0 oy
450 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

11 aylık kızım yemek yaparken dolap süsünü istedi bende verdim  sürekli oynardı. Üstündeki çiçekle tomurcukları yemiş ben yemek yapıyordum kaşla göz arası nasıl yedi farketmedim. Ne yapacağımı bilemedim ilk defa bişey yedi acile götürüyüm mü? Şuan iyi gözüküyor

image

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Konudan alakasız nerelisiniz canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaç aylık ki sert mi yediği şeyler 
0 oy
tarafından
Götür tabiki de ya oturup büyük tuvaletinden boncuk sayacak değilsin Allah korusun herşey olabilir 
0 oy
tarafından
Bişey anlamadım anlayan var mı 
tarafından
Resimdeki süsün çiçeğiyle tomurcuğunu yedi ya şuan elim ayağım titriyor anlatamamışım
tarafından
Doktora götür ultrasonla baksınlar canım için rahat eder en azından
0 oy
(2,699 puan) tarafından

Açmı bırakdın çocuğu Kız ayyy şaka biyana çok meraklılar herşeye neyi yemiş tam olarak

tarafından
Yok ya çorbasını yedirdim üstüne armut yedirdim eliyle işaret etti bende oynasın diye verdim çorba yapıyordum ocakta arkam dönüktü bir döndüm öksürüyor hemen gittim çiçeği çıktı o tomurcuklar yok metal boncuk gibi eşimi aradım geliyor acile gideceğiz şimdi
(2,699 puan) tarafından
Aynenn canım bi gidin geçmiş olsun
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Buyuk ihtimal kakasindan cikar kuzum 
0 oy
tarafından
Dışkısından çıkar canım. Bizim nikah şekeri dükkanımız vardı. Yediği şeylere çipso deniliyor. Allah'ın izniyle bir şey olmaz
0 oy
(578 puan) tarafından
Çıkar canım benim kızım ilaç kutusunun şert kağıdını yemişti çok ağladı tuvaletinden çıkarırken ama çıktı yanj
0 oy
tarafından

Çok geçmiş olsun . çocuk eline böyle şeyler vermemek lazım.arka bölümünde mıknatıs var onuda yutabilirdi

tarafından
Aynen öyle çok haklısınız sürekli oynayınca ağzına alıp yiyebileceğin aklıma gelmedi ilk bebeğim ya ne yiyip yetmeyeceğini bilemiyorum çok şükür bişey olmadı RABBİM korudu bir dahada vermem
tarafından
Çok dikkat et canım.  Çay kaşığı gibi bile şeyleri eline verme ben kızımda ufak demek ne varsa herseyi saklamışım çünkü çocukları çok hızlı ne zaman ne yapacakları belli olmuyor walla. Allah korumuş. Rabbi..kazalardan belalardan korusun evlatlarımızı
0 oy
tarafından

Benim kız cookkk yedi bu kardan altını temizlerken farketmişim :Dyani bize bişey olmadı sizi bilemem için rqhatbedecekse gotur

0 oy
(3,151 puan) tarafından
Bişey olmaz boğazında kalmadıysa eğer tuvaletten çıkar. Kardeşim bebekken sayı boncugumun boncukları bu tutmuştu sert ve bildiğin iri boncular yani. Bezinden çıkmış annem öyle diyodu hala anlatır 
0 oy
(9,599 puan) tarafından
Bişey olmaz canım boğazında kalmamış ya bizimki neler yiyor övünmüyorum tabi ki ama bebek işte kaşla göz arasında ağzına ne atar bilinmez telaş etme 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 561 göst.
0 oy
11 cevap 662 göst.
0 oy
4 cevap 670 göst.
2 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 211 göst.
25 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Syma (656 puan) tarafından soruldu

379,888 soru