0 oy
408 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (35 puan) tarafından
2ci dogum daha kolay oluyor diyorlar sizcede oylemi ?

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bnm ilki cok kucuktu 5 aylikti o kolay dogdu :( kizimda cok zorlandim ama tam 40 haftalik dogdu
tarafından
Ölü dogurdum cnm . Normal yolla dogurdum
tarafından
O cok kolay dogdu kizimda canimi aliyolardi nerdeyse  cok zordu
tarafından
Kendi sancimdi cnm da cikmadi bi turlu
(28 puan) tarafından
Al benden De o kadar ilki 33 haftalik ölü dogumdu kolay oldu ama ikincisinde çok zor oldu inmiyordu bir turlu asagi
tarafından
Benimki asagi indi ama ikinamadim cok zor dogdu nerdeyse vakumla cekeceklerdi
-Reklam-
0 oy
(27,336 puan) tarafından

Belli olmaz vucutla alkali bir durum.

0 oy
(12,264 puan) tarafından
Hiç alakası yok ben 3  normal doğum yaptım en kolayı suyu bol olanıydı en küçük oğlum çok rahat doğdu 
0 oy
(119,070 puan) tarafından
Alakasi yok bence dogumun kolayi olmaz
0 oy
(580 puan) tarafından
Ben de ikinciye hamileyim kızımla yeni bebek arasında 5 buçuk yaş olacak.ilk doğum orta halli geçmişti ama şuan hala korkusu var. Bakalım nasıl  olacak
0 oy
tarafından
İlk doğumum 16 saat sancyla dikişli olmuştu ikincisi yarım saat sancyla dikişsiz oldu ilki çok zordu ikinci doğumu doktorumla şakalaşarak güle oynaya yapmıştım 
(35 puan) tarafından
Ayy insallah benimde oyle olur
(266 puan) tarafından
Kız ne yaptın hiç söylede bizde yapalım ya ben de umutluyum 2nci hamileliğim ilki çok zordu suni sanciyla doğurdum çok kötüydü bunda inşallah o kadar zor olmaz
tarafından
Kız hiç bişi yapmadım valla ilki kendi sancımdı zordu ikinci suni sancıydı kolaydı valla
0 oy
tarafından
Evt benim çok kolaydı  herkeze nasip etsin 5dk oldu
(35 puan) tarafından
Çatı durumunla bebegin kilosu nasildi acaba
tarafından
Çayın gayet iyi kendim zayıfım ama onda bı problem yok 2900dogdu kızım ebe suyumu patlatiyordu elinde kaldı çocuk  suyla bir geliverdi .9cm açıkla gitmişim ztn kendi sancimla oldu rabbim herkeze nasip etsin
tarafından
Çatım gayet iyi kendim zayıfım ama onda bı problem yok 2900dogdu kızım ebe suyumu patlatiyordu elinde kaldı çocuk  suyla bir geliverdi .9cm açıkla gitmişim ztn kendi
  sancimla oldu rabbim herkeze nasip etsin
0 oy
(161 puan) tarafından
İki doğum yaptım normal ikiside. Ama ikisi de çok çok zordu kolay bı doğum duymadım ben 
0 oy
(961 puan) tarafından

2. Doğumum daha kolaydı ama suyu çok fazlaydı :)

0 oy
(52 puan) tarafından
Evet cnm ilkim çok.zordu son anda prensese cevirdik kolaylaştı biraz 2 cim daha kolay oldu 
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Benim evet ole oldu kizim 9 saat surdu oglum 25 dk dogum yaptim kizim zorlu oldu baya oglumda hemen dogurdum dikisimde azdi 1.ciye gore de cabuk.toparladim
0 oy
(281 puan) tarafından
Merhabalar neden mesajlarıma cevap vermeyip özel mesajları kapattınız çok şaşırdım gerçekten de, sizden beklemezdim öyle birşeye gerek yoktu...
0 oy
(597 puan) tarafından
Benim ikinci çok çokkk kolay oldu 10tane doğururdum öyle yani

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 195 göst.
17 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Gonul yaram (1,118 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 101 göst.
18 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Hasretis61 (833 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 464 göst.