0 oy
486 göst.
Diğer kategorisinde (15,905 puan) tarafından

Nefret ediyorum bu kadından Allah ıslah etsin gözünü doyursun InseAllah. 

Babamlar cuma gecesi bana sürpriz yaparak adanadan mardine yanıma geldiler teyzem eniştem annem babam falan. Eniştem benden acur turşusu istemişti boyu küçük olanlardan bende tamam enişte veririm dedim çünkü eniştem sağolsun bana hep salamura yaprak verir her sene 2  bidon. Geldiklerinde yine 2 bidon yaprak getirmiş annem de bana konserve getirmiş çocuklarıma da abur cubur almış. Bugün de gittiler gitmeden bana 400 tl.para verdiler. Neyse bende dedim enişteme sözüm vardı turşu vereyim dedim. 7 24 açık olan mağaranın kapısını kaynanam annemler geldiği gün kilitleyip anahtarı da evine götürmüş sabah turşu getirmek için mağaraya indim ama getiremedim mahcup oldum babam gile o kadar zoruma gitti ki onlar bana her şeyi getirip verirken kaynanam onlara 3 sise turşuyu çok gördü onlar giderken arkalarından ağlamamak için zor tuttum kendimi ya :'(

13 Cevaplar

0 oy
(48,610 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
olsun canim annenlere giderken goturursun yada otobuse falan verirsin ordan alırlar 
(15,905 puan) tarafından
Göndermesi kolay eşim dedi ben yollarım da bu yaptıgı zoruma gitti babamın amcasının kızıyla deli diye dalga geçerler o bile elleri boş gitmesin diye turşu ve 1 kasa uzum verdi
(48,610 puan) tarafından
kendisi deli
-Reklam-
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Çok ayıp etmiş gerçekten
(15,905 puan) tarafından
Hep böyle yapıyor
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Pesss isteseydinnn ya kötü olmus
(15,905 puan) tarafından
Anahtarı almaya gittim evde yoktu sabah erkenden çıkmış evden
(13,824 puan) tarafından
Anladımmm nyse artık sonra telafi edersin ayıp etmis
0 oy
tarafından
Ay ne kadar ayıp bişey biraz da insanın için de olucak kaynanam mesela anneme bir sürü şey verir biz her yıl kuru yufka açarız menemen filan yapıyoruz anneme veriyor o yapamıyor diye daha bir sürü şey ne varsa verir boş gitmesin diye insanın içinden gelicek ki vericek herkes anlayışlı değil malesef 
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Cimri ya hiçsevöem böyle şeylerin hesabını yapan insanları
0 oy
tarafından
Çok aç gozluymus,o kadar kişi toplanıp gelmiş insanda biraz utanmaya yüz olur çok ayıp gerçekten ya . Keske kirsaydin kilidi :) ben yapardım kudursun sonra 
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Cimri pintiler Allah muhtaç etmesin
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Ne ayıp ne ayıp bizim tarafta bunu yapan olsa 10 yıl lafı olur
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ne kadar ayıp bir şey resmen görgüsüzlük 

Ne kadar mahcup olduğunu anlayabiliyorum tatlım
0 oy
(196 puan) tarafından
Ayıp tabi yaptığı. Peki mağara derken gerçek mağara mi yoksa belirli bi yere mağara mi diyorsunuz doğu taraflarini hiç ilmedigim için merak ettim
(15,905 puan) tarafından
Mağara canım her evin altında mağaralar vardır soğuk olur ici kışlık yiyecekleri saklamak için buğday arpa turşu peynir vs vs
0 oy
(12,903 puan) tarafından
Annenlerin getirdiği hiç bir şeyi ona yedirme çok sinir olurum öylelerine 
(1,972 puan) tarafından
Bende aynısını diyecektim. Hatta ortalıkta o eşyalardan görürse bak onlar bize neler getirdi, sen bişey vermeyim diye kitledin gittin de.  Her fırsatta da başına kak yaptığını.
(15,905 puan) tarafından
Bende yedirmemeyi düşündüm getirdikleri şeyleri hep de gözüne sokarım şunu aldılar şunu getirdiler verdiler diyorum
0 oy
(3,257 puan) tarafından
Anahtarın yedeğini yaptır sakla bidahakine. Haber de etme sakla anahtarı böyle bi durum olduğunda kullan. Aç bu tiplerin karnını doyursan gözünü doyuramazsın. Allah eline düşürmesin insallah
(15,905 puan) tarafından
Yedek için ilçeye kadar gitmem lazım 2 çocukla gidemem oraya kadar malesef
0 oy
tarafından
Görgüsüzlük ten başka birşey değil

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 500 göst.
9 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nalankt (1,002 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 414 göst.
14 Ocak 2022 Aile kategorisinde Esma Han (603 puan) tarafından soruldu