0 oy
712 göst.
Diğer kategorisinde (7 puan) tarafından

Merhaba arkadaşlarım. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim. Eşimle severek evlendik 4 yıl olacak 2 gün sonra ama gel gör ki sevgililik zamanımız 1 yıl sürdü pek görüşmedik yer farkından dolayı 3 kez falan görüşmüşüzdür. Telefonda konuşurduk ama sürekli kavga kavga kavga toz pembe bulutlardan gözüm kör oldu. Evleneceğim ha evleneceğim taktım. Evlendik sonunda düğün günü bile kavga. Sonra yine toz pembe bulutlardan görmemeye devam 1 çocuğum oldu değişen birşey yok 1 gün iyi 5 gün kötü. Sonra 2. Oldu eskaza. Yine değişen birşey yok sadece gözlerim açıldı bulutlar kalktı. Ekonomik özgürlüğüm yok olsa katlanmazdım zaten. Hiçbir konuda ortak noktamız yok hep kendi bildiği. Her tartışma da aşağılama argo kelimeler. Sonra bazen sınır zorlanınca kolumdan tutar odadan iter v.s ama kaba kuvvet yoktu. Düne kadar. Dün çocuğuma tuvalet eğitimi verdim gece alışamadı 5 aydır bez bağlıyorun ondandır dye karar aldım bezlemeyeceğim. Buna da söyledim gündüz yeri biraz beşik değişmeyecek alışana kadar dedim tamam dedi. Bu arada filmkolik olduğu için ben giç sevmem odalarımız ayrı 4 gündür. Dün çocuk babamla yatacağım dedi ben dedm tok derken girdik birbirimize. Ben buna vurdum 3 - 5 sabrım taştı çünkü. Her dediğimin tersini yapıyor benim dediğim herşey saçma yaptığım herşey yanlış hep ben ben ben başka bi halt yok. Sonra bu sinirlendi kalktı bacaklarımı yumrukladı sol bacağım iptal son hızıyla vurdu şiş ve mor şuan. Uzun oldu ama çok çok doluyum. Kusura bakmayın. Yarın gideceğim dedm bence de git sen boşanmasan da ben boşanacağım 4 sene burnumdan geldi nefes alayım dedi işe gitti şimdi kendisi polis. Sizce ne yapmalıyım? Darp raporu alayım mı her ihtimale karşı ? Çocuklarımı eşyalarımı alıp gideyim mi tavsiyeniz nedir daraldım nefes alamıyorum artık. Herşeye laf sokmayı memnuniyetsizliği aşağılamayu sıfır sevgi belli etme zaten bitiğim. Hep böyleydi ama ah bulutlar ah nasip işte şaşmıyor demek ki. :((

12 Cevaplar

+3 oy
(5,030 puan) tarafından
Eşyalarını topla haber vermeden ailenin evine git. Ailene bişey söyleme tatil için geldim bunaldım de ama kocan terk ettin sansın. Baktın adamda geri adım yok ailene her şeyi anlat boşanacağını söyle. Her ihtimale karşı gidip darp raporunu al mutlaka. Onun işini gücünü düşünürsen daha çok çekersin bunu. Taviz vermeyin böyle adamlara. Bir kere yapan yine yapar unutma
(7 puan) tarafından
Ya normalde tartışma esnasında söyler ama uygulamazsı hadi vur derdim vurmazdı ilk kez yaptı yapar mı diyorsun dediğinizi mi yapayım
(5,030 puan) tarafından
Valla tecrübeyle sabittir kedi gibi oldu benimki. Ha benimkinde vurma falan yoktu biz tartıştığımız için ben gittim. Gayet de işe yaradı. Aile korkuları var hiç şaşmaz
(1,307 puan) tarafından
Bnde yqpıcam ama bn gidersem tam gderim ailön gözün den düşer bi. Kere çünkü
(5,030 puan) tarafından
Bu yüzden ailene en başta söyleme dedim zaten. Bizimkiler de öylesine gittim sanıyordu çünkü. Adam geri adım atmazsa anlat
(1,307 puan) tarafından
Bnm ailem çok yakn bana 2 admlk yer kalmşcamı bilr sabah gitsem bile akşma geri gidiceğiöi biliyor lar çok çok yaknz annmlerle uzak olsam keşke
-Reklam-
0 oy
(30 puan) tarafından
Bacım önce sen dovmussun adamı adam darp raporu almasa iyidir 
(7 puan) tarafından
Kadın gücünden ne olacak. Herhangi bir yerinde sorun yok beni mahvetti.
(3,244 puan) tarafından
Bahar haklı
(30 puan) tarafından
Haklisi mi olur bu işin cinsiyet fark etmez birini dövdüğün zaman aferin demesini mi bekliyorsunuz
0 oy
tarafından
Darp raporu alacaksan ayrılmayı göze al çünkü çok yüz goz olursunuz.  İki çocuğunla ailen arkandaysa git ,değilse rezil olacaksan sen bilirsin ki ailen arkanda olsa bile o çocuklar illaki baba isteyecek. 

