0 oy
793 göst.
Diğer kategorisinde (7,224 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Selam kızlar çocukluk arkadaşım var benim geçen gün telefonda konuşuyorduk oğlumla ilgili birşeyler anlatım hani otizm den supeleniyorum ya onunla ilgili anlatma amacımda hem konuşacak birine ihtiyacım vardı hemde eşinin akrabalarında otizm olan çocuk var biliyordur diye anlatım konuştuk baya sonra bugün için sözleştik buluşalım diye bana isim var çocuk durmuyor kavga ederler vs vs dedi o konuyu konuştuğumuzdan beri yazmıyordu aramiyordu kırıldım açıkçası yani ne olmuş oğlum öyle ise beli bile deyil her gerçi öyle olsa nolur yicekmi oğlum onu m.al gibi kaldım beklemezdim ondan bunu niye çocuğuma öcü gibi bahşeti kavga ederler filan çok zoruma gitti 

17 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Doktor raporunuz var mı? Emin misiniz çocuğu etiketlerken? Evet otizm her insanın başına gelebilir , o çocuklar zararlı değil biliyoruz bunu ama maalesef bizin halkımız hemen etiketlemeyi, ötelemeyi çok sever. Bunu yapmayın otizm tanısı konsa bile eğitime gidin , sizi normal anneler yada insanlar anlayamaz orda paylaşın içinizdekini. 
tarafından
Bosver kuzum insanlar düşündüğümüz kadar iyi değiller maalesef. Tek bu degil çocukların olumsuz hiçbir yönü anlatilmamali kimseye
(7,224 puan) tarafından
Nida yaparmiyim öyle bi hata
(3,548 puan) tarafından
Evet hakli.cocugun otizimli değilse bile artık o kadını inandiramazsin hoş benim hiç umrumda olmazdı ama sen çok kafaya taktın bu işi burda okuyup okuyup triplere giriyorsunuz bı git uzmanına sor kesinse ona göre bakarsın daha fol yok yumurta yok yaptığın yanlış
(7,224 puan) tarafından
Randevu aldım zaten cnm gunu bekliyorum
(6,441 puan) tarafından
Evet bende geçen kızdım size emin olmadan bir sürü  şey yazmışsınız doktora gidilir sonra söylenir burayada o şekilde yazsaydınız falan yazdım bayanın dediği çok doğru etiketliyorsunuz evladınızı ayrıca arkadaşınızın yaptığı ne ayıp artık muhatap olmayın bence zor zamanda yanınızda olan arkadaştır
-Reklam-
0 oy
(8,954 puan) tarafından
Bismillah bugüne kadar niye öyle demiodun ya deseydin...

İlk kez mi gelecekti..

Olsa bile bulaşıcı hastalık gibi davranması kırıcı tabii
(7,224 puan) tarafından
Hayır çok görüştük ilk defa böyle yaptı :((( dışarıda uysal ki oğlum :/
(8,954 puan) tarafından
O zaman  büyük ayıp etmiş
0 oy
tarafından

Takılma canim boşver  başımıza ne geleceğini bilemeyiz. İyi düşün iyi olsun inşallah :)

