0 oy
112 göst.
Aile kategorisinde (238 puan) tarafından
Kızlar 3aylik olmasına 6gun var hazır yoğurt vermiş haberim yokken görümcem söyledi oda 5 yaşında daha bişey olur mu çok kızdım ama vermiş 

3 Cevaplar

0 oy
(2,610 puan) tarafından
Yani bu yüzden çocuğumu kayınvalidemle baş başa bırakmayı düşünmüyorum ablamın ki de yapıyordu böyle şeyler hep 
-Reklam-
0 oy
(4,860 puan) tarafından
Hiç birşey olmaz niye bu kadar abartiyorsunuz bazı şeyleri birşey olursa da goturursun doktora ilacını verir yollar süt alerjisi.yoksa.sikinti yok yani 
(238 puan) tarafından
Bir yaşına kadar inek sütü verilmez diye biliyorum canm ilk bebeğim hazır yoğurt verdiğide ondan tedirgin oldum
(4,860 puan) tarafından
Benim iki bebeğim.var biri 2 bucuk yaşında diğeri 1 yaşında ikisine de 4 aydan itibaren pirinç unundan süt su ile mama yapıp verdim keza yoğurt dahi erkenden verdim çok şükür bı sikinti olmadi yinede sen bilirsin
(2,610 puan) tarafından
Gönülgüngör 1 yaşından önce sakın inek sütü verme her bebek aynı değil yeğenime ablamın kaynanası gizli gizli vermiş hep çocuk 2 yaşında ve bağırsak rahatsızlığı var devam eden yine bir tanıdığım 5-6 ay kabızlık la uğraştı verdim bir şey olmadı diyenlere bakma uzmanlar bile önermiyor
(238 puan) tarafından
Vermem ztn cnm
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Dünde benim annem çekirdeğin tuzunu yalattı bebeme bebe daha 2 aylık. Sonra eşim bozuldu babamda bunu görünce elini şekere batırıp çocuğun ağzına verdi. Sonra annem halleyin içindeki visne reçelini yalattı bebeye. İçten kudurdum ama bişey demedim. Tekrar yaparlarsa susmam ama 
(238 puan) tarafından
Benim yanımda vermeye kalksa verdirmem ztn haberim yoktu

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 165 göst.
11 Eylül 2022 Aile kategorisinde Gonulgungor (238 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 601 göst.
25 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asra (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 307 göst.
8 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Prensannesiii90 (592 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 185 göst.
4 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Gokceakbltt (25 puan) tarafından soruldu

377,809 soru

11,308,032 cevap

34,738 kullanıcı

...