Allah yardımcın olsun 
tarafından
Diğerlerine malum olmuş demek ki kurtarmislar paçayı.
Ne zaman eşimle tartissak kadin hiçbir sefer sen haklisin demedi. E tabi diyorum kendi oğluna hiç haksız der misin tabiki demezsin. Cevap olarak da benim de artık onların olduğumu iddia eder ayırım yok güya. Kaynananin kurduğu 10 kelimeden 9 u yalan buunu biliyorum ve ne yazık ki kendisine saygım hiç kalmadı.
(7 puan) tarafından
Valla hep öyle olur zaten. Ben mecburş saygı duyuyorum oldum olası sevmedim zaten hiç bi sevgiliyken sevmiştim tanıştığımızda gerçek yüzünü bilmediğim için nişanlanınca gördüm gerçeği ne evime geldi ne bohça ne birşey kaynanalık vasfını alacak hiçbirşey yapmadı anlıycan ben kuruldum en başından beri ve çok kinciyim içim doğrulmuyor Allah a hevale ettim. Bana 4 çeyrek taktı sadece düşünün yani. Elinde olduğu halde yapmadı üzerine düşen hiçbir şeyi. İçim doğrulmuyor. Bir kez yine boşanmaya yeltendi benimki anası koşarak ilerledi biran önce boşansınlar diye ne çakallığım kaldı ne şeytanlığım ne 10 çocuğum olsa gideceğim saydı da saydı yine Allah a havale ettim ağzını açıpta birşey demedim Allah sorsun gani gani de çıkarsın. Velhasıl kelam boşa uzattım bu kdar doluluktan herkes üzerine düşeni yapsa zaten sorun kalmayacak ama yok abi .
(7 puan) tarafından
Birde dediğin gibi verilmiş sadakaları varmış kurtarmışlar. Ben yandım arada.
tarafından
Bıktık vallahi bu kaynana teröründen
(7 puan) tarafından
Kesinlikle
0 oy
(68 puan) tarafından
Canım bu nasıl bir şey ya bir polis bunu nasıl yapar günde o kadar böyle vakalara uğraşıyorlar ya bunu unutma 1 kere yapan yine yapar değişmez ama sen yine içinden nasıl geliyorsa öyle yap çocuklarını da düşün hiç karşına alıp tartışmadan konuşmayı denedinmi canım 
(7 puan) tarafından
Her zaman ki boş vaatleri değil mi amann hepsi aynı haklı olarak sokuyorsun o zaman boşver sok :D
(9,247 puan) tarafından
Tabiki bak aklıma geldi gene sokacam
(7 puan) tarafından
Sok sok :D  ben onu da yapamıyorum geçmişte takılı kaldın sen hala ordamısın diyor işine gelmiyor
(9,247 puan) tarafından
Değişik valla senınkı
(68 puan) tarafından
Kendi kızları olsa acaba oyle yaparlarmı istiyorlar kendi Kızlarına bir şey olmasın ama gelinlere her şey olsun diyorlar
0 oy
(457 puan) tarafından
Resmen beni anlatmissin bende dört yillik evliyim benim ruh hastası eşinde senin eşinin kafasindan 
(7 puan) tarafından
Ee nasıl başa çıkıyorsun canım ben kafayı yemek üzereyim de
(457 puan) tarafından
Bâşa cikamiyorum malesef ne yapiyorsan begenmez yemek begenmez ustune üstelim hakatetler diz boyu
0 oy
(974 puan) tarafından
Bacım kavga sırasında neden hâlâ kışkırtıcı şeyler söylüyorsun hadi vur hadi vur diye vurdu işte dahami iyi oldu ayrıca mesleğini belirtmenize gerek yok emniyet mensuplarınin bir ayrılacağı yok benim kocamda emniyet mensubu çok şükür sorun yok ama bizde tartışıyoruz tabiki ama bir yerde susuyoruz birimiz den birimiz artık dayanamıyorum diyorsanız ailenizin yanına gidin içine korku salın çünkü sizin ne olursa olsun gitmeyeginiz fikrine kapılmıştır 
(974 puan) tarafından
Bu arada rapor alırken kocanız polis olduğu için sorun yaşayabilir bunu düşünüp öyle rapor sessiz kalın demiyorum ama sadece düşünün diyorum ve lütfen kışkırtmayin neler görüp neler duyuyoruz Allah korusun daha büyük sorunlar olmasin
(7 puan) tarafından
Valla mesleğinden olur diye acıdım gitmedim zaten kendine de diyeceğim laf yaprsa. Artık illallah ettim ya inan o kadar doldurdu ki sürekli ağzında bi kaşınma kaşınma bana istemediğim şeyler yaptırna diye diye en sonunda dövdü. Ben o salaklğı başta yaptım boşanma bize ters senş bırakamam dedim şimdi de istemiyorsan mahkeme orada git dava aç hemen imzalarım diyorum. Değiştim yani ama çıkmazdayım gelecek sabah niye gitmedin diyecek. Yine bi laf kalabalığı