(7,224 puan) tarafından
İnşallah cnm
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Eğer olurds buluşalım derse ay yok kavga ederler de aptallar sanki oğluna bulaşacak her zmaan mesafe iyidir 
(7,224 puan) tarafından
Çok zoruma gitti varya
0 oy
tarafından
Cokayip etmiş bahane etmiş görüşmek istememis
(7,224 puan) tarafından
Aynen öyle bu saatten sonra görüşmem zaten
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Yaptığı ne kadar ayıp yakın arkdsim deme artık ona sen
(13,825 puan) tarafından
Takma ya boşver görmüş oldun gerçekten insanlarin kalpleri kötü yakın diyoruz yakinimiz diyoruz en çok destekcimiz olması gereken kişiler böyle yapıyor bosverrr bu devirde yakın falan yok kimseyi taniyamiyorsun
(7,224 puan) tarafından
Aynen öyle gerçek yüzünü gosterdi
(13,825 puan) tarafından
Evet ona göre davranirsin sende boşver uzulme
(7,224 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ♥️♥️♥️♥️♥️
(13,825 puan) tarafından
☺️♥️♥️♥️
0 oy
tarafından
Birincisi senin çocuğuna konulmuş bir tanı yok. İkincisi bu devirde otizmi bulaşıcı hastalık sanacak ya da zararlı, kavgacı olarak bilen cahiller hala olması çok enteresan. 
(7,224 puan) tarafından
Dertleşmek istedim sadece hata yaptım :/
tarafından
bence hata yapmamışsın, gerçek yüzünü görmüşsün. iyi olmuş yani.
(7,224 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
tarafından
Belki baska birşey olmustr canım ya 
(7,224 puan) tarafından
Sanmıyorum cnm
0 oy
(1,531 puan) tarafından
Kurban olsun çocuğa boşver canim takma sen
(7,224 puan) tarafından
Takmamaya çalışıyorum cnm
0 oy
(532 puan) tarafından
Belki kendi çocuğu aksidir seninde çocuğun rahatsizsa birbirlerine zarar vermesinler gibi demek istemişte olabilir . Bilemem ama . Art niyet varsa çok ayıp etmiş.. yazik
(7,224 puan) tarafından
Bilmiyorum vala ama zoruma giti
0 oy
(4 puan) tarafından
İyi gününde herkes eş dost canım sıkma canını insanların kalpleri taşlaşmış benim koca kıskançlığı olmasa çıkar gelirdim valla yanına 
(7,224 puan) tarafından
Ya çok teşekkür ederim güzel kalpli kadın ♥️♥️ düşünmen yeter balım
(4 puan) tarafından
Ne demek canım  bebiş napiyor büyüdü mü
(7,224 puan) tarafından
Büyüdü vala :) seninki nasıl oldu
(4 puan) tarafından
Aynen Benimkide büyüyor benim süt kesildi yalnız son bır haftadır komple mamaya döndük onun dışında bi sıkıntımız yok şükür idare etmeye calışıyom
(7,224 puan) tarafından
Olsun balım sıkma canını ben büyük oğlanı ful mamayla buyutum
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Demek en yakın arkadaşın değilmiş  inşallah otizim değildir 
(7,224 puan) tarafından
İnşallah cnm
0 oy
(590 puan) tarafından
canim birincisi belki degildir yizde yuz emin olmadigin seyi dillendirme heryerde kendine çekersin kaderin olur ikincisi bence o arkadasinin yuzune bakmam ben senin yerinde olsam oyle insan hayatimda olmasin daha iyi yarin onun cocuguda olabilir neyse yorum yapmicam allah akil versin
0 oy
(3,802 puan) tarafından
Belki de bosuna evham yapıyosunuz emin olmadan eminnş gibi konusnayın hem belki nıyeti bu değikdir vw siz hassas dçnemde oldugunuz için yanlıs anlıyosunuz 
0 oy
tarafından
Öyle insanla değil arkadaş olmak selam bile vermem boşver canım takma kafana inşallah yavrunda suphelendigin gbi değildir buraya çok şey yazmak isterdim o arkadasina sinirle ama engel yerim :)
(7,224 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim inşallah deyildir
Ben anladım yazmak istediklerini :)
0 oy
tarafından
Demek ki neymiş iyi gün dostuymuş yol ver gitsin sil nosunu falan 
(7,224 puan) tarafından
Sildim zaten
0 oy
(649 puan) tarafından
Benim oglumda 3 buçuk yasinda otizmli ben sana arkadaş olurum sormak anlatmak istediğin birsey varsa yardimcida olurum
(7,224 puan) tarafından
Canım post açmıştım ben onu rica etsem okurmusun azda olsa belirti varmı

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 189 göst.
9 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Dilankaya (941 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 651 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Gizem121 (58 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 444 göst.
11 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu