0 oy
280 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Kızlar merhaba ben zaten buradan biriyim ama açık açığa anlatamadım derdimi yeni hesap açtım .

Kızlar biz eşimle çok aşık olup evlendik yaşlarımız hala küçük 23 25 anca varız birde çocuğumuz var iki yaşında biz çok mutlu birbirini çok seven bir çiftiz bundan eminim ama son zamanlarda sürekli tartışıyoruz sürekli eşim çok canım cicimli değildir bende aksine sevgi pıtırcığı gibiyim ama durmadan tartışıyoruz sürekli bir şeyler için kızıyor ha haklı olduğu yerler var mı tabiki de vardır ama bir insan bir insana sürekli mi kızar ya ev içinde ikimizken ses etmedim annesigilin yanında yaptı dedim bi anlık olmuştur dedim çocuğun yanında sonra derim olur bunla huzurumuz kaçmasın dedim markette herkesin içinde yaptı ben surat asınca küsünce zılla kötü oluyoruz çok seviyorum seviyor da biliyorum ama geçinemiyoruz artık sanki ben alttan almamaya başladıktan sonra daha çok tartışır olduk en basiti kızlar bir doğum günü ya doğum günü kutlamak ben çok severim  onunkini kutlamak için plan yaptım bu gün konuşurken hevesim kursağımda kaldı gene onun istediği gibi olsun tatsızlık çıkmasın deiekç daha da abartıyor sanki bilmiyorum yada ben şuan öyle düşünüyorum sanki boğuluyorum gibi oluyor anlatamıyorum da benim birine sarılıp ağlamaya ihtiyacım  var niye böyle oluyor niye biz bir günü tartışmadan geçiremiyoruz neden 

5 Cevaplar

0 oy
(435 puan) tarafından
Cunku sen hep alttan aldigin icin birazda o almali karsilikli olmalj hersey karsina al konus olmadi aile terapilerine gidin
(1 puan) tarafından
Onu da dedim ben hiç bir yere gitmem sen gitmek istiyorsan git dedi
(435 puan) tarafından
Bunu bile demesi o kadar yanlış ki orta yol.bulmalu
-Reklam-
0 oy
(3,147 puan) tarafından
İkinize de huzur ve içinize ferahlık versin rabbim konuşun anlaşın çocuğunuz varmış 
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Alttan almicaksın sakince tartışcaksın bırak o bağırsın sen sakince söyle söyliceğini tatsızlık çıkmasın diye susma konuş oda kendine ona göre çekidüzen versin sen sustukça o yükselecek bu hep böyle olmuştur 
0 oy
(202 puan) tarafından
Bizi gördüm sanki... Yaklaşık 1aydır eşimle bizde böyleyiz hatta daha kötüyüz ben laf atmadıkça atmaz hep ben yaklaşıyorum hep ben adım atıyordum ama artık çok yoruldum.. Sessizliğimi oynayacağım artık. Çünkü ben ne kadar çabalarsam çabalayayım tek taraflı olunca hiçbir şeye çözüm bulunmuyor malesef.. Umarım en yakın zamanda eski mutluluğumuza döneriz Rabbim bize bol bol sabır ve güç versin
0 oy
(13,821 puan) tarafından
 neden başka isimle geliyorsunuz merak ettim
(17,762 puan) tarafından
Al bendende o kadar kendi ismiyle yazınca noluyo sanki
(1 puan) tarafından
Merak edin diye hanımefendi
(13,821 puan) tarafından
Ettim kimsin beni taniyormusun:⁠-⁠D

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 362 göst.