0 oy
656 göst.
Diğer kategorisinde (58 puan) tarafından
Kızlar ilk gebeliğimdi salı günü kürtaj oldum kaynanam gece yanımdaydı sabah gitti birlik oturuyorz bu arada ev sobalı diye annemleree geldim ben geldiğimden beri aramamış ne diyeyim ben sizce bu kadına

13 Cevaplar

0 oy
(5,339 puan) tarafından
Bende dün kürtaj oldum gecmis olsu. Cnm bayıltilarmi yoksa canlı canlimi oldun merak ettim kiz
(1,783 puan) tarafından
Benim doktorum biraz despottu bana hep birşey olursa bebeğe gelişiminde falan sağlıksız gebelik diye birde nasibi okadar diye düşün demişti çok doğru çünkü kalıcı hasarlı bir durum olabilirdi çocuk açısından Rabbim sağlıklı hamilelik bebekler nasip etsin herkese
(58 puan) tarafından
Amin inşaallah cnn
(831 puan) tarafından
Ben uyanık oldum Kürtaj o kdr berbattı ki 20 dk fln sürdü ama çatlayacaktm çatalda hem beden hem psikolojik olarak çöküş
(5,339 puan) tarafından
Gözde blyorsun sen belki o hastaneyi Çerkezköy optimede oldum ben valah bnada sağlıksız gebelik dediler sakat oluyormuş oda Allah'ın işiydi canlı zaten dayanamazsın dedi devlet bayiltmiyor canlı canlı yapyor maf ediyor insanı vallah çoğu devlete bayiltiyor mus bizim burdaki bayiltniyormus eşim devlete kontorile bile izin vermez gideyim özele gotrudu hep ama gtti bebek :( bnmde psikolojik çok bozuk valah
(9,546 puan) tarafından
Allah dayanma gücü versin canım Allah nasip etmemişse vardır bi bildiği
-Reklam-
0 oy
(226 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım üzülme bunda da vardır  bir hayr .kayınvalidene  gelincede  hiç bir şey deme canım hiç oralı bile olma sanki o aramadi  da sen toparlanamican  mi Allahın izniyle toparlanicaksin  canım kayinvalidene bir şey diyipte  eşinle kötü olma
(58 puan) tarafından
Saol cnm Allah razı olsun Allah'a havale olsunlar
(226 puan) tarafından
Hepimizden Allah razı olsun canım aynen öyle Allah'a havale et Rabbim bilir ne yapacağını
0 oy
(2,304 puan) tarafından

Hic arama sorma iyi yapmış sn annenlere gelerek bnm de düşüğüm oldu kaynanamı aradım ya sen gel ya bn die dedi hastym sende burda üşürsün pki dedm . Kendi annem geldi 3 4 gün kaldı Allah razı olsun canım anam :'(Allahım yokluğunu göstermesin sonra aramış bnm kaynana hanım efendi bende görmedim beni bilerek acmadm sanmş bnde geri dönmedim geldi sonra bakmaya gitti.  

(58 puan) tarafından
Ne biçim insanlar ya gerçekten hiç kimse insanın annesi gibi olmuyor
(2,304 puan) tarafından
Aynen öle Anne gibisi yok cnm anam geldi işimi gücümü yemeğimi etti birde te uzaktan:(((
(58 puan) tarafından
İyiki var analarımız canm vallaha
(2,304 puan) tarafından
Öle valla ya
0 oy
(7,923 puan) tarafından
Kaç aylıktı küçükmüydu. Çok geçmiş olsun 
(58 puan) tarafından
7 haftalıktı cnm
0 oy
(8,061 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun. Siz kendi üzüntünüze bakın lütfen. Kaynana o bu şu şuanlık bırakın bir kenara. Yaşadığın şu durum kötü olan. 
(58 puan) tarafından
Yine de insanın zoruna gidiyor cnm evim ayrı olsa umrumda olmazdı iki gün sonra yine onun yanına gitvm görmek bile istemiyorum
(8,061 puan) tarafından
Görmezden gel sende canım gerekirse açık açık söyle darıldığını.
(58 puan) tarafından
Söylicem canım
0 oy
(7,186 puan) tarafından
Gece yanındaymış zaten daha nolsun canım diyecek bir durum yok ortada bence 
(58 puan) tarafından
Yinede bir araması gerekirdi bence
0 oy
(1,545 puan) tarafından
Cnm senin gelmiş en azından ben 3 gün hastane de yattım hayatı riskim vardı aramadı bile
(58 puan) tarafından
Allah ıslah etsin ne diyim cnm seninkinide
(1,545 puan) tarafından
Amin cnm boşver çokta takma kafana
0 oy
(119,231 puan) tarafından
ee yani yanindaymis zaten rahat et kafani topla diye aramanistir
(58 puan) tarafından
Sanmıyorum canım sonuçta onun bi iki dakikalık konuşmasından birşey olmazdı
0 oy
tarafından

Canım rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin çok geçmiş olsun gece yanında kalmış zaten anne desin rahatsız olma diye aramıştır hiç bir şey deme akışına bırak bende 2 evlat kaybettim biri karnimda kalbî durdu kızım doğdu 3 günlük vefat yanıma gelmeyi bırak cenazeye bile gelmedi takılma canını sıkmaya deymez kocan yanındaysa arıyor seninle ilgileniyorsa tamam dır 

(58 puan) tarafından
O yanımda çok şükür canım Allah sabır versin sanada
tarafından
Amin cnm o zaman boşver
0 oy
(7,939 puan) tarafından
Bende dün düşük yaptım ama bebek düşmüyo sizin kaç haftalıkti doktor eve yolladi 2 gün sonra gene gel dedi.sancim kanamam devam ediyor 
(58 puan) tarafından
Nasıl düşmüyor cnm 7 haftalıktı düştü kürtaj oldum
(7,939 puan) tarafından
Benim daha 5 haftalık kalp atışını görmedi 2 gün sonra gel yine betaya bakacaz ona göre kürtaj yaoacam dedi
0 oy
(516 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Allah bi an önce yerini doldursun inşallah.Kaynana olayına gelincede zaten acın var bide bunu kafana takmaya deymez boşver isteyen arasın istemeyen aramasın sende ona göre davranırsın hiç bişey deme
(58 puan) tarafından
Öyle yapıcam bu saatten sonra canm Allah razı olsun inşallah nasip olur hayırlısı ile
0 oy
(831 puan) tarafından
Canım ne diyeceksn de bzmki bebek nasl diye bile sormuyor bugün fark ettm :D önce kürtaj oldm umutlarndada olmadı yani dogum yaptım 2 hafta sonra geldiler 2 saat gittiler  eşim de yoktu destege ihtiyaçm vardı memlekete gtmiyorm 2 de o yüzden 
0 oy
(1,476 puan) tarafından
Aramazsa aramasın onun ayıbı bırak senin eline böyle böyle koz versin.uarim bir gün kullanırsın.iyilesmeue bak ohh ana evine de gitmişsin mis.gibo bakar annen sana şimdi.keyfini çıkar.uzucu bir durum ama hayat devam ediyor tekrar olur nasipse.gwcmis olsun 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 193 göst.
0 oy
18 cevap 524 göst.
0 oy
24 cevap 770 göst.
14 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Expertmom (482 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 303 göst.

379,093 soru

11,347,919 cevap

34,814 kullanıcı

...