0 oy
185 göst.
Aile kategorisinde (25 puan) tarafından
Gerçekten kalbini kirdircak yaptırmam dedim nerden haberin olcak diyor anlasilan bebeğimi hiç yalnız bırakmaya gelmeyecek 

6 Cevaplar

0 oy
(1,464 puan) tarafından
Ne icirecekmis peki
(25 puan) tarafından
Yayla çorbası suyu gibi vb
(1,464 puan) tarafından
Ayy kusura bakma kafayı yemiş bebeği asla yanından ayırma
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sizinle mi yaşıyor 
(25 puan) tarafından
Allah korusun izine gidiyoruz
0 oy
(12,589 puan) tarafından
Görüşme. Net
(25 puan) tarafından
İzine gidiyoruz canım gel gorusme
(12,589 puan) tarafından
Ne kadar kalacaksınız? Hiç kimse evladından önemli olamaz  güzellik le olmazsa gerekıyorsa kır izin verme
(25 puan) tarafından
20 gün :/ valla tersim ters eşimi uyardim sen annene birşey demezsen ben nasıl derim biliyorsun dedim tamam ben derim dedi ama o annesine birşey demez bana gelince yok öyle yapma yok böyle yapma diyor ama annesine birşey demez o yüzden yine ben derim dicegim şey de şu ben şuan vermeni istemiyorum yok birşey olmaz dicek tamam birşey olsun olmasın ben şuan vermeni istemiyorum derim yalnız da bırakacağını düşünüyor tuvalete giderken bile kapının önüne koyarım ana kucağı ile o ona yeter illa bunu istiyorlar hiç gidesim yok eşim pimpirik olmasına rağmen gülüyor birde vallahi soğuyunca soğudu oluyor
(12,589 puan) tarafından
Canım nasıl bi şey olmasın
İzin verme kesinlikle yalnız bırakma
Çok israr ederse önce soyle güzelce anlamazsa sert dille uyar çocuk senın
Belli zor geçecek
0 oy
(1,224 puan) tarafından
Ay senin bebegine kafasina gire mudahele etmesi yetmiyo gibi bide nerden haberin olcak diyo Allahim sabiir ben okurken deli oluyorum ya
(25 puan) tarafından
Sonra niye arayıp sormuyor gülmüyor oluyorum:(
0 oy
tarafından
Bebeğini yalnız bırakma 
(25 puan) tarafından
Vallahi dinlenirim biraz diyordum çünkü lohusada kimse bakmaya gelmedi çok yorgunum ama açıkçası bırakmayı düşünmüyorum dün görüntülü konuşurken bile uyuyorsa uyandırma diyor Allah'ım vallahi bana sabır ver yemin ederim sıkıldım artık kirmayim diyorum aman diyorum ne derse desin sanki dedini mi yapcam diyorum ama bazende arkaya atamıyorum sinirlerimi bozuyor
tarafından
Bu konuda kırmadan tepkini göster çocuk senin çocuğun bende anlamıyorum doğuran bizleriz neden başkaları müdahale ediyor
(25 puan) tarafından
Of cidden ülkece psikolojimiz bozuk
0 oy
(981 puan) tarafından
Tehtid et ben ettim.iki kere ayaginda salladigini gordum.bidaha gorursem cocugu senle yalniz birakmiycam haberin olsun dedim.bagirsaklsri hazir degil zamani gelince herseyden yediririz zaten diyebilirsin.doktorumuzun kontrolunde ilerliyoruz de.benjmkide 4 aylikken corba vermeye baslariz falan diyo ama bilmiyorum izin verir miyim 5i bekletirim belki.tum bakimi bende altli ustluyuz gunduz emmeleri azalinca kayinvalideme birakicam dukkana gidicem o yuzden alissin bebek diye hergun indiriyorum babannesinin kokusunuda bilsin diye.ama benim iznim olmayan seyleri yaptirmam.tvye baktiriyolardi bi haftadir her inmemde zararli dikkat dağınıklığı yapiyo diye anlatiyorum.istedigim gibi bakmazsa baktirmam kendim bakarim cocuguma kimseye muhtac degilim sukur.sizde bi izin icin duzeninizi bozdurmayin.esinizi tembihleyin.benkmki çat diye anasi ne derse oyle buyuycek dedi.sizinkide sizi tutsun
(25 puan) tarafından
Gerekli konuşma yapmazsa zaten izini burnundan gelir çünkü ben ne desem dalga geçer gibi aman doktora bakma aman biz hep yaptık nolcak valla hi sinir oluyorum
(981 puan) tarafından
O zaman oyleymis simdi boyle diyceksin.besige salincaga sariyolarmis cocugu besle yatir besle yatir.biz nelerine dikkat ediyoruz gozlerinin icine bakiyoruz hicbiseyleri eksik olmasin diye ugrasiyoruz
(25 puan) tarafından
Sorma gerçekten öyle sanki zamanında bu kadar bakım mi vardı Allah aşkına kendisi zaten hep kayınvalide ile oturmuş kayınvalide büyütmüş bağ bahçe işlerine gidiyormuş birde malesef bu konuda hep üzülürüm ona içinde kalmış çünkü hiç emzirememis çocuklarını bana ilk zamanlar görüntülü konuşurken yine emme dersi veriyordu:/ öyle emdirme şöyle emdirirsen daha rahat olmaz mı diye bende oturamiyorum ama dedin şekil demiştim bakmaya gelmedi uzaktan da esirgemedi kendini

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 658 göst.
+1 oy
33 cevap 261 göst.
28 Ocak 2022 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 170 göst.
11 Eylül 2022 Aile kategorisinde Gonulgungor (240 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 117 göst.
11 Eylül 2022 Aile kategorisinde Gonulgungor (240 puan) tarafından soruldu