0 oy
362 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Yaklaşık bes aydır evliyim geldiğimden beri sıkıntı daralma kabuslar peşimi bırakmıyodu esimin adanada tanıdıgı bir hoca vardı kayseriye yolu düştüğünü duyunca beni yanına götürdü adam ne sorduysa hepsi üzerinde mevcuttu ben hiç konuşmadım kendisi saydı sorunları sadece evet yada hayır dememi istedi ondan sonra bana üç harflilerin cebelleştini söyledi  ertesi gün gelin dedi gittik bugün bir muska verdi bunu asla çıkarmicaksın bes sene boyunca birde Bi kağıt daha verdi bunu suya koy üç ay boyunca her su azaldığında ekleme yap üç ay boyunca iç dedi para filan istemdi çok nur yüzlü biriydi unutmamam içinde herseyi yazdı sakın çıkarma dedi çıkarırsan Bi faydasını göremezsin dedi inş işe yarar gece düşmelerden kabuslardan  evde duramamaktan aşırı sinirden evlatlarıma bile üvey anne gibi davranmaktan eşime karsı tavırlarım daha neler neler iyice kötüleştim bu aralar 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Üzüldüm adına ama bol bol dua et Rabbim yardımcın olsun
tarafından
Saol cnm allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Baslgi degistr insan korkuyor gece gece mi aklina geldi 
tarafından
Canım etkilenenler zaten girmez gayet açık bir başlık
tarafından
Etkinlck girme yaz girmiyorum ama sayfanin basnda çıkıyor sürekli kimse gece gece senn cinini perni cekmz
0 oy
(590 puan) tarafından
kiyamam alllah yardimcin olsun insallah gecer allaha sigin bol bol dua et
0 oy
tarafından

Muskayi boynundan hiç çıkarma canım. Bizde Cevşen derler. Banada hoca çok önceden vermişti Cevşen. Sürekli wc girmeden cikariyordum sonra takıyordum. Bir anda acayip sinirlendim. "Bu ne ya sürekli tak cikar tak çıkar zaten artık rahatsiz etmiyorlar"diye düşünüp çıkartıp çekmeceye koydum. Aradan bir müddet geçti ve tekrardan beni rahatsız etmeye başladılar. Gece çığlık atarak uyaniyordum. Sonra çekmeceden alıp takayım dedim. Bütün evi didik didik aradım ama bulamadım. Bir halam var dindar biridir. Bende ona sordun hala sen bilirsin kesin böyle böyle oldu cevsen yok kayboldu bulamıyorum dedim. Halam " artık boş yere arama melekler almıştır onu senden . Sen işin düşünce takıp sonra şeytana uyup sıkılıp cikartmissin. Meleklerde almıştır değer bilmediğin için" dedi. Annemle aynı hocayı bulmaya çalıştık tekrardan cevsen yazsin diye. Duyduk ki hoca ölmüştü. O şekilde kaldı. Bir daha hocalara gitmek istemedim. 

tarafından
Quenbee nerde postunu yorumunu gorsem sonuna kadar okuyorum cok guzel bir kalbin var. Kitap cikarsan ilk ben satin alirim. Anlatimin müthiş.
tarafından
Canımsın kuzumm çok teşekkür ederim ❤️ onurlandirdin benii ❤️❤️☺️
tarafından
Rica ederimm. Yas kac bu arada:))
tarafından
29 canım Şubat'ta 30 olucam :)
tarafından
Maşallah ☺️
0 oy
(482 puan) tarafından
Ben seni çok iyi anlıyorum canim. Bana iki kez musallat oldular. Biri kocamla arami bozmak isteyen ve anne adı yanlış yazıldığı için ters tepki yapınca musallat oldu. Diğeri de 8 aylık gebeyken istemediğim biri evimize geldi o şekilde musallat oldular. Şükür Bir hoca sayesinde kurtuldum. Artik rahatım. Ama çok çektim. Allah koymasin.yapabin yanına. Canim senin hoca kim ??? Bazi kızlar hoca ariyor öneririm bana söylersen 
tarafından
Adını bilmiyorum cnm eşim daha önce yanına gitmiş seninki doktorluk demiş aradı kayseriye gelince haber verin aradı gittik saolsun yardımcı oldu
0 oy
(1,140 puan) tarafından
Ben de kendimden şüphe ediyorum çok sıkıntılar yaşadım zaman zaman da yaşıyorum.yalniz diyeceğim su iç dua okunduysa fakat muska taşımak bidat.ben Rukiye tedavisinin en doğrusu olduğunu biluyorum ama onu yapacak hoca da nerden bulacaz
tarafından
Cevşenle gecer inş cnm
(1,140 puan) tarafından
Bidat olduğu için takmam da,rukye isterdim ama anca internette falan var onlar da ne kadar güvenilir ve para istiyorlar.tanidik ta nerde bulacaz
0 oy
(163 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum.bu hoca adanadamı kayseride mi
tarafından
Adanalı arada kayseriye geliyo
(163 puan) tarafından
Peki canım teşekkür ederim.uzaktanda bakıyor mu acaba telefonda falan
tarafından
Bakıyor da tedavi için yanına gitmen lazm
0 oy
(5,373 puan) tarafından
Bende evlendim ilk ayları çok rüya kabus görürdüm nefesimi kesiyorlar di tabi ilk evlendimde bir gün boyunca gusül almıyordum yarın oluyordu snra gusül almıyordum bude esilm çok ekmek alırdı hayatlar çöpe atardım baktım bunlara biraz daha dikkat ettim hep abdestli evde gezerdim eşimede hemen gusulunu al derdim ekmegide az almaya başladı hiç çöpe gitmedi sürekli namazımı kiliyirum kuramını okuyirum artık bulasmadilar elhamdülillah dualar oku namz kıl kuran oku 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 262 göst.
9 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 150 göst.
6 Haziran 2022 Aile kategorisinde Zehrabnm (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 988 göst.
0 oy
5 cevap 146 göst.
30 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Isteoylesine (172 puan) tarafından soruldu