0 oy
526 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Benim kızım 10 kilo hiç kilo almıyor ya sizinde böyle mi :(

30 Cevaplar

+1 oy
(8,986 puan) tarafından
Benim ki erkek olmaz mi:))
tarafından
Erkekler kızlara göre biraz daha kilo farkı var :))
-Reklam-
0 oy
tarafından
19.5 aylık kızım 12.300 kgdu 15 gün önce cnm boyu uzun canm o yüzden benm kızımda zayf duruyo
tarafından
Doktor zayif dedi ama boyu guzel dedi 88cm çıktı çok zayıf gözümde normalde 12 15 kilo falan olması gerekiyormuş istah şurubu yazdı ama vermek istemiyorum bilmiyorum nasıl olacak her sabah aç karna pekmez yediririm istah acilsin diye ama yine aynı az yer karnını güzelce doyurmaz
tarafından
Tarım kooperatifleri marketinde karadut özü , hurma marmelatı , keçi boynuzu özü var bunları al yoğurtla karıştır yedir bak gör nasl iştahı açılcak
tarafından
Yogurt bile yemez :( ama diğerlerini alio deneyecem
(6,231 puan) tarafından
Gözde kuzum doktorlar yoğurtla vermeyin vitamini gidiyor dedi bende söylemiştim doktor yoğurt pekmezini vitaminini alıyor demişti
En iyisi sulandirip vermekmis
tarafından
Derin sulandırılmış içmiyo canm
0 oy
(87 puan) tarafından
20 aylık 2 ye az kaldı 11 kilo ortalama bence 
tarafından
İştahı nasıl
(87 puan) tarafından
Normalde iyi ama bu ara diş dönemi pek yok
tarafından
Istahlari düzene girer jnsallah :)
0 oy
tarafından
14 canım. 17 kiloydu artık bisey yemiyor maalesef.  26 aylik
tarafından
Havalardan dolayı mı acaba çok hareket ediyor bide doğru düzgün yemiyor
tarafından
Bilemiyorum canım 4 ayda bu hale geldi. S
Havayla besleniyor desem yeri
0 oy
(997 puan) tarafından
27 aylık 12 kg yemek yemiyor görsen çubuk kraker gibi ama gelişiminda bir sıkıntı yok takmiyorm bence artık kafaya canı isterse yesin 
tarafından
Bende öyle yapıyorum ama hiç istemiyor ben yedirmezsem aklına bile gelmiyor :)))
0 oy
(636 puan) tarafından
30 aylık olucak 2 yaşından beri 11.5 kilo 
tarafından
Niye böyleler ya hiç iştahla bi tabak yemek yediğini görmedim maşallah başkalarının çocuğu nasil iştahla yemeğe koşuyor yemek için ağlıyor resmen bizimki yemeği görünce kaçıyor:(
(636 puan) tarafından
Bende önceden kendime dert ederdim şimdi sağlıklı şükür deyip geçiyorum . Ne kadar üzerine gidersek o kadar yemekten kaçıyorlar
Bide eşimin tarafı zayıf. Genetik galiba
tarafından
Bende artık sıkıldığım için bu durumdan üzerinde durmim dedim ama nafile hiç acikmiyor sanki :)
0 oy
(6,231 puan) tarafından

2.5 yaşında 14 kilo benimki De zayıf ama iştahı yerinde maşallah çok iyi yer ama öyle 

