0 oy
662 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

image

Kizlar selam bebek icin kiyafet baktim bugun baya 6-7 takim begenmistim esimde 3-4 tanesini almis birde kendi zevkine gore tulumlari secip almis az once gordum aldiklarini hastane icin basit kacarmi sizce birde kayinvalidem bu pembe battaniyeden ormus bununla pembeleri giydiririm battaniye uyuyormu sizce hardal sarisi gibi olanla da pusetimiz uyuyor diger yeşilimsi gibiylede ona uygun battaniye yastik aldim marketten takim gibi olsun diye boyle sectik aslinda

image

image

image

image

image

11 Cevaplar

0 oy
(2,501 puan) tarafından
O kadar süslü püslu olmasına gerek yok kız zaten kirli oluyorlar kaka yapiyorlar gayet güzeller güle güle kullanın 
tarafından
Allah razi olsun btnm bencede ya leke cikar hem. Bunlardan koyu renk 2si ya
-Reklam-
0 oy
(11,268 puan) tarafından
Güzeller bence ama her takım için battaniyeye gerek yok bence bide yastık 2 yasa kadar onerilmiyor
tarafından
Yeni dogan yastigi cnm yoksa bende kullanmam kizz sagol btnm
(11,268 puan) tarafından
Rica ederim canım pembe battaniyenin sarısını ordum bende arkasına da astar yaptım bakalım bu kış kullanırız allahin izniyle sağlıkla al kucağına inşallah
tarafından
Ay çok yumos yumos vallaahi Allah razi olsn cnm
0 oy
tarafından
Bence çok güzeller neden basite kaçsın ki hatta sadece bunlarsa doğumhaneye ilk vermek için daha uygun fiyata bişeyler de alabilirsin ek olarak bize beşik araba aldığımız mapaza vermişti hediye olarak kan oluyor çünkü batıyor 
tarafından
Btnm o takimi var ilk vericegimiz ondan sonra pembeleri giydiririm ondan sonra digerini  cikarken hardal sarisini
0 oy
(17,786 puan) tarafından
Hayırlı olsun bebişeeee
tarafından
Allah razi olsn cnmm <3
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Cooooooook güzeller sağlıkla giysinn prenses ❤️☺️
tarafından
Allah razi olsun cnm çooooook sagolasinnn
0 oy
tarafından

Ayy nihayet yeni doğacağa bi seyler almışsın :D

tarafından
Kiz markettende almistm ama buyuklermis :(
0 oy
tarafından
Hepsi de cok güzel canım güle güle sağlıkla giysin kuzucuk battaniyenin aynısı mor rengi var bizde de yengem örmüştü kızım için çok güzel hala da kullanıyoruz 
tarafından
Ayy bende cok begendm btnm kayinvalidem ogluma da mavisini örmüştü kışın ona mavi buna pembe orterim geceleri çok isime yaricak <3 Allah razi olsun cnm
tarafından
Senden de canım benim
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Bence çok güzeller şahsen ben süslü olanina bakmam cocgum hangisiyle rahat etcek ona bakarm yeni doğan ztn küçücük oluyorlar suslu şeylerle rahat olmuyorlaf
tarafından
Evet bitanem birde kışın dogucak tam başinda o yuzden kalinligina baktik
0 oy
(3,244 puan) tarafından
Güle güle giysin. Çabuk büyüsünde sığmasın bunlara❤️
tarafından
Hahshah kiz korkutma beni .d
0 oy
tarafından
Ben çok beğendim gerçekten. Ama battaniye bı tane yeter nasipse benimde ikinci çocuğum kız olacak bir pembe peluş battaniye aldım bir tanede ördüğüm var yeter her takıma almana gerek yok sonra insan pisman oluyor boşa yer kaplar güle güle giysin
tarafından
Cnm bu cocuk icin 2 battaniye 2 muslin aldim 1 tane benim kucukluk battaniyem var birtanede kayinvalidem ordu o var ama oglumun 10 tane battaniyesi var .d

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 998 göst.
7 Aralık 2021 Aile kategorisinde Merve_83 (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 562 göst.
0 oy
12 cevap 451 göst.
16 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.

379,971 soru