0 oy
78 göst.
Diğer kategorisinde (239 puan) tarafından
Ekim 27 de tam 2 yaşına girecek memeyi nasıl bıraktıracağım gece meme gündüz meme gece sürekli uyanıyor meme için biberonu kabul etmedi hiç gece uyanınca ne yapacağım

3 Cevaplar

0 oy
(3,221 puan) tarafından
Be  sabır taşı kullandım ona rağmen 1 hafta zor bıraktı denedi her defasında hala bile 2 ay geçti yine aklında. Gece uyanınca su içirip geri uyuttum. Gece çok sık kalkardı bezmiştim resmen uykusuzluktan 
(239 puan) tarafından
Ben bı kaç kez denedim su vermeyi asla içmiyo
ağlıyo kendinden geçiyor resmen memeyi alabilmek için
(3,221 puan) tarafından
Sen sabırlı ol biz 1 hafta uykusuz kaldık ama başardım
(239 puan) tarafından
İnşallah canım saol
-Reklam-
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Benimki de 2 yaşında sadece uyurken alır hiç bırakmaya niyeti yok daha
0 oy
(213 puan) tarafından
Canım salça sürdüm baktım etkileniyo sonra sirke sürdüm emdi acı geldi hemen uzaklaştı sonra hep meme hasta oldu dedim uzak durdu hep sonra ne olur ne olmaz diye yara bandı yapistirdim 1 haftada bıraktı şükür benim çok bagliydi
(239 puan) tarafından
Gece naptın canım gündüz oyalayabiliyorum ama gece asla sürekli meme için uyanıyor
(213 puan) tarafından
Cok ağladi tabi sirkeyi yanıma aldım her uyandığında sürdüm eşimde çok yardımcı oldu tabi hemen ışığı açıp hasta dedim.bende çok ağladım benim için daha zordu
(239 puan) tarafından
Ben zaten ondan ayrılmak istemiyorum en yakın olduğumuz an emzirme zamanları ten tene oluyoruz kıyamıyorum benim yardım edecek kimsem yok eşim sürekli gece çalışıyor malesef
(213 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım.aklinda olsun göğüs süt dolunca sertlesiyo ya lahana buzluğa koy sonra ustunu sar çok iyi geliyo

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 45 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Tuanalina (601 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 700 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde Kelebek.65 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 61 göst.
0 oy
11 cevap 241 göst.

378,391 soru