Bende zayıfım babası da ablasi da :D ailecek çok yer az kilo alanlardaniz

tarafından
Masallqh yese yine iyi ama bizimki yemiyor ki :)))
0 oy
(5,132 puan) tarafından
19 aylık 10.5 kg 
0 oy
tarafından
24 aylık 15.5 kg ama bayadır bu kıloda almıyor artık
tarafından
Emzirme döneminde kaldıkları kiloyla kalıyorlar sanki benim kızım öyle
0 oy
(2,526 puan) tarafından
11 kilo. 1.5 yaşken 11.400dü vermiş. O dönem çık memeye sarmıştı yemiyordu. Memeyi bıraktık yavaş yavaş düzelir inşallah. Ama bazı çocuklar doğuştan iştahlı yapacak bişey yok.
tarafından
Bende sırf bu yüzden memeden kestim bi buçuk yaşındayken yine aynı boğaz yok sanki aynen dediğiniz gibi kimisi doğuştan iştahlı
0 oy
(163 puan) tarafından
Benim oglum 5 yaşına girdı 13 kilo bende aldıramıyorum maalesef  çok hareketli doğru dürüst yemekte yedıremıyorum
tarafından
Yaaa sizinki de yaşı büyük qma neden acaba kilo alamıyor doktor kontrolüne gittiniz mi hiç benim kızımda böyle olduğu için doktorumuz bi kac test yapti en son dedi cölyak hastalığı olabilir çok şükür o da temiz çıktı sonucu tiroidi vardi belki o tekrarlamis olabilir dedik çok şükür o da degildi kendisi iştahsız :(
0 oy
(217 puan) tarafından
Benimde 2 yaşında 2 300 canım almiyo sınırın altında dedi doktor memeyi bıraktık yine aynı 
tarafından
2 kilo muu
(217 puan) tarafından
10 300 canım yanlış yazmisim
tarafından
Ayy bi an inandim sonra yanlış yazmissindir diye düşündüm
(217 puan) tarafından
Yanlış canım ama 10 kiloda çok düşük napcam bilmiyorum
tarafından
Evet bizimde öyle doktor çok düşük dedi araştırdı çok şükür bi hastalığı çıkmadı sağlıklı olsunlar yeterli elimizden ne gelirse jstahsiz herzaman istahsizdir
0 oy
(349 puan) tarafından
10 kilo canim yapacak bisey yok hamdolsun sağlıkları yerinde. Doktor normal dedi
tarafından
Aynen çok şükür sağlığı yerinde yinede anne yüreği işte çok zayıf gorununce üzülüyorum
0 oy
(3,853 puan) tarafından
26 aylik 14 kilo
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Aman sağlıklı olsunda kiloya takılma benim kizimda kilolu bir çocuk oda göze batıyor yeseler suç yemeseler suç yani 
tarafından
O ayrı bi konu zaten :))) bizimkide zayif diye göze batıyor
0 oy
tarafından
Benim oğlum 27 aylık 11 kilo gerçekten yemek saatleri en sevmediğim zaman oldu çünkü çocuk yemek yemiyor kahvaltıda azıcık patates dışında her şeyi reddediyor çorba yemek yemiyo ağzında tutuyo abur cubur isterse yer yoksa aç aç gezer yinede yemez
tarafından
Ya bazı cocuklqr patates kizartmasini nasıl iştahla yiyor maşallah ben çok severim kızartmayi ama kizim sevmiyor yemiyor bile ketçabini yer sadece
0 oy
(611 puan) tarafından
Covid olduk 13 kilo olmuştu geçen gün doktora gittik 10 kilo yiyor ama almıyor sağlığı yerinde çok şükür gelişimine engel bı durum yoksa sağlığı yerindeyse kilosu önemli değil 
tarafından
Yaa kıyamam ya geçmiş olsun aynen sağlığı yerinde çok şükür ama yinede zayif olduğu için yemediği için üzülüyorum keşke bizimkide yesede zayif olsa ama yemiyorda
(611 puan) tarafından
Benim ki öyle çok yemez kuruyemiş meyve daha çok yer öyle tabak dolusu yemek yemez halen emiyor biraktiramadim onunda etkisi var
0 oy
(87 puan) tarafından
Benim kızımda 9 kilo canm 2 yaşında ama almio bebeklikten beri miyon
(142 puan) tarafından
Benim kızım da aynı canım 20 aylık 9 kilo :(
tarafından
Benim kiz bebeklikten maşallah çok güzel kilo alıyordu bi buçuk yasina girdi artık kilo alımı yavaşladı yemek yemedi ek gıda istemiyordu sadece anne sütü bende memeden kestim yine aynı iştahsız
0 oy
(1,278 puan) tarafından

3200 Gr doğdu şuan 119 aylık 8 kilo:(

tarafından
Benim kızımda 3100 doğdu bi buçuk yasinq kadar güzel kilo qldi sonra durdu :(
0 oy
(880 puan) tarafından
Benin oğlum 26 aylık 11 kilo doktor zayıf dedi bu ay kontrolü var eğer almadıysa bakıcaz dedi ama iştah problemimiz yok poposunun üstüne oturma problemi var otursa yedikleri yarıcak:(
tarafından
:))) oturmazlqr daha yeni harekte başlıyorlar

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 173 göst.
8 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 84 göst.
2 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Cocuklu-anne1 (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 86 göst.
30 Nisan 2023 Aile kategorisinde Hlal (237 puan) tarafından soruldu