0 oy
452 göst.
Diğer kategorisinde (407 puan) tarafından
Kizlar kayın validem hacı hoca işi çok bilir ayrıca beni hiç sevmez sürekli huzursuzluk verir geçen eve geldi halinin altını toplamış beni görünce markasina bakıyorum dedi huylandım o günden sonrada eşimle sürekli dövüşür olduk günahını almak istemiyorum ama içinde de öyle bi his var çünkü yapabilir potansiyelde bunu nasıl anlarim

8 Cevaplar

0 oy
(17,683 puan) tarafından
Duasi var bunun 
(17,683 puan) tarafından
Hoca demisti banada dualar verdi öyle bilmistim
(407 puan) tarafından
Herhangi bir camı hocası anlarmi
(17,683 puan) tarafından
Evet anlar
(407 puan) tarafından
Benim bildiğim hoca hiç yok ama annemhil bi hoca bulup sorsalar baktirabilirlermi benim adıma acaba
(17,683 puan) tarafından
Evet olur canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
O gördüğün yeri kaldır havaya ... Marka altına yada tamemn altına elini sür kaygan bişey geliyor mu 
(407 puan) tarafından
Sabah bi bakayım. Canım
tarafından
Tamam canım
0 oy
(565 puan) tarafından
Halının altına tekrar baktın mı 
(407 puan) tarafından
Baktım gözle görülür bisey yok
0 oy
(73 puan) tarafından
Canım öyle birşey hissediyorsan ki evde huzursuzluk bile varsa bakara süresini aç birde evin duvarlarına sirke suyu dok ve evin her yerini sirkeli su ile sil allah'ın izniyle hiç bir şey kalmaz 
(407 puan) tarafından
Saol canim
0 oy
(1,553 puan) tarafından
Seni korkutmak istemem ama domuz yagi falan olabilir eğer evliliginizde tartisma vs varsa büyü olabilir
(407 puan) tarafından
Işte bunu nasıl anlarım hocaya falan mı soracam
(1,553 puan) tarafından
Evet önce kendin bak yapiskanlik leke iğne yazi vs degisiklik anlayamadigin birsey varsa derin bir hocaya danis derim
0 oy
tarafından
Halının altina bak yağ gibi birşey surulmusmu 
(407 puan) tarafından
Bskcam bakalim
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Zaten verdiği  cevapda süpheli marka ne alaka yani kadın herzaman hisseder pesini birakma anlayan birisine danış bu islerle ugrasanlarin yatacak yeri yok Allah islah etsin
0 oy
(4,942 puan) tarafından
Oyle bir sey yapacak olsa halinin alti ustu koltuk kenari farketmez yani jadi yapti diyelim niye suphe uyandirsin koltugun kenarina surer hic belli etmeden haliyi neden kaldirsin ki. bence psikolojik seninki şüphe etmissin ya bir kere oma gore negatif enerji yayiyorsun evi sirkeli su ile sil guzelce icin rahat etsin diye kaynananin baktigi yeride sirkeli su ile sil bitti gitti

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 482 göst.
28 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 137 göst.
18 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Zeynokursu499 (629 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 93 göst.
18 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Zeynokursu499 (629 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 206 göst.