0 oy
621 göst.
Aile kategorisinde (1,618 puan) tarafından
Kızlar kaynanam 49 yaşında. İllaki hastalığı var ama kendi işini kendi görebiliyor ev temizliyor yemek yapıyor ama haftalık bi bahane bulup beni ve eltimi çağırıyor evini dip köşe temizletiyor. Mutfak dolaplarından camlarına kapılarına kadar siliyoruz halıları toplayıp cirpiyoruz falan. Eltim her gittiğinde temizleyip geliyodu ben alışmasın diye kendimi geri tutuyodum eşimle akşam bi iki saat oturup geliyoduk. İkidir eltimle gidiyoz ayy gelene kadar illallah ediyoruz ikimizi bir arada görünce hemen evini temizletiyor. Cidden zoruma gitti ya neden bize bişeyi bahane edip çağırıyor sonrada evini temizletiyor ki... Var mi fikirleriniz böyle konularda direk yüze mi söylenir yoksa gitmemek için bahane mi uydurulur? Çok sık gitmiyorum 2 haftada bir anca...

25 Cevaplar

0 oy
(1,831 puan) tarafından
Haftada 1 kapı cam mı silinir Allah askına bu ne böyle ben bahane uydurur gitmem bi kaç ay çeksin elini üstümden diye böyle bir zorbalık yaparsa 
(1,618 puan) tarafından
Yaptiriyor canım valla bende artık gitmicem bu ne böyle
-Reklam-
0 oy
tarafından
Elimi sürmem. Ben annemin evini temizleyemiyorum. 
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Temiz olan evi temizletmekde art niyet ararım ben şahsen. O bir bahane bulup çağırıp temizlik yaptırıyorsa sende bir bahane bulup evine geri dön canım. Ay hiç sevmem böyle kendi işini görecek gücü varken sürekli birilerine iş yaptıranı. Benim evde herşey ortalikda kaldı sen temizlik yapcaz demedin ben azıcık oturup eve dönüp kendi işimi yapacaktim de. Makineye çamaşır attım gelirken az durup dönünce sererim dedim. Kalırsa kuflenir kokar kıyafetler de:) 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Yap ne olcak aç bi süpürge dua alırsın

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 1,284 göst.
26 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,307 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 601 göst.
6 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Geberik gelin (279 puan) tarafından soruldu
+2 oy
21 cevap 685 göst.
29 Aralık 2021 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 460 göst.
24 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Kaplanbebek1 (178 puan) tarafından soruldu

380,384 soru

11,389,285 cevap

34,894 kullanıcı