0 oy
471 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,504 puan) tarafından
Kizlar ben hep derdim evlenmeden önce evimde kitaplığım olacak felam diye. Kitaplarim koltugun altinda hep. Evinizde varsa resim atar mısıniz. Birde salonda mi duruyor 16 aylik kizim var. Bebisleriniz vekistiriuormu. Benimki tb uniyesindeki bolumleri bile asılıyor... 

29 Cevaplar

0 oy
(288 puan) tarafından
Valla bende isterdim de bebek olunca evde ki herşey tehlike gibi geliyor şimdilik konsolun bir tarafi benim kitaplarımla dolu ilerde kızım büyüyünce onun kitaplariyla birleştirip büyük bir kütüphane yapabilirim simdilik hanfendi için herşey dolaplarda
(1,504 puan) tarafından
Benim konsolum yok ya tv uniyem bölüm bölüm onada asılıyor malesef..
(288 puan) tarafından
Bebisler guvende olsun da benimde tv unitem yok kızım büyüyene kadar hicbirsey almayı düşünmüyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay bende kitap okumayi cok severim hep derdim evleniyim evime kocaman kitaplik yaptircam diye yerim olmadigindan kaldı öyle annemlerde vardı buyuk kitaplığım kitaplarımı strecledim tozlanmasın diye hâla orda kalır her gitmemde ustlerini felan temizlerim
(1,504 puan) tarafından
Ben her guttikde geturdim daha da var. Annem artik diyo kizim bunlar gerekmi sana soba tutusturim mi diyor:)
0 oy
(114 puan) tarafından

image

modeli bu severek kullanıyorum
(1,504 puan) tarafından
Cok şık canim gule gule kullan
0 oy
tarafından

Benim holde. Duvarım baya geniş 230cmlik 3 tane regal yaptırdım ahşap. 13 aylık bebeğim var, evde süs eşyası bile kullanamıyorum, kitaplık hiç kullanamazdım yere yakın. Resimdekine benziyor ama tarz biraz farklı. 

image

tarafından
Offf bayıldım yaaa evini görmeden sevdim :))
Hiç aklıma gelmezdi hole kitaplık yaptırmak çok iyi fikir
tarafından
Bu internetteki resim ama benimki de bu tarz 2.30 metre 3 rafım var doğal ahşap. Evet dolu baya, kitap okumayı severim. :) Sen de hem kitaplık hem süs eşyası resim rafı olarak kullan, kitapların arttıkça süs eşyalarını kaldırırsın ;)
tarafından
Valla büyük duvar olunca güzel duruyor baya :D  İnşallah gelir görürsün Aysnr
tarafından
Evet fotoyu netten aldığını gördüm canım . Çok beğendim ama fikir çok güzel. Ahhh ahh keşke yaa nerde bizde o şans :D oğlum çok başarılı olsun , yurt dışında okusun diye dua ediyorum anca.
tarafından
İnşallah yapar, dil eğitimine yüklenin. Gerisi geliyor.
0 oy
tarafından
Vitrinleri kitaplık yapmıştım canım 
0 oy
(811 puan) tarafından
Kitaplığım var da oğlum yürümeye başlayınca mecburen bir odaya alacağız kitapların selameti icin
(1,504 puan) tarafından
Hahha hemde oğlunun selameti için
0 oy
tarafından
Benim bu taşındığım evde duvara monteli varmış,ona koydum.ama hepsini almadı.kendi kitaplığim da pek sağlam olmadığı için arka balkona koydum da erzak dolabı yaptım :) 
(1,504 puan) tarafından
Vaay evde olmasi cok iyiymis
tarafından
Aynen ,büyük değil ama hiç yoktan iyidir dedim :)
0 oy
(4,174 puan) tarafından
Esım kitap asıgı bı kıtaplıgımız var calısma odasında kapısı kapalı oranın. Ama esım duvar boyu yaptırmayı dusunuyor evın her yeri kitap okuyor da sureklı 
0 oy
(156 puan) tarafından

image

bende evlenirken buna benzer birsey yaptırdım Kitaplıklı calışma masası.Bebeğim gelene kadar calışma masası olarak kullandım şuan tv var masada.Tv unitem aşagida kaldıgı için bebegim düşürür diye kaldırdım.Kitaplık kısmı benimkinin daha buyuk ama.taslak olarak buna benziyor kendim cizdim yaptırıldı

0 oy
tarafından
Salona kitaplık yakıştıramıyorum.

