0 oy
292 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Kizlar iyi gecelerrr eşimin kredi karti var ama sifresini bile bilmem bende kendime kredi karti cikarttirabilirmiyim harcamadigim parati karta sokup harcama yapabilirmiyim internetten siz kendinize kart nasil cikarttiniz harcama nasil yapiyorsunuz çok cahilim bu konularda 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

6 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Internet üzerinden hesap açabilirsin elindeki paraları oraya atabilirsin kredi kartı başka bise ona bulaşma altından kalkamazsin 
tarafından
Ay evet cnm o karti demek istedim anlamadigim icin bilemedim evet bundan istiyorum nasil basvurabilirim kart versinler bana ama icine para sokup harciyim istiyorum
(9,626 puan) tarafından
İnternet üzerinden yapamam dersen istediğin bi bankaya gidip hesap açtırmak istiyorum dersen sana kart vericekler sen o kartı atmye sokup ordan para yatırma seçeneğine basıp paranı yaptırabilirsin internette harcamak istediğin zaman orda kart üstündeki bilgilerini yazıp odemeni yapabilirsin sen zaten seçeneklere bastikca ekran seni yönlendiricek
tarafından
Ayyyyyy cnm en iyi banka hangisi sence ona gidiyim cikarttiriyim karti hediye olarak icine para koyup veriyorlarmi ilk harcama icin oyle duymustum bi ara annemden
(9,626 puan) tarafından
Yok canim malesef hic bi banka onu yapmaz o kredi kartları için geçerli onda da sana bedavadan para vermiyorlar sen karttan harcadikca bonus para geliyo,ben senelerdir yapikredi kullanıyorum bana göre en iyisi o
tarafından
Tm btnm sagol bende en yakin bankaya giderim
-Reklam-
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Çalışmayana kredi kartı vermiyorlar ama banka kartı alabilirsin benim banka kartım var ona atarım nakit paramı ondan alışveriş yaparım netten daha rahat oluyo. 
(2,562 puan) tarafından
Kız alisverisi yapdin şimdi arkadaşımın kartı çalındı ayağına suçlu bulunurum diye post açmışsın yaş çok komiksin
(2,562 puan) tarafından
Soruyu neden gizledinʘ‿ʘʘ‿ʘʘ‿ʘʘ‿ʘʘ‿ʘ
(1,246 puan) tarafından
Ya dün bu soruyu sorarken eşinden alcaksın diye bilgi verdim bilsem söylemezdim cidden Allah vicdan versin 3 kuruş için değer miydi...
(2,562 puan) tarafından
Bide arkadaşının kartı çalınmış vs vs ama nedense arkadaşı değilde hırsızın ne suç alacağı ni kaç günde bulunacagini merak ediyor
(1,246 puan) tarafından
Umarım anlar arkadaşı onun yaptığını ya güvenmiceksin kimseye cidden
0 oy
(13,853 puan) tarafından

Sana yetişemiyorum seni bu platformun en çok post acani ilan ediyorum:D

(13,853 puan) tarafından
Sakin ol:⁠-⁠D:⁠-⁠D
tarafından
Ben ilk defa gördüm arkadaşın postunu ;)
tarafından
Hahsha ben surekli aciyorum post nasil olurr papatyaa
(13,853 puan) tarafından
Ben şok iki postan biri nur☺️☺️
tarafından
Anaa nasıl kacirmisim
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Banka hesabı açtır kız kredi kartı farklı bu ay alışveriş yaptıysan önümüzdeki ay ödemek zorunda kalıyor fln ben yıllardır banka kart kullanıyorum VakıfBank'ın internetten alışveriş de yapıyorum eşim para da atiyo ATM'den cekiyom fln
tarafından
Ay iste cnm banka karti diycektim cok safol begendiklerimi almak istiyorum bende artik ama esim benden korkuyor ne gorsem aliyorum
(1,464 puan) tarafından
İçinde para olursa harcayabilirsin eksiye düşme borç yapma olmuyo bende çok harcıyorum ya :D açtır bence çok zor bı işlem değil şubeden yapmak daha mantıklı kız bankaciyla yüz yüze görüşmek daha iyi ama internetten başvurudan da kartını getirirler sozlesmeni de kapıda imzalarsin
tarafından
Ayy sagol btnm Allah razi olsn cnm sen kredi karti biliyormusun sana bisi sorcamda acil
(2,562 puan) tarafından
Sor ben biliyom karttan alışveriş yapsam gizlice sonra bulunuyor mu diye soracan dimi
0 oy
tarafından

Ben Kredi kartlarindan korkarım hep:D kendime banka kartı çıkardım eşim çıkardı daha doğrusu istediğim zaman para yukleyip çekiyorum internetten alışveriş yapıyorum 

tarafından
Tm btnm cok sagol
tarafından
Rica ederim canım internette de yaz bak hesap kartı nasıl çıkarılır diye öyle böyle araştır öğren valla çok güzel bı yöntem
tarafından
Cnm sen kredi kartini biliyormusun kullanmayi bisi sorcamda
tarafından
Yok kuzum hiç kullanmadim bende anlamıyorum oyuzden korkarım hep ☺️
tarafından
Sagol btnm
0 oy
tarafından
Banka kartı actir
tarafından
Cnm sen kredi kartindan anliyormusun sana bisi sorabilirmiyim
tarafından
Evet sor

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 540 göst.
17 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Panikanne (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 319 göst.
28 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Erceyl (379 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 148 göst.
3 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Neslihankce (1,947 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 314 göst.
20 Kasım 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu

382,958 soru

11,463,064 cevap

35,056 kullanıcı

...