0 oy
180 göst.
Diğer kategorisinde (6 puan) tarafından
Benim 1 ci dogusum normal olub. Cok zor oldu amma. 2 ci dogum diyorlar kolay oluyo. Dogur mu? 34 haftalik hamileyim

8 Cevaplar

+1 oy
(1,335 puan) tarafından
Bnce bebegin kilosu ve doktora göre değişir bu durum. Benimde aksine birinci çok kolay ikinci zor üçüncüde arabada doğuyordu nerdeyse :))
-Reklam-
0 oy
(988 puan) tarafından
Hayır değil benim aynıydı:)
(6 puan) tarafından
Yapma yaaaa( doktor soyledi erken dogum riskin var ayakta cok kalma. Bebegin başi inib
(988 puan) tarafından
Sağlıcakla gelsin ınsallah ama herkesin aynı olmaz ki canisi bosver sen burdab okuyup etkilenme
0 oy
tarafından
Evet kuzum kolay oldu .Hiç agrim sizim yoktu bebek toplaniyordu diye doktora gittim 7 cm acikligim varmis ... dogurdum hemencecik yarim saat surdu .Doktor ikinciler hep boyle oluyor dedi  bal kizim beni hic yormadi annesini dusundu melegim
(6 puan) tarafından
Yaa insallah bende de oyle olur ya.
tarafından
Ama ben kizimi hep parka gotururdum yuruyuş icin :) o gunde parktan agri doktora gitmistim
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Korkutmak istemem ama hiç alakası yok. Benim ilki çok kolaydı ikinci zor oldu. 4 kiloydu zorladı beni baya dikişim ve kanamam oldu 
0 oy
tarafından
Kolay doğum yoktur iyi doktor kolay doğum yaptıran doktor vardir:) kesisiz doğum yaptim
0 oy
(501 puan) tarafından
Valla benimkileri arasında 5 yas var ondan mı bilmem yine zor oldu zor dediğim suni sancıyı yedim yine ve çok canım yandı çok zordu ya . Benim 2.dogum koronaya denk geldi o yüzden yürüyüş yapamadım yürüsem eminim faydası olurdu açılma da. O yüzden bol bol yürüyün saati zamanı belli ama açılmamiz kolay olur Allahin izniyle. Eltim son 3 hafta yürümüş hast gittiğinde 9 cm mış evde çekmiş yaaa
(269 puan) tarafından
ben başindan beri yuruyorum insallah fayda eder
(501 puan) tarafından
InsAllah Rabbım tek avazda kurtarsin
(269 puan) tarafından
aminnn ama kac dk yurumek lazmki bilmiyorum
(501 puan) tarafından
Yorulana kadar yurumustu o.
(269 puan) tarafından
anladim
0 oy
(986 puan) tarafından

Benim ikincim baya kolay olmuştu:)

0 oy
(5,280 puan) tarafından
Ay benim ki ikinma hariç çok iyi geçti. 1. Berbattı ama 2. De toplasan 2 saatte bitti. 2 saat bile değildi 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 289 göst.
21 Şubat 2022 Aile kategorisinde Papatyammm (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 197 göst.
17 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Gonul yaram (1,118 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 411 göst.
10 Eylül 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde CemreninAnnesi ❤ (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 190 göst.
25 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu

379,265 soru

11,352,506 cevap

34,824 kullanıcı

...