Benim oturma odamda kitaplık. Sanırım n11den almıştım. 5 katlı. 

Yani gönül isterdi ki daha büyük ve çok rafli almak ama odalar küçük olunca anca o kdr oluyor ama yetiyor bana
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Ayy aynı ben bende bekarken derdim hep bir kitaplığım olacak diye ama benimkiler de koltukların altındalar ,çok severim kitap okumayı ,fakat göz önünde olmayınca alıp okuyamıyorsun da
(1,504 puan) tarafından
Aynen oyle goz onunde olacak ki okuyasimiz geksin
0 oy
tarafından
Kitapligim var salonumda duruyor ama resmini atsam gulersin benim de 17 aylik aslaa yerinde durmayan bir oglum var da ;)
0 oy
(5,046 puan) tarafından
Var duvara monteli eşimin çalışma odasında. Çocuğa nasıl öğretirseniz öyle davranır. Benim kızım da çok yaramaz. Akşama kadar tv ünitesinin üstünde geziyor ama onun da kitaplığı var ve sadece kitap almak için gidiyor. Yani çocuğun görmesi öğrenmesi lazım
(1,504 puan) tarafından
Kizimin odasi olunca ilk alacagim seylerde biri kitaplık
(5,046 puan) tarafından
Yani alışmasıyla ilgili aslında. Ben kızım doğduğundan beri evden hiçbir şeyi kaldırmadım. Merak etti baktı oynadı merağı bitti dokunması da bitti. O yüzden evden bişey kaldırma taraftarı değilim. Kitaplığı da duvara montelerseniz sıkıntı olmaz zaten
0 oy
(770 puan) tarafından
Ben aldm da herşeyi tikistirdigimiz odamızda duruyor zaten bebek olmasaa. Bile ortalığa koyamam kıyamıyorum gelen giden alır vermez sinir olurum öyle şeye :D 
0 oy
(162 puan) tarafından
Var canısı 2 tane a101 deki beyazlardan bebek onlarla birlikte büyürse birşey yapmaz işe yaramaz bir dergiyi verdim önüne yırtın etsin diye. Salonda değilde ayrı bir odam var kitaplık çamaşırlık odası orada duruyor 
0 oy
(7,253 puan) tarafından
Iyi kotu bi kitapligim var salonda durur biz oturma odasinda gecirdigimiz icin vaktimizi cocugum oynamaz. Zaten buyudu artik ellemezde
0 oy
tarafından
3 katlı raf var koctantan almıştık duvara monte edilenlerden ama küçük geliyor tabi kitapların 4 /1 ini bile almıyor. 

İns kendi evim olursa bir odayı çalışma odasına çevirip bir duvara boydan boya kitaplık yaptırmak istiyorum Allah nasip etsin coook aminnnn.
0 oy
tarafından
Vardı taşınırken getirmedim. Hem gereksizdi hem de tehlikeli çocuk icin
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Benımkılerde kolıde beklıyo:)bı yarısı kullanacaklarm da kucık bı dolap var cocuk dolabı ona koydum
0 oy
tarafından
Benim yok ama çok isterim bir kitap rafligi 
(1,504 puan) tarafından
İnşallah olir kiz

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 280 göst.
29 Mart 2024 Diğer kategorisinde Hilalyyy (349 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 267 göst.
11 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Fatma1112 (286 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 104 göst.
11 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Fatma1112 (286 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 398 göst.
13 Ekim 2022 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu

380,087 soru

11,378,471 cevap

34,863 kullanıcı

...