor. Bütün korunma yontemlerinde bir ihtimal var buda öyle. Bence en sağlıklı korunma yöntemi. 
0 oy
(1,630 puan) tarafından
Geri çekilme bir korunma yöntemi değildir. 
0 oy
tarafından
Herkes geri çekilme bi yöntem değildir demiş valla korunan gayet de iyi korunuyor bende o yöntemle korunuyorum oğlum 1.5 yaşına girecek hiç bisey yok şükür arkadaşım tam  4 sene o yöntemle korundu herkes hap iğne bilmem ne demiş onlar çok mu iyi bana sağlık odağındaki ebe eşine güveniyor musun dedi evet dedim istemediğin biseyi yapar mi dedi sanmam dedim o zaman hap ve iğneyle hormonlarını bozacağız geri çekilme yöntemiyle korun dedi benim annem hapla korunuyordu anneme kilo aldırdı burda spiral yatırıp hamile kalanı da gördük 
0 oy
(492 puan) tarafından
Canım hem eşim korunuyor hemde geri çekilme yontemiyke oluyor benimde ödüm kopuyor sanki her an olucakmis gibi ama inşallah hayırlı zamnada olur istedigimiz zaman 
0 oy
(567 puan) tarafından
5 yil bu sekilde korunduk sonra kendimiz istedik ve 32 hftalk hamileyim 
0 oy
(582 puan) tarafından
3.ye gebeyim o yöntemle. 

Biri 6 yaşında diğeri 3 şimdide 39 haftalik gebeyim.

Asla korunma yöntemi olmuyor elbet hamile kalıyorsun.

Benimkilerin aralarında 3 yaş olmalarına rağmen düşün başka yöntem bul  isini şansa bırakma benim gibi. Bu sefer hem spral taktrcam  hem hap  icicem  yaşım geldiği zamanda baglatcam 
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Cevabim neden gizlenmiş acaba dogru konuştuğum ve bana destek olarak birileri daha mantikli konustugu icin mi 
0 oy
(867 puan) tarafından
Canım benim teyzem 10 aydır geri çekilme yöntemiyle korunuyor. Sormuştum da ondan biliyorum. Burda iş biraz erkeğe düşüyor. Çok dikkatli davranması lazım. 

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 633 göst.
21 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Syma (656 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 705 göst.
9 Aralık 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 2,506 göst.
20 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
53 cevap 1,392 göst.
10 Eylül 2022 Aile kategorisinde nerminin annesi (1,161 puan) tarafından soruldu

380,238 soru

11,384,052 cevap

34,884 kullanıcı

...