0 oy
251 göst.
Aile kategorisinde (200 puan) tarafından
Baba ve babane asiklari kesinlikle benim sozumu dinlemiyorlar daha oncesinde yasaklarim vardi cok bagriyirdum simdi artik alismaya basladim duvarlar parkeler hep boya ona rsgmen artik sesimi cikarmiyorum ama kendi içinde knedimi mahfediyorum. 

Soyleki onceden en ufak seye bagriyidum kendi kendime cocuklarda kotu etki yaraticsgini dusunup bagrma isini kestim simdi biseymi yapiyo kızicam onu girmemezlikten geliyorum duvar boyadi diyelim bakmiyorum o duvara taki kendimi zorunlu hissedene kadar ne orayi temzilemek istiyorum nede başka bisey biliyorum cunku temzilecem ve gene ayni olcak temzilik yapıyorum odadan ciktigim gibi heryer kırıntı doluyo dagilsin tamam sikinti yok ama artik durum pislik sekline geliyo neyi nasil yapicagimi sasirdim babasi içeri girdigi gibi oglum beni sikayet ediyo baba annem bana kizdi . Hayir kizsam sıkıntı yok ama iste artik onlarin bulundugu oda da durmaya bile kafam kaldirmiyo oturma idasindan dışarı cikmlarina cildiriyorum hayir sadece en azindan o oda mahfolsun bende gormiyim kendimi mutfaga kapatiyorum onlari oyuncaklarla bırakıyorum yanlarina gitsem sinir sitres oluyorum bagirmak istemedigimden odayi terk ediyorum kendimce boyle bisey yapiyorum ama cocuklarimida ayni zamnda yanlız bırakıyorum oysaki onlarla vakit gecirip oyun oynamak istiyorum ama ne zman boyle biseye kalkissam ya kardesiyle kavga ediyor ya benim kizicagim bisey yapiyo . Artik hicbir seyi kaldiricak piskolejim yok neyi nasil yapicam cocuklara nasil disiplin saglicam hivbir bilgim yok kendimi iyi anne olmayi birak yeterli anne olarak bile gormuyorum 

Kusura bakmayın uzun oldu neden yazdim onu da bilmiyorum galibs cok doldum hakkinizi helal edin

2 Cevaplar

0 oy
(3,854 puan) tarafından
Canim şu  anlattiklarin emin ol her cocuklu evde yaşananlar onlara takilma temizlenir toplanir sen cocuklarini yıpratma. O dagitma pisletme de bir dönem  sonra geçer  geçiyor.  Diger soruna gelecek olursak kendi otorutenden ödün verme babayla çatışma  karşılarında  kural koyduysaniz ikinizde sadik kalin tek bir agizdan konuşun  egitim verin. 3. Sahislari da karıştırmayın  çünkü  siz egitmeye çalışırken  onlar sevme kendilerini sevdirme derdindeler aldirmayın onlara da kurallarınızı benimsetin sınırları  bilsinler. 
(200 puan) tarafından
Babasina daha yeni ogretrbildim hayır cumlesini ama babanesi kendinlikle tam tersi davraniyo ben biseye hayir dediysem illa o evet olcak cocuklar aglasada benim izin vermicegim seymer vardir hastayken parka gotmek dondurma yrmek gibi babaneside tam tesri park istesin hemen goturmeye calisir dondurma istesin hemen gider slir elir ben hayir demisim falan yok ee agliyolar nolcak bisey olmaz ben bu yuzden zaten evde sozumu dinletemiyorum koca kadin lafima bakmiyo ki cocuklar baksin babane onlar icin kurtarici
(3,854 puan) tarafından
Koca kadin lafina bakmadığı  icin cocuklar senin otoriteni sallamıyor zaten..kaynana koy tavrını senin hayir dediğini  o kim uyor da yapiyor. Hep beni cok sevsinler mantigindalar ama yanlış  yapıyorlar.   Hani sana böyle  diyom ben baska degilim kimse karisamaz karistirmam da tepkimi koyup sınırımı  cizerim. 2 çocuğum  var 3. De yolda daha 2  3 kere bensiz bir yerelere kisa sureligine gitmislerdir. Ona bile musade etmem babaannesi anneannesi olsalar bile.
(200 puan) tarafından
Ne kadar soylersen soyle kuzum benimki kesinlikle anlamiyo onceden kapiyi bile acmiyodum evde olmadim zanedip gitsin çocukların duzeni iyce bozulmasın diye cok yakin olmak bu yuzden kotu saatmis kocam izinliymis demiyo sürekli cani sıkılsin yeterki damlati veriyo istedigini soyle bagir cagir kavga et gene kendi bildigini yapiyo
(3,854 puan) tarafından
Valla o zaman  cok zor cicim  cocular hep bu ikilemi yaşayacaklar.  Sen darlancan.  Saldim cayira mevlam kayirada da olmaz. ALLAH kolaylık  versin anlayışsız  insanlarla zor.
(200 puan) tarafından
Valla heralde en sonunda akil hastanesine yatirtcaklar beni boyle gercekten çok zor
-Reklam-
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Sorunun farkında olmanız bile yeterli ane olduğunuzun kanıtı.... takıntı haline getirmişsiniz temizliği bende öyleydim  destek alın isterseniz kırmamaya çalışın çünkü Bi yerden sonra arsız oluyor benimki öyle oldu...artık bağırsam da hiç birsey fayda etmiyor...

Ne diyim odada yalnız bırakmayın beraber oynamaya çalışın önemli olan sadece bu ,nasıl yaparsınız bilmiyorum ama temizliği takmamaya çalışın destek alın eşinizle sorunu konuşun çözüm bulun  ben eşimden çekiniyorum pis ev diyecek kadınlığı sorgulayacak soğuyacak benden diye... çırpınıyor konuştuk herseyi açık açık sjmdi daha rahatım...sorunu bilirseniz çözümü de Bi şekilde uydurursunuz :))) 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 252 göst.
18 Eylül 2022 Aile kategorisinde Fikose24 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 236 göst.
11 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sedagnay (279 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 169 göst.
1 Ekim 2021 Aile kategorisinde Linam22 (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 264 göst.
1 Nisan 2021 Aile kategorisinde Besinme (11 puan) tarafından soruldu

377,968 soru

11,313,251 cevap

34,747 kullanıcı

...