(7 puan) tarafından
251 bu arada ben eşinin mesleğiyle övünen karakterde bir insan değilim yanlış anlamışınız. Ben onun kimliğibi kullanarak hiçbir işlem dahil yapmadım millet ücretsiz biniyor araçlara ben gerek bile duymadım. Uygulama noktalarında bile söylemiyorum polia eşi olduğumu. Sadece çevremde eşini öldüren de gördüm boşanan da bi dolu. Babam bana söylemişti onu dinlemedim bunlardan bi cacık olmaz diye ben düştüm başkası düşmesin diye uğraşıyorum. Senin eşin iyi olabilir ama geneli sıkıntılı geneli milletin evlatları var konuştuğu polis asker v.s olursa iyi tanıyıp razı gelsinler diye belirttim. Yoksa polisler bi dolu zaten. Hele doğuda ilk görev yeri mardin di yolda yürüyen 2 kişiden biri polisti. Bu feto olayları aşırı artırdı.
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Üzüldüm ama çocukların gözü önünde yapmasanız keşke ikinzde bilinçli insanlarsınız
(7 puan) tarafından
Valla ben yapmama taraftarıyım ama eşim ince düşşnen biri değil ne yazık ki
0 oy
(146 puan) tarafından
Ilk analttiginla ayni seyelri yasadim evligimin ilk bes yili ve ilk siddetinde bosanma davasi actim ve bosandim ama bir aya bile olmadan kapidaydi tekrar geldi istedi ve tekrar evelendik suan ikinci baharımızi yasiyoruz o kadar iyi bosanma yapamazsanda darp raporu al ve annen gile git o gelsin kapina gelmezsede zaten yasadiginiz seyin adi evlilik değil ikinizinde dusunmeye ve birseyleri degistirmeye karar vermeeniz lazim
(7 puan) tarafından
Benimki değişik biraz çok şükürsüz biri hayatta geri vites atmaz gitsem arkamdan bi bardak su içer çocukları görmeye gelirse gelir ötesi yok. Kendini bi halt sanan sınıfında incelik gönül alma nedir bilmez. Yarn gelip kaşıyacak beni niye gitmedin diye bende gidemedim ayağımın ağrısından geçsin gideceğim diyeceğim. Öyle sıkıntıdayım ki regl ilk günü yaptı bana bunu ben ağır geçiren biriyim. Kendinden tiksindirdi
0 oy
(10,343 puan) tarafından
Önce sen vurmuşsun?? Yani kadına şiddete karşıyız ama adama da vurmayın. Onun yaptığı zaten öküzlük ama bunu o da söyleyebilir o vurdu vs diye. 
(7 puan) tarafından
Valla doluluk vardı hiçbir kararıma saygı göstermiyor önce o itiştirerek odadan atmıştı sonrada ben karşı olduğum halde bez alınca artık kan beynime sıçradı.
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Allah onun belasını versin az bile vurmuşsun gücü sana mi yetmiş şeref.siz 
(7 puan) tarafından
Evet öyleymiş demek ki . Benim ki ele iyi olanlar sınıfında maalesef beni hiç yüceltmez hep milletin işine koşar millete iyidir bana zulüm. Ve benim ailemi hiç sevmez varsa yoksa kendi ailesi
0 oy
(830 puan) tarafından
Polis böyle yapiyorsa biz napalim 
(7 puan) tarafından
Valla sizin yapacağınız polislerden uzak durmak çocuğunuza tembihlemek. Geneli sıkıntılı. Çevremde bi sürü polis eşi boşandı. Bi güçleri eşlerine yetiyor. Emir altında komiserlere emret derken eşine sen kimsin diyen insanlar
0 oy
(504 puan) tarafından
Polisler sıkıntılı ya gitsene gelip silahla dayanmasın kapıya benim annemlerin alt katımda bir polis oturuyordu annemlerin çamaşırı onların balkonuna düşmüştü istemek için kapıyı çalmışlar silahla cıkmış karşılarına 
(7 puan) tarafından
Evet eşimde se gördüm o hareketi geç saatte yapar benimki kapı çaldığında. Sıkıntılılar ya bugn dermanım yok regl bi yandan ayak ağrısı bir yandan perişanım reglm btsin ayağımn ağrısı az dinsin benmde düşincdm o yönde

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 376 göst.
0 oy
12 cevap 402 göst.
8 Eylül 2022 Aile kategorisinde Ceyda123 (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 308 göst.
12 Mart 2023 Diğer kategorisinde Gulcincim (603 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 214 göst.
4 Eylül 2022 Aile kategorisinde nur120302 (38 puan) tarafından soruldu