0 oy
277 göst.
Diğer kategorisinde (1,464 puan) tarafından
Beş aylık bebeğim var açıktı kendi yanıma aldım emzirmek için bir saat önce felsn oldu eşimde yatiyordu rüya mi gördü ne uyku haliyle kızımın yanağına tokat atti biraz ağladı sustu ben o kadar ki kötü oldum bir bağırdım ona sonra bebeğim sustu baktım birşey olmamış şükür eşim ağladı baya naptım diye defol git dedim üzülerek gitti kızına sarilcakti bırakmadım nolur başına böyle gelen varmı uyku refleksiyke böyle yapan varmı kafa yiycem

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Uyku esnasında olmuş canm belkide rüyasnda yanında bişe gördü oradada kızınız varsa ona denk geldi bnde kızardım tabiki ama tepkin biraz fazla olmış sanki istemeywrek yapmış sonuçta 

Çok üzüldm inşallah birdaha tekrarlanmaz
(1,464 puan) tarafından
Evet diyor kötü rüya gördüm ama çocuğa vurunca cok tepki verdim canım çocuk ağladı birden kesin ağzı gözü gitti sandim
tarafından
Ahh canm benm çok üzüldm valla inş birdaha tekrarlanmaz . Sende babasının yanında yatırma canm
(1,464 puan) tarafından
Bilmeyerek ortamiza aldım emzirdim canım böyle bişey olacağını hiç tahmin edemedim ınslh tekrarlamaz dediğin gibi:(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bebeği yanına alarak hatayi sen etmişsin ne bilsin uyuyan adam bebeği yatağında zannetmistir uyku sersemi yapmıştır abartmışsin
(1,464 puan) tarafından
Hayır ama bebek ağlayınca o verdi emzir dedi sonra araya aldım emzrym dedim o uyuya kaldı bende uyuya kaldım bebegim uyandı tabi bende gözüm açıktı ona bakiyordum bir baktım tokat atmış oda uyandı öyle iste çok mu tepki verdim acaba ama çok korktum ilk defa uykudayken boyle refleksle tokat atan gördüm
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Uykulu oldugu icin bilememisyr canm gecende esim karnima yanlislikla vurdu 6 aylik hamileyim bide cok üzüldu bilerek yspmamistr 
(1,464 puan) tarafından
Uykudayken mi vyrdu canım hem çok korktum hem sinirlendim az önce baktım çocuğun yanağına iz kalmış başta birşey yoktu sen iyi misin peki ınslh karnına birşey olmamış
(5,272 puan) tarafından
Evet canm uykuda yok sükür iyim canm kotü olmus ama isteyrek yapmaz kimse boyle biseyi canm yazik üzulmustrde
(1,464 puan) tarafından
Haklısın çok tepki verdim ama bende üzüldüm ve korkarak öyle kızdım
0 oy
(144 puan) tarafından
İşte bu sebepten bebeği ortaya değil kendi tarafıma alıyorum. Eşim hem dağınık yatar hemde dediğiniz gibi uyku esnasında bikaç defa bana vurmuşluğu var 
(1,464 puan) tarafından
Bende böyle bişey hiç rahmin etmezdim dedim emsin besigine alayım
0 oy
tarafından
Uyku halinde oluyor canım yeni evliyken eşimde beni tekmelemisti köpek kovalaması rüyasında oluyo böyle şeyler 
(1,464 puan) tarafından
Hiç görmedim ilk gördüm çok korktum bebeğimde korktu ondan biraz tepki verdim fazla oldu belki ama korktum
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Evet ben ablama Bi tokat atmışım ablam hala söyler adama boşa tavır yapmissin
(1,464 puan) tarafından
Hiç bilmiyordum böyle bişey korktuğum için bebeğime bişey olur diye fazla tepki verdim ama onun canı ne minnacık daha canım ya
(1,569 puan) tarafından
Vurması hoş olmamış ama adam uyku modunda kendinden haberi yokken ne yapsın
(1,464 puan) tarafından
Ya biraz dağınık yatıyor ama doğru söylüyorsun aslinda
