0 oy
104 göst.
Aile kategorisinde (446 puan) tarafından
Kizlar emziriyorum 10 aylik bebegim aniden disim agrimaya basladi napayim. Parol içtim  gargara yaptim gecemedi kahretsinki 26 eylüle  randevu verdiler. Ne yapacagim bilmiyorum esim kac kere al dedi agrimiyordu diye almadim simdide agriyor. Özeller ateş pahası bi dolgu 1.500 tl diyorlar off acildede sadece cekim yapiyorlar benimki dolgu galiba randevusuzda almiyorlar o kadar doktor var ki hala ayin sonuna verdiler 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Post çıksın

Karanfil koy dişine ez dişinle dursun 5 dk falan 
(446 puan) tarafından
Ayy onuda deneyeyim
-Reklam-
0 oy
(483 puan) tarafından
Su an aynı dert var bende ben disinol aldım bende emzirirken kullandım ama yutmadim insallah bir şey olmaz
0 oy
(3,431 puan) tarafından
Tuzlu su yada sirkeli su gargara benimde bayram tatiline denk gelmisti arifeden bir basladi tatil bitene kdar çurükmüş benimki cektirdim ben birde karbonatli suyla gargara yaptım disinde apse varsa antibiyotik veriyor acil rahatlarsin biraz
(446 puan) tarafından
Sanmıyorum çürük bence hamilelikte oldu 7 8baydir agrimiyrodu diye gitmeidm boşluk vardi biliyordum ihmalkarlik iste emziriyorum biraz daha bekleyeyim dedim
0 oy
(913 puan) tarafından
Tuzla sarımsak çok iyi gelir canım geçmiş olsun
0 oy
(15,286 puan) tarafından
Sağlık sektörünun içine ettiler. Ben böyle rezillik görmedim ya ala randevu bulamıyorsun. Özele git. Ağrı varsa hemen cekmiyorlar. Doktor bana antibiyotik verdi. O biraz hafifletti. Ama dolgudan 1500 TL almıyorlar bizim burda. Nişantaşı'nda fan mi yasiyosun. Ben kanal tedavisini 800 e dedi. Başka yerde 600 e yaptırdım. Dolgu daha ucuz. 
(446 puan) tarafından
Valla esm bana dedi 1500 ben gittim dedi ama beni götürmüyor
(15,286 puan) tarafından
Başka discilerden fiyat alın bence. Coook pahalı. Ucuz olan muhakkak vardır. İstanbul'da misin. Benim bu dediğim antalyada
0 oy
(15,286 puan) tarafından
Tuzlu suyla gargara yaptın mı. Dişinin üzerinde bir süre beklesin. Sabah da git bence doktora 
(446 puan) tarafından
Gidemiyorum ki randevu yok ki yaptim gargara
0 oy
(930 puan) tarafından
Diş macununa tuz kayıp ağrıyan yere koy canım ben çok faydasını gördüm 8
0 oy
(487 puan) tarafından
Eğer curukse bir diş sarımsağı oraya surttur canım bayağı uyuşturuyor 
0 oy
tarafından
Aynı dertten muzdaripim ve ben randevu bile bulamıyorum 
0 oy
(5,073 puan) tarafından
Ağrıyorsa enfeksiyon vardır diş acile git antibiyotik yazsınlar anca öyle rahatlarsın. Zaten ilaç kullandırmadan işlem yapmıyorlar
0 oy
(583 puan) tarafından
Canım nasıl oldu dişin geç gördüm postunu. Burda bi arkadaş vardı sağolsun bana sarmısak koy demişti gerçekten koydum şaka gibi hemen geçti 5 dk bile sürmedi kesinlikle sarmısak. Parol 4 tane aldım ise yaramadı çok geçmiş olsun 
(446 puan) tarafından
Bende aldim baya agri kesici geçmedi yarin deneyecegim satimsak
(583 puan) tarafından
Bı küçük parça halinde çürük olan tarafın üzerine koydum iki disimle bastım hemen geçirdi
(583 puan) tarafından
Kesinlikle denemelisin canım bide küçük kızım vardı yanlızdm eşim gececiydi Allah yardım ediyor hepinize çok geçmiş olsun kabir azabı gibi bişey diş ağrısı çok iyi anlarım
tarafından
Bende öyleyim eşim gececiydi birazdan gelir zaten bebek de uyandı gece öyle öyle sabahladık bizim burda bi özel  klinik var oraya bi gideceğiz ama anca muayene olurum devamını getiremem
(583 puan) tarafından
Ayy Rabbim yardımcın olsun kuzum çok iyi anlıyorum mutlaka git. Bence sağlık ocağına git sadece kontrol amacı gideceksen bana da antibiyotik verdi iyi geldi

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 46 göst.
11 Eylül 2022 Aile kategorisinde Anneeecilik (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 87 göst.
21 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deflin (547 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 162 göst.
0 oy
12 cevap 232 göst.

381,072 soru

11,408,461 cevap

34,945 kullanıcı

...