0 oy
257 göst.
Aile kategorisinde (496 puan) tarafından
Merhaba anneler. 11 aylık oğlum istediği bir şey olmayınca inadindan çığlık çığlığa ağlıyor kendini yerlere atıyor bu durumda ne yapmalıyım. Lütfen yardım edin 

15 Cevaplar

+1 oy
(1,275 puan) tarafından
Görmezlikten gel eğer istediğini yaparsan bir dahaki sefere istediği olmadığında  olana kadar daha çok ağlayacak, çünkü ağlayınca yapıldığını öğrenmiş oluyor
(496 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum ama öyle çok çığlık atiyorku boğazları kanayacak nerdeyse
(1,275 puan) tarafından
Evet cok zor gorumcemin cocugu da bayılana kadar ağlıyor maalesef her dedigini yaptırmayı ogrenmiş ailesi de düzeltemiyor
-Reklam-
+1 oy
(710 puan) tarafından
Ağladıkça gözlerinin içine bak sadece izle dediği şeyi sakın yapma o ağladıkça sen yaoarsan yeterki sussun diye alışır hiç baş gelemezsin bacım aglayarak yaptırmayı öğreniyorlar sonra o sana ayak uydursun
0 oy
(13,841 puan) tarafından
Dikkatini başka bir yöne degistir o anda benim oğlum üç yaşına girecek hala ağlar babası sağ olsun her istediğini yaptı yaptı sonuç konuşmama rağmen ayni
0 oy
tarafından
Böyle bir durumda başka şeylere yöneltin sakinleştirmeye bakın her istediğini yapmayın tabiki 
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Her agladiginda.istedigini yaparsan önünü alamazsın görmezden gel birak bağırsin 
0 oy
tarafından
Ben sakinleştiriuorm başka yere çekiyorm dikkatini
0 oy
tarafından
Dikkati dagilmiyir inat ediyorsa yokmuş gibi davranmak en iyi çözüm 
0 oy
(17,924 puan) tarafından
Ağlasın tepki verme istediğini yapma o bi yöntem bulmuş kendine vazgeçir bian önce
0 oy
(4,171 puan) tarafından

Ağzına iki tane çarpmalı :D ay eskiler olsa kesin böyle derdi görmezden gel kuzum biraz kendi haline bırak bazen yalnız bırakıp uzaktan takip et bir süre sonra pes edecektir sen istediğini yaptıkça o her seferinde devam edecek bu duruma 

0 oy
(2,811 puan) tarafından

Ağla istediğin kadar olmaz dediysem olmaz diyorm ağlıyor umursamıyorm git başka odada ağla diyorm kapıdan çıkıyor Bi kaç dk snra gözümün içine bakıyor geleyim mi diye :D:Dama istediğini almıyorm A101

0 oy
(2,651 puan) tarafından
Yerlere atma yok henuzde bağırarak ağlıyo aslında sadece bağrıyo napcam bende bilmiyorum
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Yerlere atma yok henuzde  sadece bağrıyo napcam bende bilmiyorum
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Ağlaması bitene kadar bekle sarıl ve onun neden olmaması gerktiğini anlat
0 oy
(7,992 puan) tarafından
Aynı benimki 13 aylık.
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Benimkide oyle agla diyorum cıkıyotum yanından