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ortaya degıl yanına al tokatı bırak ezwrdi bile 
(1,464 puan) tarafından
Çok haklısın hep alıyordum böyle bişey olmuyirdu emzirip yatağına koyuyordum gene ama korktuğum için biraz fazla tepki verdim
0 oy
(245 puan) tarafından
Üzüldüm hem kocana hem.kizina o senden daha çok üzülmüştür şimdi bende hamileyken eşim kalca zannedip karnıma sertçe dokunmustu başta kızdım ama özür diledi uykuluydu o benden daha çok üzüldü 
(1,464 puan) tarafından
Inankı bizimkide çok üzüldü ama çok korktum bebeğime bişey oldu diye bundan sonra getirmiyim yanıma
(245 puan) tarafından
Korkma birşey olmaz inşallah kiz bend e bu ara bebemi yanımda yatırdım yüzüstü düşmüş görünce kriz geçirdim nefes almıyor sandım o korkuyu iyi bilirim
(1,464 puan) tarafından
Çok korktum valla bende canım rabbim korusun evlatlarımızı
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Uykuda benimde eşime yanlislikla tokat atmışligim var istemeden sağdan sola dönerken yanlışlıkla oldu şok içinde uyandık bu yüzden bebeğimi hiç yanımda yatirmadim hep beşiğinde uyur çünkü ben biraz hareketli uyuyorum dönerek gece farkına varmayiz ezilir diye hep korkmusumdur 
(1,464 puan) tarafından
Çok iyi yapıyorsun canım keşke bende getirmeseydim ama ilk kez oldu çok korktum
0 oy
(3,140 puan) tarafından
Çocuğu ortana alma. Emzir yatağına geri yatır.
(1,464 puan) tarafından
Ay çok kötü birşey gerçekten
(3,140 puan) tarafından
Evet çok kötü bise. Eşim köye gittigimizde oğlumun yanında yattı geceleri ama hiç öyle bişey olmadı. Ama bana uykusunda elini kolunu savurduğu olmuştu. Belki bebekle yanlız olduğu için psikolojik olarak bebek yanımda diye koluna bacağa hakim olmustur bilmiyorum. Çünkü oğlanla yatim dediğinde uyardım en ufak uykuda bile olsa canını acitirsin köydeyim möydeyim rezil oluruz falan demem valla seni yolarim dedim :D
(1,464 puan) tarafından
Ayy bende aynısını dedim hatta dedim Allah'tan annemlerde değiliz dedim inslhh tekrarlamaz  kızımın yanağı morarmış
(3,140 puan) tarafından
İnşallah bidaha dikkatli ol canım yatağına yatırma emzirince direkt yerine koy. Kıyamam şok olmuştur bebek.
(1,464 puan) tarafından
Hemde nasıl dikkat edicem bundan sonra inslh
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Benim eşimde uyku sırasında elimi tutup elimle bana vurmuştu dış etlerim çok hassas ve baya kanamisti. Ama sorun etmedim. Sonuçta bilinçli degildi
(1,464 puan) tarafından
Haklısın canım ama bana vursaydi bu kadar tepki vermezdim ya
0 oy
(328 puan) tarafından
Ben oğlum ilk doğduğu zamanlardan çok yorgun olduğum bir gece uyku esnasında birden uyanıp eşimin bilegini tutmuştum. Ama öyle sert ki hani benim gücüm onun gucunun yanında nedir normalde. Ama bilinçli değil tabii ki. Uyku halinde olan bir şey. Esinde çok uzulmus evladını sevmesine karşı çıkma bence geçmiş olsun 
(1,464 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim haklısın canım ama çok korktum bende onun için bu kadar tepki verdim:(
0 oy
(2,372 puan) tarafından
Uyku esnasında bilinç dışı olabiliyor ya kasıt yok sonuçta 
(1,464 puan) tarafından
Haklısın canım gerçekten çok üzüldüm ve korktum ondan tepki çok verdim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 382 göst.
25 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 586 göst.
0 oy