0 oy
260 göst.
Aile kategorisinde (14 puan) tarafından
Eşim cocuk ağlayınca sinir oluyor ağlatma diyor bende onun ağlatma demesine sinir oluyorum sanki ben aglatiyorum sonra çocuğa ofkeleniyorum kızıyorum pişman oluyorum 

10 Cevaplar

0 oy
(988 puan) tarafından
Neden kendi melek olarak mı dünyaya gelmiş hiç ağlamamış mı bazen benim esimde der oyle aynen bu cevabı veriyorum aglamasini istemiyorsa ilgilensin 
-Reklam-
0 oy
(2,148 puan) tarafından

Sen eşine bakma canim. Bende eşime diyorum sen benim kadar ilgilenip bütün gun baksan asla dayanamazsin diye. Erkekler daha sabirsiz oluyorlar, çocuklar onlarin eline kalsa Allah korusun:D

(14 puan) tarafından
Allah korusun öldürürler cocuk ağlıyor diye bazen bana vuruyor
0 oy
(397 puan) tarafından

:ermm: çok biliyorsa kalksın kendi baksin o halde.. çocuk bu herşeye ağlayabilir !! Sende bence pişman olmak yerine bebeğine kızma o anda kendini kontrol etmeyi öğrenmeye calis yazık o bebeğin ne suçu var 

0 oy
(4,651 puan) tarafından
Kendisi bebekken çocukken hiç ağlamamış mı acaba? Ne kadar yersiz bir söylem
0 oy
(4,430 puan) tarafından
He bende de var o modelden onun yüzünden önüne gecemiyoruz şimdi dediğim dedik bişi oldu çıktı sürekli ağlıyor zirliyor babansi.evde oldu mu ben bişiye hayır dediğim zaman ki hala bnm adam akillanmis değil buyudugunde laf geçirmediği zaman karşıdan oturup izlicem seni diyim bakam kime bahane bulcan öyle de sende düzelir diyo bakam duzelcekmis
(14 puan) tarafından
Çocuğada ağlama ağlama diyince inadına sürekli ağlıyorlar
(4,430 puan) tarafından
Kendi haline bırakınca susuyorlar da adamlar dayanamiyor
0 oy
(421 puan) tarafından
Ay lord hazretleri rahatsiz olmus cok biliyosa kendi baksın aglatmadan
0 oy
(13,047 puan) tarafından
Benimki de bazen derdi niye ağlıyor diye 

Ben de a evet haklısın altı aylık bebek anne acıktım karnımı doyur tuvaletimi yaptım altımı değiştir ya da şuram ağrıyor falan demeli niye ağlıyor ki diye terslemiştim eşimi 
0 oy
(3,046 puan) tarafından
Hepsi aynı galiba bunların. Sanki bilerek ağlatıyoruz. Ben eşime sen aglamadan mı büyüdün diyorum. Çocuk düşer niye düştü niye bakmadın der. Sen düşmeden mı büyüdün diyorum. 
0 oy
tarafından
Benimkside öyle ben birden çığlık atar bagidrim kafamı şişirme diyom bide senin vizvizinimi dinleyecem ben kes diyom ozaman susuyor gelde sen bak derim
0 oy
tarafından
Çocuk bu adı üstünde put gibi otursun mu ağlar tabiki 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 143 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Meleksss (4,649 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 326 göst.
6 Aralık 2021 Aile kategorisinde Yesilim (2,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 253 göst.